Şimdi Ara

HTC 10 Kutudan Kurulu Çıktı?İade Kabul Edildi Mutlu mu Son? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 950 TL yurtdışı fiyatı hocam.burda o fiyatlara yok tabi.arabistan dan bir tanıdıktan istedim iki tane gelirse getirecek bana.950 bedava.ilk çıktığında yine oradan almıştım 1750 e gelmişti.ama şu an paralel ithalat 1600 kusurlerde.bu paraları vermeyin bence artık bu modele.biraz daha verip mi6 alınabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Öncelikle geçmiş olsun. Umarım bşr an önce iade sürecinin gerçekleşir.

Bu tarz sıkıntılar yaşadığım için defalarca HB, GG, N11 gibi sitelerde piyasanın çok altına satılan telefonların açılmış, tekrar paketlenmiş olduğunu yazdım. Ama maalesef bazı arkadaşlar bu siteleri hala ucuz diye savunuyor.

Ticarî ahlaktan yoksun bu sitelere para kazandırmayın.

Hocam daha önce hbden çok şey aldım ufacık sorunlar hariç bir şey olmamıştı htc 10da pek tutmayan bir cihaz oldugu icin ve arkadaslarim cayir cayir xiaomi telefonlari sorunsuz aldiklari icin bir aptallik ettim aldim bir daha tövbe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: minur

950 TL yurtdışı fiyatı hocam.burda o fiyatlara yok tabi.arabistan dan bir tanıdıktan istedim iki tane gelirse getirecek bana.950 bedava.ilk çıktığında yine oradan almıştım 1750 e gelmişti.ama şu an paralel ithalat 1600 kusurlerde.bu paraları vermeyin bence artık bu modele.biraz daha verip mi6 alınabilir.

Hocam mi6 guzel ama ben son 2 telefondur htc almak isteyip alamamistim bunun fiyatina kanip aldim elimde patladi iste sifir urun yollarlarsa seve seve kullanirim ama para iadesi yaparlarsa ne yapacagim bilmiyorum acikcasi

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Tecrübe olmuş. Tıpkı bana olduğu gibi ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende M8,9,ve en son 10 kullandım.en uzun süre kullandığım tel oldu.11 düşündüm eğer 1800,1900 e bulursam yurtdışı alırım.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Allah'dan boş vaktim var ve cihaza acil ihtiyacım yok bol bol uğraşacağım hb ile

• Htc'nin ekran kasa oranı yüksek cihazı çıkacakmış hocam bekleyin isterseniz

• 6 inç hocam çok kaba olur.5.5 bile çok büyük

• O doğru 5.2 bile büyük biraz bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

quote:

Bu tarz sıkıntılar yaşadığım için defalarca HB, GG, N11 gibi sitelerde piyasanın çok altına satılan telefonların açılmış, tekrar paketlenmiş olduğunu yazdım. Ama maalesef bazı arkadaşlar bu siteleri hala ucuz diye savunuyor.

Hocam daha önce hbden çok şey aldım ufacık sorunlar hariç bir şey olmamıştı htc 10da pek tutmayan bir cihaz oldugu icin ve arkadaslarim cayir cayir xiaomi telefonlari sorunsuz aldiklari icin bir aptallik ettim aldim bir daha tövbe

Dostum mağaza yorumlarına, adresine vb hiç mi bakmadın yahu? htc 10 satan 1 yer var şuan hepsiburada da oda green store diye. Hepsiburada garantili alsaydın hepsiburada ya istediğini söyleyebilirdin ama böyle n11 gg hepsiburada gibi sitelerden önüne gelen satıcıdan telefon alınmaz hemde paralel ithalat alıyorsun. Neyse tecrübe olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

quote:

Dostum mağaza yorumlarına, adresine vb hiç mi bakmadın yahu? htc 10 satan 1 yer var şuan hepsiburada da oda green store diye. Hepsiburada garantili alsaydın hepsiburada ya istediğini söyleyebilirdin ama böyle n11 gg hepsiburada gibi sitelerden önüne gelen satıcıdan telefon alınmaz hemde paralel ithalat alıyorsun. Neyse tecrübe olsun.

Baktım hocam bakmaz olur muyum mağaza yorumları gayet iyiydi ortalaması da 9.2 idi 10 üzerinden.

• Up

İlk mesaj güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 24 Ekim 2017; 0:11:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.