Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad eğer bankacılık kullanıyorsanız mutlaka Kaspersky öneririm. Artık klavye uygulamaları bile cloud üstünde log tutuyor... Tehlike bu kadar açık. Casus uygulamaları ve kötücül linkleri engelliyor.

Dediğiniz gibi HTC şuanda gerçekten umursamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tango4280

Siyah carbon htc 10 mu satıp s7 edgeye geçtim. Ses dışında (o 'da kulaklıkla) gerçekten çağ atladım. Htc bitmiş.

hangi anlamda bitmiş 3 kere HTC 10 satıp, sonrasında 3 kere tekrar bana bu telefonu aldırttı HTC , s7 de kullandım sattım vs iphone 7 kullandım son olarak nesi var s7 edge'in htc10'dan artı olarak? ön kamerada bi selfie çektiğinde s7 edge'ki yanllarda uzayan yerleri görmedin sanırım yada sağlamlığını test etmedin sanırım :)))) nedir bu HTC ile alıp veremediğiniz, anlamıyorum taş gibi telefon sağlamlık var herşey var.

Ses dışında (o 'da kulaklıkla) demişsin Samsung'a tak HTC'deki kulaklığı karşılaştır sonra gel burada yorum yap daha doğru olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IznickX -- 24 Mart 2017; 16:54:9 >
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Xz ye bekleriz hocam belki HTC kadar kamerası memnun etmez ama pil konusunda çağ atlatır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tercihine saygı duymak lazım ama tutup da çağ atladım diyene gülerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen katılıyorum, s7 edge bizim bilmediğimiz bir yapay zekaya mı sahip vs. vs. Sonuçta iki telefondan bahsediyoruz. Kelime olarak yanlış bir tercih olduğu kanısındayım.

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu telin de pili çok iyidi ne ettiyse Android 7 sürümü bu teli kötü yaptı özellikle yapmadım /yukseltmedim ama servis güncelleme yapmış ne yazık ki harika bir tel şimdi kendine yakışmayan şeyler yapıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Xz ye bekleriz hocam belki HTC kadar kamerası memnun etmez ama pil konusunda çağ atlatır

Hocam tek çekincem daha küçük bir ekran(sanal tuşlar sayesinde) ... Htc 10 dan sonra en az 5.5 inç ekranlı bir telefon almak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Qukkarccx

Gerçekten HTC'den soğudum. Bu kadar iyi bir şirket nasıl bu hale geldi, anlamış değilim. Güncelleme o kadar berbat ki! WiFi sorunları, batarya sorunları, ses sorunu, menü sorunu ve uzayıp gidiyor. Tek bir hata düzeltme yok. Resmen kullanıcılarla dalga geçiyorlar. Ayrıca güvenlik güncellemesi ise tarihe karıştı! Samsung bile geçen gün Note 4 Mart güvenlik güncellemesi yayımladı. HTC ise ölü taklidi yapıyor. Çok sevdiğim bir markaydı ama bundan sonra bulaşmam artık.

Hocam Samsung diye övdüğünüz markanın koskoca telefonu (Note7) PATLADI!! Ayrıca şu an piyasadaki en iyi telefonu olan s7 edge de KRONİK pembe çizgi sorunu var. Bu sorun kullanıcı hatası olarak geçiyor ve garantiye girmiyor. Komple ekran değişmesi gerekiyor. S7 edge komple ekran fiyatı 1000-1200 tl arasında. Lütfen bahsettiğiniz markaların da ürünlerini biraz araştırın. Ben kesinlikle bir marka taraftarı değilim. Hayatımda ilk defa bi HTC marka cihaz kullanıyorum bir aydır ve gayet memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Insider

Tercihine saygı duymak lazım ama tutup da çağ atladım diyene gülerim

Kullanmasam merak edip alacaktim s7 edge, kullandim da hic bi artisi yok htc10 dan. Elde tutus bile çok geride. Saglamlik desen yok, dusurdunmu gitti yani. 1 ay sonra konu acar ekranim kırıldı yarım metreden haliya düştü der 1200 tl servis ekran degisimi parasi istiyor der sayar söver samsung'a...

• Çok da hakkını yemeyelim s7 edge in:) htc 10 dan artıları var tabiki;daha iyi pil, daha güzel ve büyük ekran, suya toza dayanıklılık, daha iyi kamera ayar menüsü...

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Çok da hakkını yemeyelim s7 edge in:) htc 10 dan artıları var tabiki;daha iyi pil, daha güzel ve büyük ekran, suya toza dayanıklılık, daha iyi kamera ayar menüsü...

Pil haricinde diger söylediklerine katılmıyorum ne yazikki, daha büyük ekran olmasi arti kazandırıyorsa 6" cihazlar piyasa da tahta oturmaliydi. Kavisli ekran kullandınızmi bilmiyorum kullan anlatmak istediğim şeyleri anlayabilirsin. Kamera konusunda artisi oldugunu da dusunmuyorum. On kamerasinin ne kadar sıkıntılı olduğunu insanlar s7 edge konusunda konusuyorlar bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı1905

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Çok da hakkını yemeyelim s7 edge in:) htc 10 dan artıları var tabiki;daha iyi pil, daha güzel ve büyük ekran, suya toza dayanıklılık, daha iyi kamera ayar menüsü...

Pil haricinde diger söylediklerine katılmıyorum ne yazikki, daha büyük ekran olmasi arti kazandırıyorsa 6" cihazlar piyasa da tahta oturmaliydi. Kavisli ekran kullandınızmi bilmiyorum kullan anlatmak istediğim şeyleri anlayabilirsin. Kamera konusunda artisi oldugunu da dusunmuyorum. On kamerasinin ne kadar sıkıntılı olduğunu insanlar s7 edge konusunda konusuyorlar bakabilirsiniz.

Hocam kamerasını benden iyi tanıyamaz 8 ay kullandım ve çok fotoğraf video çektim. Ön kamera sı berbat, arka kamerada htc 10 a göre vasat;çok keskinleştirmesi, gerçeklikten uzak renkler falan... Benim dediğim ayarları kullanıcı dostu ve daha özellikli. Mesela 1080p video da 60 fps çekim özelliği var. Fotoğraf da 40 iso ya kadar düşebiliyor... Bunun gibi birkaç artısı var ama kamera da kesinlikle htc 10 öndedir.Edge Ekranı kullanmanın zorluğunu biliyorum benim dediğim htc 10 un ekranı s7 edge in ekranı yanında sönük kalıyor. Yoksa ben isteyerek geçtim s7 edge den htc 10 a hocam:)

• BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    Hocam Google Play üzerinden kullandığım cihazların listesini atabilirim. Leeco'dan tutun Amazon Fire Phone'a kadar türlü türlü cihaz kullandım. Hangi markanın ne sorunu var, çok iyi biliyorum. Cümlemi sakin bir şekilde okursaniz, Samsung bile Note 4'e güvenlik güncellemesi verdi, dedim. Benim problemim değil cihazlarında sorun olması. Beni bağlayan güncelleme periyodu. Ben bu noktada eleştiri yaptım. Ayrıca kronik sorundan bahsedeceksek HTC 10 karbon gerilerde ciddi boya atması sorunu var. Bence kronik. Ayrıca wi-fi sorunu da kronik sayılabilecek kadar fazla. Umrumda mı, hayır! Ben bu cihaza para verdim ve kullanıcı olarak beklentilerimi karşılamasını isterim. Karşılamadığı zaman da eleştiri yaparım. Kimsenin şirketi değil bunlar, hisse sahibi olan varsa da lütfen bizi uyarsin. Güncelleme periyodu olarak HTC bu cihazda berbat bir politika yürütüyor. Sorunlar baş gösterdi ve HTC çözmek için çaba sarf etmedi. Başka şirketlerin kronik sorunları beni ilgilendirmez. Ayrıca bu cihazdan önce de S7 Edge vardı bende. Ekran sorunu da yaşamadım. Kendi tecrübeme bakarım. Gerisi beni niye ilgilendirsin ki?

• Sizlere saygım var ben 3 ay kullandım ses konusu ve metal kasa olması hariç (bana göre sağlam değil boya atması ve ezilmesi) kullanım arayüz olarak ve şarj süresi olarak memnun kalmadım. Artı 2. El konusunda malesef taban yapmış durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Hocam G4'ten HTC'ye geçtim. Ekran bi tık küçük geldi tabi ama tuşlar dışarıda olunca idare ediyordu. XZ'de sanal tuş olayı bi de üstüne 5.2 inç çok küçük kalıyor. Yaklaşık bir gün kadar test etme şansım oldu XZ'yi. Şahsi düşüncem ekranın altındaki ve üstündeki boşluklar çok fazla. Yani kasa biraz daha daraltılabilirdi ya da aynı kasada ekran 5.5 olsa tadından yenmezdi. Kamera konusunda sizinle aynı düşünceye sahip değilim maalesef. HTC10 12 Ultrapixel, XZ 23Megapixel. Gece çekiminde HTC bir tık önde. Renk tonlamasında da önde. Ama çözünürlük ve odaklama konusunda aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Ben sırf müzik dinlemek için aldım HTC'yi. Aynı deneyimi başka bir telefon yaşatsın ona geçerim

XZ Premium modeli duyuruldu. Ön incelemelerini izledim. Onda da aynı durum var. Kamera performansı çok geliştirilmiş fakat ekran kasa oranı çok kötü gerçekten.

Söylemeden geçemeyeceğim tek bişey var. Sonunda bir telefon üreticisi yan tuşa parmak izi okuyucusu koymayı başarmış. Bu konuda Sony firmasını gerçekten tebrik ediyorum. Birkaç ay daha HTC kullanıp piyasayı bekleyeceğim. Eğer S8 de patlarsa XZ Premium almayı düşünüyorum

Ek olarak XZ'nin SAR değerleri çok yüksek. Kanser olmaya niyetim yok

• BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    öncelikle yorumunuz için teşekkürler
    yalnız yazdığım şey anlaşılmadı sanırım kamera konusunda htc iyi demiştim açıkça da belirttim ama nasıl anlaşılmadı şaşırdım..
    bu arada benim de katılmadığım noktalar var bence xz deki tek eksi taraf sanal tuş olayı yoksa ekran kasa oranı htc 10 ile aynı zaten
    xz nin sar değeri de iphone ve huawei kadar fazla değil ki diğer firmaların testleri hangi mesafelerde yaptığı ortaya çıkınca o verilen değerlere pek güvenmemenizi tavsiye ederim
    bu arada sony en saygın firmalar arasında ilk 10 da yer alan bir firma bir nebze de olsa güven veriyor yaptıkları ve söyledikleri
    xz premium bence alınabilecek kadar iyi işler yapıyor yine tek kusuru bence çerçevesi değil sanal tuşları keşke alt boşlukta olsaydı..
  • Telefonu aldığım günden beri kendi quick şarjıyla dolduruyordum (4 aydır). Geçen gün 0.85 amperlik orjinal Sony şarj aleti ile 3 saatte şarj ettim. 4 saat ekran süresiyle 2 gün 18 saat gitti. Artık iki şarj cihazını da yanımda taşıyorum. Acil ihtiyacım olduğunda orijinal ile, akşam ise Sony ile şarj ediyorum. Tavsiye ederim. Bu arada Android Nougat 7.0 stock rom kullanıyorum.

• Bende sürekli orjinal quick charge ile kullanıyorum. M8 den kalma 1500 mAH lik şarj aleti hala duruyor acaba onu mu kullansam.

• murat5555 kullanıcısına yanıt
    Deneyin bence...

• SANDISK EXTREME

* SDSQXNE-032G-GN6MA

* 32GB MICRO SDHC CARD

* CLASS 10

* UHS-1 U3

Arkadaşlar bu cihazımla iyi uyumlu olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.