Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda çok uygulama olmamasına rağmen ekranı ikiye bölerken onun dışında da gün içinde donmaya başladı nedendir ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı arkadaşlardan çok bazılarından az telefon kullanmış olabilirim ama şu konudaki şikayetler her konuda var.

Ne zaman bir telefona güncelleme gelse o konuya bakın bir süre sonra pili az gitmeye başladı vs gibi cümleler göreceksiniz.

Ayrıca direkt Google bağlı olan telefonlar haricinde güncellemeden çok bişey beklemeyin geç gelir, sürekli güncelleme gelmez vs.

Wifi sorunu ilk telefonum Nexus 4'de de vardı Z3C'da da vardı bunda da var. Sadece HTC 10'a özgü bi durum değil wifi dalgalanması.

Telefonun değerini bilin bence. Nexusda kullandım, Sony'de iPhone'de. Telefon stabil çalışma konusunda çok iyi. Kamera 10 kişiden 9'nu memnun eder. Kulaklık çıkışı çok iyi. Batarya ne çok iyi ne çok kötü. Şuan piyasada alacağınız her telefondan %100 memnun kalamazsınız.

• BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    Bence bu kadar agresif bir tutumda yorum yapılması çok yanlış. Hiç bir şirket bizim babamızın şirketi değil, eyvallah. Kalkıp kendi işlemcisini üretebilen, panel konusunda sayısız inovasyonlari olan koskaca bir şirkete bir ürünü patlıyor diye ( ki yapılması gerekeni yapıp, maddi olarak mağdur etmedı kimseyi) ya da bir kaç insanın başına gelen bir sorunu; kronik (!) olarak nitelendirerek git bir araştir demek BENCE çok yanlış. Ben Htc 10 kullandım ; 15.gun boya atması başladı( ki bu kroniktir). 2 hoparlörün verdiği dış ses, tatmin edici yükseklikte değildi. Telefona arkadan bakınca ne kadar yakışıklılık gördüysem, önden bakınca o kadar çirkin gelmişti. Şarji çok çabuk bitiyordu ( and.7 hiç kullanmadım). Tianma gibi bir saçmalığı da var (bende Sharp olan vardi). Gittim sattım patlamayan, pembe çizgi sorunu olmayan s7 edge kullanıyorum. Benim amacım cihazı kötülemek değil. Zira ; kulak içinden kendi kulaklığım ile aldığım ses rakipsizdi. ( Earsonics- Velvet ve Sony Nw-Zx2 sahibi bir insanım ve boomsoundu kapalı olarak kullanıyordum). Full metal olması, akıcı arayüzü ve sarjini çok çabuk doldurabilmesi de güzeldi. Bir fiyat bandında ürün alınıyorsa birçok yönden çok iyi olmalı. Buraya s7 edge söyle iyi böyle iyi yazmayacağım. Gidin biraz kullanın, araştırın.

• Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ben de ve birkaç cümle yazmak isterim bu konuda. İlk HTC telefonum HTC 10 oldu. Telefonun çok sevdiğim 2 özelliği var; kulaklık ve görünüm. Bende de karbon gri var ve boya atması olmadı o konuda şanslıyım. Sevmediğim özellikler -şu an aklıma gelenler- de; bildirim ışığının 2 renk olması, sense arayüzünün (sadeliğine akıcılığına lafım yok) saçma sapan hatalar ve en basit ara yüzlerde bile olan özelliklerin olmaması, ekran kalitesi, hoparlör sesi... Bunlar aklıma gelenler. Tabii her telefonun vardır böyle sıkıntıları. Ama arkadaşlar kabul etmek lazım bu telefon muazzam sorunsuz bir telefon değil. Burada HTC'ye ortakmış gibi "fanboyluk" yapmanın lüzumu yok.

Ayrıca çok canımı sıkan durumlardan biri, dediğim gibi daha 4 ay oldu ve ben ve birçok kullanıcı telefonu "daha kullanılabilir hale getirmek için" root/rom işlerine girmek zorunda kalıyoruz. Custom rom kullanmadan pil ömrü tam bir facia.

Ha bunları yazıyoruz iyi güzel ama düşününce alternatif de yok orası ayrı :) S7 Edge hoşuma gitmiyor özellikle Touchwiz'den dolayı. iPhone desen fiyatların maşallahı var.. OnePlus 3T hoşuma gidiyor ama bundan önceki telefonum OnePlus One'dı ve bilinmeyen marka kullanınca insanların bakışı farklı oluyor gerçekten :) Anlatamıyorsun da adam Çin deyip geçiyor. Bir de garanti, parça vs durumu var tabi.

Neyse işte uzun lafın kısası telefonun artıları kadar eksileri de var, burada şirketin avukatı gibi savunma yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. Sonuçta siz para verdiyseniz biz de yerde bulmadık telefonu :) Biz de isteriz hiç bir eksisi olmasın kusursuz bir telefon olsun ama değil işte.

• Arkadaşlar instagramda videolar açılmıyor bir türlu uygulamayi kaldırıp tekrar kurdum ama gene aynı ne yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chun99 -- 25 Mart 2017; 21:38:44 >
  • chun99 C kullanıcısına yanıt
    Guc tasarruf modunda olabilir eger oyleyse devre disi birak :)

• Arkadaşlar önerdiğiniz güzel kiliflar varmi? Suan ki kılıftan cok sıkıldım ayrıca aliexpresste ki ice view kiliflar orjinal midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Guc tasarruf modunda olabilir eger oyleyse devre disi birak :)

Hocam çok sağol valla kac gündür çıldırıyordum sonunda düzeldi

• chun99 C kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullan kardesim. :)

Guc tasarruf modu mobil veri iletisimini keser.

• Arkadaşlar saat olayı değişti birden bende. Sağ üstteki küçük saat doğru gösteriyor ama widget 1 saat geriden geliyor, nasıl düzeltebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Arkadaşlar önerdiğiniz güzel kiliflar varmi? Suan ki kılıftan cok sıkıldım ayrıca aliexpresste ki ice view kiliflar orjinal midir?

Ben Spigen Rugged Armor kullanıyorum çok memnunum

Dexter Morgan
  • quote:

Orijinalden alıntı: BomberMAn_01

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Arkadaşlar önerdiğiniz güzel kiliflar varmi? Suan ki kılıftan cok sıkıldım ayrıca aliexpresste ki ice view kiliflar orjinal midir?

Ben Spigen Rugged Armor kullanıyorum çok memnunum

Dexter Morgan

Dexter Morgan

• Arkadaşlar bugün Avrupa yaz saati uygulamasına geçtiğinden bazı telefonlarda saatler 1 saat ileri alındı.Bunu alarmın 1 saat erken çalmasıyla yaşadım. Birde alarmı 3:00 ile 3:59 arasına kurduğumda otomatik olarak bir saat ileri kuruyor.Örneğin 3:20 ye kurduğumda 4:20 yazıyor.Böyle bir problemle karşılaşan oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: omermoz

Arkadaşlar bugün Avrupa yaz saati uygulamasına geçtiğinden bazı telefonlarda saatler 1 saat ileri alındı.Bunu alarmın 1 saat erken çalmasıyla yaşadım. Birde alarmı 3:00 ile 3:59 arasına kurduğumda otomatik olarak bir saat ileri kuruyor.Örneğin 3:20 ye kurduğumda 4:20 yazıyor.Böyle bir problemle karşılaşan oldumu

saat olayı güncelleme ile çözülmemiş daha beter olmuş. Saati benim gibi manuel ayarlayın hiçbir sorun olmuyor.
  • Bu HTC de çalışan personeller gün boyunca ne yapıyorlar acaba merak ediyorum. Cihazdan geneli itibariyle memnunum, stabil, akıcı fakat kardeşim; 2500 liralık telefonda saat ayarını yapamıyorlar, cihaza verilen güncelleme periyodu yavaş. Amiral gemisi telefona yakışmıyor yazılım kısmı. Kardeşim Sony gibi şöyle güzel müzik uygulaması, ne bilim track ID, güzel bir kamera uygulaması yap, şişirmeden birkaç şeyle süsle. Tamam cihazı uygulama açısından kullanıcıya bırakması hoş ama bu cihaz da bomboş be kardeşim. Ayrıca ben en başından beri saat ayarını manuelde kullanıyorum ama bu yorumları okuyunca biraz sinirlendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sariyerli53_34 -- 26 Mart 2017; 16:58:41 >
  • Bende hiç saat problemi olmadı. Widgetlar, cihaz saati ve alarm normal bi şekilde çalışıyor. Ayarlar otomatik olmasına rağmen hem de...

• Arkadaşlar telefonuma güncel stock nougat ruu dosyasını nereden indirebilirim.

CID-HTC__M27 MID-2PS620000

S-off unlocked cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.faruk72

Arkadaşlar telefonuma güncel stock nougat ruu dosyasını nereden indirebilirim.

CID-HTC__M27 MID-2PS620000

S-off unlocked cihaz.

Konumda var. Hem exe hem zip olarak.

• Arkadaşlar sıfır kutusu açılmamış Rugged Armor'u 20 tl'ye veriyorum en son :) Satılsın artık duruyor öyle dolapta :)
  • Bugün bir kez daha kamerasına hayran kaldım bu telefonun, arkadaşlarımın tepkisiyle resmen mest oldum😊

• 
Sayfa: önceki 907908909910911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.