Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: john mclane

Bu htc 11 yalan oldu sanırım.

Ne bir yerde haberi ya da sızıntısı dahi yok...

HTC'yi kim ne yapsın dostum. Belli bi kullanıcı kitlesi var zaten. Adamların bu güne kadar kaç tane telefonu sızdı ki bu sızsın. Açıkçası ben 11 yerine yeni bi seriye geçecekler diye tahmin ediyorum. Bakalım zaman ne gösterecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: musab63

Hocam bende telefonu yeni aldım telefon yurtdışı ve sürekli yazilim güncelleme uyarısı çıkıyor.Bunu nasıl kapatabilirim acaba?

Yada konunun diğer sayfalarında varsa linki atabilecek var mi arkadaşlar?

Hocam ayarlardan hakkında kısmına oradan da yazılım güncelleme bölümüne gir. Oradaki tik işaretlerinin hepsini de kaldır. Eğer yine uyarı gelirse bildirim panelini aşağıya doğru çek. Uyarının üzerine basılı tut. Sağ tarafta çıkan "i" işaretine dokun. Bildiirm seçenekleri açılacak. Oradan tümünü engelle seçeneğini aktif et ve çık tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: furi544

An itibari ile telefona güncelleme geldi. İçeriği hakkında bilgisi olan varmı ?

Şu anda stockta değilim. Bir iki güne kadar netleşir. Acele etmeyin derim
  • @snnoslm @hunkarbey Arkadaşlara BL Unlock, S-OFF yaptık SuperCID yazdık, MaximusHD yükledik. Daha önce stock kullanıyorlardı. Ekran sürelerinizi ve görüşleinizi paylaşabilirseniz denemek isteyenlere de fikir vermiş olursunuz. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: snnoslm

Arkadaşlar merhaba.

Pil durumumu yorumlamanizi rica ediyorum. Telefonda ekran parlaklığı tam ortada ve otomatik değil. Güç tasarrufunu tövbe açmam sarj biterken bile. Hiç wi fi acmam hep lte. Ekran surem taş çatlasın 3 buçuk saat ama günde elhamdülillah 2 saat konuşmam var. Sabah 7 de sarjdan sökerim akşam 11 e kadar dayanır. Mail trafigi ve whatsapp vs full face instagram vs full.

Normalmidir teşekkürler.

Maximus hd rom kurulu

Bu normal hocam. Stockta iken aynı şekilde kullandığında ne kadar ekran süresi alıyordun? Hocam sana balanced yapmıştık. Eğer memnun değilsen bi de PowerSaver dene istersen

• BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler üstadım.peki telefonun tarayıcısından apk olarak indiremiyormuyuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

cihaz hangi ülkenin; avrupa sürümü değil galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

cihaz hangi ülkenin; avrupa sürümü değil galiba?

Taiwan dır muhtemelen.

• Daha yeni telefon aldim ekran 5.7 inc elime cok buyuk geliyor bi turlu alisamadim o yuzden degistirmeyi dusunuyorum acaba htc 10nun fiyati ne zaman 2000 tl nin altina duser ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

Daha yeni telefon aldim ekran 5.7 inc elime cok buyuk geliyor bi turlu alisamadim o yuzden degistirmeyi dusunuyorum acaba htc 10nun fiyati ne zaman 2000 tl nin altina duser ?

Ayın 28inde

• quote:

Orijinalden alıntı: BomberMAn_01

@snnoslm @hunkarbey Arkadaşlara BL Unlock, S-OFF yaptık SuperCID yazdık, MaximusHD yükledik. Daha önce stock kullanıyorlardı. Ekran sürelerinizi ve görüşleinizi paylaşabilirseniz denemek isteyenlere de fikir vermiş olursunuz. Teşekkürler

Stock rom a göre ekran süresi yarım saat ile bir saat arasında arttı.Ben memnunum ama şimdi stock rom a güncelleme gelmesi sinir bozucu :D Benimi bekliyolardı

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkarbey

quote:

@snnoslm @hunkarbey Arkadaşlara BL Unlock, S-OFF yaptık SuperCID yazdık, MaximusHD yükledik. Daha önce stock kullanıyorlardı. Ekran sürelerinizi ve görüşleinizi paylaşabilirseniz denemek isteyenlere de fikir vermiş olursunuz. Teşekkürler

Stock rom a göre ekran süresi yarım saat ile bir saat arasında arttı.Ben memnunum ama şimdi stock rom a güncelleme gelmesi sinir bozucu :D Benimi bekliyolardı

Taiwan dır o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Daha yeni telefon aldim ekran 5.7 inc elime cok buyuk geliyor bi turlu alisamadim o yuzden degistirmeyi dusunuyorum acaba htc 10nun fiyati ne zaman 2000 tl nin altina duser ?

Ayın 28inde

Niye hocam ozel bir sey mi var ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Ayın 28inde

Niye hocam ozel bir sey mi var ?

Yok hocam,espri olsun diye yazdım. Bu ülke koşullarında bunu bilmek biraz imkansız da o bakımdan. Fiyat düşse dolar çıkıyor falan ya.
  • BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, ben de spigen arıyorum ama hiç bir yerde bulamadım. Amazon da var fakat oda Türkiye'ye göndermiyor , bakalım araştırıyorum.

• quote:

quote:

Güncelleme gelmesi önemli değil. Maximus üç gün sonra güncellenmiş romu yayınlar
  • quote:

quote:

quote:

Güncelleme gelmesi önemli değil. Maximus üç gün sonra güncellenmiş romu yayınlar

Bu arada rom denemeyi seven arkadaşlara şu başlıktakihttps://forum.xda-developers.com/htc-10/development/htc10-stock-deodexed-nougat-wwe-2-41-t3556908 HTC10_Deodexed_2.41.709.7.zip olanı denemelerini rica/tavsiye edicem. Çünkü rom MAXHD balanced profile gibi ama daha akıcı geldi bana. Bir ara deneme severler göz atsınlar. Hiçbir stock tabanlı ve stock romda (Max hariç) hiçbirşey yapmadan bu kadar performans ve pil süresi olmadı,henüz çok kullanmadım ama biliyorsunuz ne kadar çok rom denediğimi,stock olarak bariz fark var.
    Haber edin denerseniz,bana mı öyle gelmiş yoksa farklı mı diye. Şimdi yatıyorum,şarja takmıycam gece şarj tüketimine bakmak için.

• bize güncelleme ne zaman gelicek bakalım :)
  • Bugğn maximus dan sonra ilk defa oyun açıyım dedim.

Strike of kings e girdim ama fps den yani kasmadan oynayamadım daha çnceden 2k ekranda tüm parçacık ve kalite özellikleri en sonda oynarken hıçkırma dahi hissetmemiştim.

Sonra boost a girip full hd ye düşürüp çözünürlüğü, tekrar girsim ama sonuç aynı.

Sanıyorum maximus (balanced) işlemciden tabi bunun yanında gpu frekansından önemli ölçüde kısıyor.

Tabi diğer faliyetlerde ve akıcılukda hissetmemiştim bunu.

Ama batarya süresi gerçekden ama gerçekden çok arttı.

4 saati geçemezken 5 saatleri zorlar oldum.

Oyun açmadan ve parlaklık full de olmadan 6 saati zorlarım çok rahat.

• hunkarbey H kullanıcısına yanıt
    Hocam m9 plus kullanıyorum ben. Boost uygulamasıyla çözünürlük düşürmek mümkün mü?

• 
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.