Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
25.407
Cevap
114
Favori
720.805
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Giriş
    242 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: otosinan

Arkadaşlar mrb. Az önce telefonu teslim aldım kargodan ve.ben de aranıza katılmış bulunmaktayım. Çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Daha önce lg de rom atmıştım ama ilkkez htc kullanıyorum. Telefona stock rom atmak istiyorum. Hangi araçla nasıl yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

Hayırlı uğurlu olsun hocam güle güle kullanın. Cihazda custom rom yüklü ise stock roma dönmeyin. Onun yerine MaximusHD yükleyin. Kesinlikle Stock ile birebir aynı arayüze sahip fakat performans olarak çok daha öndedir. Şiddetle tavsiye ediyorum. Bütün bu olaylar için gerekli bilgileri şu konudan edinebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/htc-10-rehber-root-recovery-bl-ul-soff-custom-rom--124058087#124058104
    |
    |

Uyanık kaldığımız zamanın yarısından fazlasını bir ekrana bakarak geçiriyoruz.Teşekkürler Steve Jobs!!!!

• Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Üstadım yardımınız için teşekkür ederim. Ben telefonu hepsiburda dan aldım yurtiçi kayıtlı. Amacım androidin sonsürümünü içeren htc nin orjinal romunu atmak. Costum rom yapmak istemiyorum açıkçası. Htc nin yayınladığı son sürüme temiz bir şekilde geçmeliyim. Bunun için htc nin araçları yok mu ve siteden hangi romu indircem. Bunla ilgili yardım edermisiniz. Bazı formlarda açıklamışlar ama ben hiç bişey anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Simdilik bi ise yaramiyor surekli simdilik bilgi topluyor modunda beklemedeyiz

|
    |
    bfsm04 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: otosinan

Üstadım yardımınız için teşekkür ederim. Ben telefonu hepsiburda dan aldım yurtiçi kayıtlı. Amacım androidin sonsürümünü içeren htc nin orjinal romunu atmak. Costum rom yapmak istemiyorum açıkçası. Htc nin yayınladığı son sürüme temiz bir şekilde geçmeliyim. Bunun için htc nin araçları yok mu ve siteden hangi romu indircem. Bunla ilgili yardım edermisiniz. Bazı formlarda açıklamışlar ama ben hiç bişey anlamadım.

Hocam cihazınızın ayarlar>hakkında>yazılım güncelleme bölümüne girin. En son güncellemeyi alırsınız zaten. Bunun için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok

Uyanık kaldığımız zamanın yarısından fazlasını bir ekrana bakarak geçiriyoruz.Teşekkürler Steve Jobs!!!!
  • Çavuş
    86 Mesaj

App olarak indirilebiliyor ben yükledim ama hala bilgiler topluyoruz diyor.

|
    |
    The_Insider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    HAngi Micro SD Alırsak, Telefon hafızası gibi biçimlendirebiriz?
    |
    |

Teşekkürler ilginize. Ne bileyim üstadım ben lumiada ve iphone de firmanın kendi yazılımlarıyla pc den komple sıfırdan yükleme yapıyordum. Günceleme yapılan tel sanki biraz hantallaşıyor gibi. O yüzdentemiz kurulum yapmak istedim. Ama farketmez diyorsanız en son güncellemeyi yapıp hard format atayım ozaman

Birde bişey dikkatimi çekti benmi yanlış yapıyorum anlamadım ama ben telefonu ilk açtığımda direk android 7 ye yükseltmek istiyordum fakat 3 tane güncelleme sırayla yükledi niye böyle oldu anlamadım

|
    |
    BomberMAn_01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Bu telefonu almaya çok niyetlenmiştim ancak servisleri sıkıntılı olduğunu duyduğum için ve Türkiye'den çekiliyor haberleri yüzünden almaktan vazgeçtim. Gerçekten de böyle mi siz kullanıcılar olarak ?

telefonu aldığınızda size fatura vermiyorlar mı. faturanız var da servis bakamam mı diyecek ? Eğer almak istiyorsanız alırsınız söyledikleriniz önemsiz şeyler. Sorsanız şimdi delta servise laf ederler. eşimin lg telefonunu üç kere gönderdim. üçüncüsü tamamen kullanıcı hatası şarj soketini bozduk. genede her seferinde yapıp yapıp gönderiyorlar. ben htc 10 u yurtdışı sıfır olarak aldım. telefonu beğendiğim için. bence siz karar veremiyorsunuz !
    |
    |
    idontthinkso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SanDisk Extreme PRo 32GB MICRO SDHC CARD

* CLASS 10

* UHS-1 U3

Önerir misiniz arkadaşlar?
    Arkadaşlar selam v20 ve htc 10 arasındayım. bir nokta kafamda bu telefonun ses kayıt kalitesi mi yoksa htc mi daha önde konserlerde. ve ses çıkışını deneyenler varsa hangisi daha detaylı ve temiz bu mu htc10 mu kullananlar varsa yada test edenler yazarlarsa sevinirim.

Orijinalden alıntı: kloveangel

Arkadaşlar selam v20 ve htc 10 arasındayım. bir nokta kafamda bu telefonun ses kayıt kalitesi mi yoksa htc mi daha önde konserlerde. ve ses çıkışını deneyenler varsa hangisi daha detaylı ve temiz bu mu htc10 mu kullananlar varsa yada test edenler yazarlarsa sevinirim.

Htc 10 un ses çıkış kalitesi çok iyi diyebilirim dış hoparlör olarak özellikle baya temiz ses veriyor. Şu an s7 edge kullanıyorum ve htc 10 a göre çok geride hatta tırt diyebilirim.

V20 yi denemedim ama eğer tek hoparlör varsa çok bişey beklememek gerek.

|
    |

Bu kart yazma hızı ve okuma hızı 100 mb/sn olan ise bende bunu almak için belirlemiştim ama almadım. Almadım ama yorumlardan öğrendiğim kadarıyla tavsiye ederim.

|
    |
    manilafortuna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Khan Aitmatov

quote:

Orijinalden alıntı: TekilBey

App wallpaper gri bir arka plan yapmak istiyorum hiçbir yazı simge olmayan birşey fakat yapamadım öyle bulamadım tema mağazasında ne yapabilirim

Cok istiyorsa kendin yapmanin yollarina bak hazira konman gerekmiyor hep.

Yapmayı bilsem yaparım heralde hayırdır seni kim kaşıdı damladın?

|
    |

485 Mesaj
    Çok kez yazıldı belki ama şarj konusu gerçekten de can sıkıcı olmaya başladı. Özellikle bekleme modundayken çok daha fazla şarj tüketmeye başladı telefon farkettiğim kadarıyla (7.0 güncellemesinden sonra gözle görülür bir şekilde).

Gece 1'de şarjdan çektiğim telefonu 3 saat sonra kontrol ettiğimde yüzde 7-8 azaldığını görüyorum. Daha önceden böyle bir sorunum vardı ve gereksiz uygulamaları vs devre dışı bırakarak bir çözüm bulmuştuk ama artık fayda etmiyor bu da. 4 saat civarı ekran süresi alabiliyorum anca zorlarsam, fazlası şu durumda pek mümkün değil gibi.

Rom tavsiyesinde bulunacak olursa hiç yazmasın, hiç yapmadım ve düşünmüyorum da öyle şeyler.

Orijinalden alıntı: dark.king

Çok kez yazıldı belki ama şarj konusu gerçekten de can sıkıcı olmaya başladı. Özellikle bekleme modundayken çok daha fazla şarj tüketmeye başladı telefon farkettiğim kadarıyla (7.0 güncellemesinden sonra gözle görülür bir şekilde).

Gece 1'de şarjdan çektiğim telefonu 3 saat sonra kontrol ettiğimde yüzde 7-8 azaldığını görüyorum. Daha önceden böyle bir sorunum vardı ve gereksiz uygulamaları vs devre dışı bırakarak bir çözüm bulmuştuk ama artık fayda etmiyor bu da. 4 saat civarı ekran süresi alabiliyorum anca zorlarsam, fazlası şu durumda pek mümkün değil gibi.

Rom tavsiyesinde bulunacak olursa hiç yazmasın, hiç yapmadım ve düşünmüyorum da öyle şeyler.

o zaman htc nin göndereceği yeni bi düzeltme güncellemesini beklemek dışında alternatifiniz yok...
    |
    |

• Binbaşı
    1956 Mesaj

Viber rom yükledim. Pil süresi yine aynı 3 3.5 saat. Adamlar 7 saat filan alıyormuş. Hiçbirşey Yüklemeden de bu telefon bu süreyi almaz. Muhtemelen pil üretücğleri farklı. İkisi de söz de 3000. Biri kaliteli biri çakma...

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    dark.king kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.