Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okkaliokan

Hocam daha önce de sormuştum. Bazı instagram videolarını izleyemiyorum diye. Ben sürekli güç tasarrufunda kullanıyorum. Yukarıda okuyunca güç tasarrufunu kapattım ve tüm videolar artık izlenebiliyor. Ama instagram a güç tasarrufunda ayrıcalık nasıl belirleyecegiz. Bir çok şey denedim ama olmadı malesef. ( ikinci telefonum HTC Desire 500 de de durum aynı)

Boost+ uygulamasından güç tasarrufu dışında bırakabilirsin hocam
  • sariyerli53_34 kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım bizimkilere kasıtlı olarak "made in china" yazılmamış :)

Yarın fotoğraf çekip koyacağım. Sanıyorum sizinkinden farklı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okkaliokan -- 22 Şubat 2017; 1:41:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    Daha açıklayıcı olabilir misin hocam..

• quote:

Orijinalden alıntı: okkaliokan

Hocam Türkiye ye gönderilen HTC 10 cihazların camlarında da öyle koruma falan olduğunu düşünmüyorum. Çok kolay çiziliyor ve çok çabuk kırılıyor. İnanın eski cihazım Lg G4 çok daha sağlamdı..

Hocam o işten bende kıllanmıştım. Şöyle söyleyim telefonu kutusundan yeni çıkardım telefoncudayım ekran koruyucu cam almadan önce telefonu inceliyorduk. Telefon medefe masanın üstünde yüz üstü 15 cm falan iteklendi ondan sonra ekran koruyucu yapıştırmak için ekranı silmeye başladım ekranın masaya temas eden köşelerine bir baktım bildiğiniz matla?mı?tı şaşırdım kaldım nasıl hemen böyle çizilebiliyor diye. Neyse cihazı kullanmaya başladım aradan 2 gün geçti baktım üst kısımda 2 yerde boya içine göçmüş dedim bu telefonu ne zaman bir yere çarptım ben. Aradan 1 ay geçti telefonun kasası uğur böceği gibi oldu garantisiz olduğu için öyle kullanıyorum. Ülkeden ülkeye kalite standartlarında kesinlikle fark var ben bunu Samsung da ve iPhone de bizzat kendim kaç kez şahit oldum.Bunuda kaç kez dile getirdim. Avrupadan gelen hiç bir cihazımda saçma sapan eksiklikler sorunlar olmadı ama ne zaman tr den, Arap emirliği ve Afrika bölgesinde cihaz alsam hep problemli çevremde cihaz sahiplerinide inceliyorum onlarda aynı. Bu iş sadece şans kavramı değil. Bu sebeple Htc 10 nun kasasını ben sinirle deforme ettim yeni çıkacak note serisini bekliyorum bizzat avrupadan temin edeceğim.

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeze-bee

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

ana ekrana whatsapptan mesaj önizlemesi gelmesini nasıl kapatıyoruz? marshmallowda kapatmıştım ama nougatta ayarını bulamadım.

htc nin türkiyeye yeni genel müdür atadığı bu nedenle çekilmesi gibi bir durumun söz konusu olamayacağını söylüyor bazı arkadaşlar. fakat benim bildiğim kadarıyla htc türkiye genel müdürünü kendi insiyatifiyle değiştirmedi. eski genel müdür google a geçtiği için onun yerine bir genel müdür atadı. ben de telefonu yaklaşık bir ay önce aldığımda mediamarkttaki görevli htc nin türkiyeden çekileceğini söylemişti. resmi bir açıklamayla htc çekildiğini açıklamış olsaydı bile yine de alırdım ben.

nougat'a geçiş yapmayan arkadaşlardan bir ricam var. ayarlar>uygulamalar>whatsapp>bildirimler sekmesinde aşağıdaki seçeneğin bulunup bulunmadığını kontrol edebilir misiniz? nougat a geçmeden önce kapatmıştım ama nougatta bulamadım bir türlü kapatmayı. oynatmaya az kaldı.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

• Arkadaşlar htc ice view için yapmış olduğum temaya buradan ulaşabilirsiniz

https://themes.htc.com/actions/theme/share/com.htc.theme.t0560af50-0782-44ae-8ed7-21e7bc2087a0?by=021b2ade-3af3-4934-87cd-547d01b2023d

• sariyerli53_34 kullanıcısına yanıt
    ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
  • quote:

quote:

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

ana ekrana whatsapptan mesaj önizlemesi gelmesini nasıl kapatıyoruz? marshmallowda kapatmıştım ama nougatta ayarını bulamadım.

htc nin türkiyeye yeni genel müdür atadığı bu nedenle çekilmesi gibi bir durumun söz konusu olamayacağını söylüyor bazı arkadaşlar. fakat benim bildiğim kadarıyla htc türkiye genel müdürünü kendi insiyatifiyle değiştirmedi. eski genel müdür google a geçtiği için onun yerine bir genel müdür atadı. ben de telefonu yaklaşık bir ay önce aldığımda mediamarkttaki görevli htc nin türkiyeden çekileceğini söylemişti. resmi bir açıklamayla htc çekildiğini açıklamış olsaydı bile yine de alırdım ben.

nougat'a geçiş yapmayan arkadaşlardan bir ricam var. ayarlar>uygulamalar>whatsapp>bildirimler sekmesinde aşağıdaki seçeneğin bulunup bulunmadığını kontrol edebilir misiniz? nougat a geçmeden önce kapatmıştım ama nougatta bulamadım bir türlü kapatmayı. oynatmaya az kaldı.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Kontrol ettim bende öyle bir seçenek gözükmüyor.

• Kapasitif tuşların ışıklarının parlaklığı sürekli azalıp artıyor. Bunları sabitlemenin veya komple kapatmanin bir yolu var mı bilginiz var mı ?

• çok teşekkür ederim zahmet verdim. müsait olduğunuz bir zaman ayarlar>uygulamalar>whatsapp>bildirimler ekranının görüntüsünü atabilirseniz çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumuay

Kapasitif tuşların ışıklarının parlaklığı sürekli azalıp artıyor. Bunları sabitlemenin veya komple kapatmanin bir yolu var mı bilginiz var mı ?

Stock'ta yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Kapasitif tuşların ışıklarının parlaklığı sürekli azalıp artıyor. Bunları sabitlemenin veya komple kapatmanin bir yolu var mı bilginiz var mı ?

Stock'ta yok.

neyde var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

quote:

Stock'ta yok.

neyde var?

LOS,AICP,AOKP,DU,CRDROID,RR
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Stock'ta yok.

neyde var?

sense tabanlılarda yok yani

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Stock'ta yok.

neyde var?

sense tabanlılarda yok yani

Uzun zamandır kullanmadığım için tam hatırlamıyorum ama Viper'da vardı sanırım,onda vardıysa otomatikman LeeDroid'de de vardır diye tahmin ediyorum. Vardır vardır.

• Arkadashlar! Azerbaijandan Selamlar olsun!
    Note 4 kullanicisiyim. Telefonu 2 yil kullanmama bakmayaraq canavar gibi calisiyo hala. Amma yenilik istiyorum)
    HTC10 dikkatimi cok cekdi. sadece cox kararsiz kaldim. Kullanicilardan fikirlerini bolusmesini rica ederim,
    Benim icin pil, photo, ve oyun cox onemli. Yardimci olursaniz sevinirim. HTC10 Ve Lg V20 arasinda kaldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrkhanGuseyn

Arkadashlar! Azerbaijandan Selamlar olsun!
    Note 4 kullanicisiyim. Telefonu 2 yil kullanmama bakmayaraq canavar gibi calisiyo hala. Amma yenilik istiyorum)
    HTC10 dikkatimi cok cekdi. sadece cox kararsiz kaldim. Kullanicilardan fikirlerini bolusmesini rica ederim,
    Benim icin pil, photo, ve oyun cox onemli. Yardimci olursaniz sevinirim. HTC10 Ve Lg V20 arasinda kaldim.

ve aleyküm selam; hoş gelmişsen menim özüm :)) htc 10 iyidir, lg nin kronik sorunları çok fazla, yanaşma derim. pili 1 günü çıkartır, foto kalitesi iyi ve oyunlar için iyi bir gpu ya sahip htc 10. pişman olmazsın...
  • quote:

Bunu bende çok merak ediyorum. Root musunuz? Öyleyse size nasıl kapatacağınız yada parlaklık ayarı konusunda yardımcı olabilirim. Ben m7 de batarya kazancı için tamamen kapattım.

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Bu son Update sonrasi bazi sorunlar baslamis. Pil omru cok korkutuyor beni) 1 gun giderse bana yeter))) asiri fazla kullaniyorum telefonu)
  • okkaliokan O kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ediyorum cevabınız için.Benim bahsettiğim bunun haricinde telefonun sol yan tarafında alt kısımda plastik ufak şeffaf bir etikette "Made in Taiwan bu HTC Corporation" yazıyor. Çıkarmadım da öyle duruyor.

• 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.