Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam her yerde yazdık siyah renkte ısrar edenlerde seri fark etmeksizin boya atması var ama iphone mat siyahda kasada s7 nin yine siyah ve gold gümüş renklerinde parmak izi okuyucuda boya atması var ben bu sorunu sadece Sony tarafında görmedim samsung parmak izini arkaya alıyor belki yeni cihazlarında bu sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar, 5 yıldır one x kullanıyorum ve şarjının çabuk bitmesi dışında hiçbir problemim yok ancak değiştirme vaktim de geldi doğrusu.

10 almak istiyorum ancak şu boya konusu kafamı karıştırdı. Kılıfsız kullanıyorum ve en az 4 yıl gitsin istiyorum. 1 yıl sonra boyası atacaksa hiç almayacağım.

Uzun zamandır kullananların hepsinde var mı bu boya atma sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Arkadaşlar yeni bir tema tasarladım. Saf android arayüzünün renklerini ve Sense 8 simgelerini kullandım. Ortaya sade ve şık bir tema çıktı.

İndirmek isterseniz linkim:
    AndroMe Sense

Elinize sağlık hocam güzel olmuş.bende bi ara epey uğraşıyordum yapıyodum bişeyler ama bıraktım epeydir.

• Htc 10 aldim pisman oldum agalar diceksinizki niyetine? 2012 den bu yana htc one kullaniyodum m7yi bilen bilir ozamanlar millette s3 falan vardi htc performansi apple samsung dinlemiyodu. Butun vs lerde tokatliyodu. Tam bir performans canavari telefon sonra pembe kamera sikintisi oldu olsun dedim gene vazgecmedim yil 2016 oldu s4 s5 s6 paso yeni modeller cikiyodu zamaninda s3 alanlar iphone 5s kullananlar kasma takilma problemleri yasarken benim telefon hala ilk günkü performansindaydi nezaman yeni yila girdik artik batarya eskisi kadar gitmemeye basladi malum çıkarılabilir batarya degil 4yildir elimin altinda. Htc 10 cikti gittim aldim daha kutusundan cikarali 1 ay olmadi bir kere yere dustu ve gorilla glass tuz buz oldu. Yani boyle bi an zaman durdu hersey anlamini yitirdi htcye olan guvenim tamamiyle yok olmustu. Halbuki htc one gunde 5defa duserken hala canavar gibiydi. 10 da bu performansi goremedim servisi aradim bana tl kurunda 650 tl gibi bi ucret tutar dediler birkez daha yikildim. O gün bugundur kirik camla kullaniyom telefonu hala htc one yi unutamadim ama.buda boyle bi animdir god damn htc10 .

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Htc 10 gibi bir telefonun neden bu kadar nadir ve az kullananı olduğunu gerçekten anlamıyorum...Gerçekten Samsung ve Diğer Bir Çok markayı çok rahat tokatlayabilicek bir telefon...Tank gibi kasa ve ısrarla stabil çalışan bi sistem.kamera desen mobil sektöründeki en iyi kameralardan...Bir kullanıcı başka ne ister dimi :))))...
    Şuda bir dipnot htc nin sahibinin bir bayan olduğunu duydum taiwan airlines kaptanlarından ve asla taviz vermeyen biri olduğunu söylemişlerdi.
  • tesbihcekenhoroz kullanıcısına yanıt
    Herşey Bir Sınav.Asla Pes Etme...
    Şaka bir yana üzüldüm geçmiş olsun başına gelenler için bazen şansızlıklar oluyor en güvendiğimiz şeylerden yana...Bu arada hocam bu ekran fiyatını teleservice mi verdi..Yetkili servis değilse bir orayada göster derim.
  • coolarjante kullanıcısına yanıt
    benim durum gene iyi adamin teki htc10u yataktan yastigin uzerine dusurmus ekran kirilmis oda ben gibi m7den 10a gecenlerden. Gozumden yas geldi falan demisti foruma. Evet Teleservis verdi baskan cihazin polonyadan almistim htc servisi var orayi aramistim o fiyati duyunca eyvallah biz sizi arariz dedim kapattim. Gecenlerde ebayden aliexpressten fiyat baktim yan sanayi 90$ dis ekran. Simdi yeni telefon yan sanayiye bulasmak istemiyorum. Bakalim gozum alisti zaten telefondan tableti kullanmaya gecerken tablet gozume garip geliyo onunda ekrani kirarim yakinda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

benim durum gene iyi adamin teki htc10u yataktan yastigin uzerine dusurmus ekran kirilmis oda ben gibi m7den 10a gecenlerden. Gozumden yas geldi falan demisti foruma. Evet Teleservis verdi baskan cihazin polonyadan almistim htc servisi var orayi aramistim o fiyati duyunca eyvallah biz sizi arariz dedim kapattim. Gecenlerde ebayden aliexpressten fiyat baktim yan sanayi 90$ dis ekran. Simdi yeni telefon yan sanayiye bulasmak istemiyorum. Bakalim gozum alisti zaten telefondan tableti kullanmaya gecerken tablet gozume garip geliyo onunda ekrani kirarim yakinda :)

çok talihsizlik olmus sizdeki ve arkadastaki benim eski htc 10 5 kere asfalta dustu ekran da slikon koruma olmasına ragmen sadece govdede cizikler oldu ama ekrana birsey olmamıstı. fizik kuralları dahilinde ne zaman nasıl darbe aldıgı belli olmuyor ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Aynen Hocam Hiç Çin Malına Bulaşma...O Kadar htc10 drop testini izledim ve adamın yataktan yastığa düşürme muhabbetine çok şaşırdım...Ben teknosadan almıştım brighstar distribitörlü eve geldim ağzımın suları akarak kutuyu açtım...biraz titiz kullanıcı olduğumdan yeni simkart alırım her telde bilirsinizki başka cihazlara takılan simkartta yeni telde sorun çıkarabiliyor.sim kartı taktım şarja taktım power tuşuna yüreğim pırpır ederek bastım ahaaaaa açılmıyor şarjda olmuyor :))))...ne yaptımsa cihazı açamadım kuramadım şarj edemedim...saatte 100 km ile teknosaya geri koştum ve teknolojiden bir haber olan sayın görevli arkadaşlar cihazı servise göndermemi söylediler o kadar yaygara yaptım mağazada nafile...işte o an içim cız etti...Türkiyedeki servis profillerini bilirsiniz az çok...Ellerine düşeceğine ..... düşmek daha iyidir...Teleserviceye götürdüm aynı gün verdim...Herşey 1 gün içinde oldu aşırı mutluluk ve aşırı mutsuzluğu yaşadığım tek gündür hayatımda...Ertesi gün sıfır kutu verdi Teleservice ve şu an çok memnunum...Ve geri iade aldıkları service formundada ne yazıyordu tahmin edin...BABA AKÜ YOK :))))))))...
    Şu an cihazımla mutlu mesut bir hayat sürüyoruz...Hiç Üzmüyor beni...
  • Hocam ice view kiliftaki saat hep acik kalsin istiyorum ama max 15 saniye nasil yapilabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Termiker9

Hocam ice view kiliftaki saat hep acik kalsin istiyorum ama max 15 saniye nasil yapilabilir

Hocam kapağı taktıktan sonra telefon ayarlarından kılıf menüsü olması gerekiyor...Ordan kılıf ekranında nelerin görünmesini istediğiniz yada istemediğinizin ayarlarını,zamanını v.s yapabiliyorsunuz diye biliyorum...
  • Ekraninizin tamaminin sürekli açık olmasını istediğinizin farkindasiniz değilmi?

Sonuçta htc10 ekranı amoled değil ki sadece saatin göründüğü pikseller açık olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolarjante

Htc 10 gibi bir telefonun neden bu kadar nadir ve az kullananı olduğunu gerçekten anlamıyorum...Gerçekten Samsung ve Diğer Bir Çok markayı çok rahat tokatlayabilicek bir telefon...Tank gibi kasa ve ısrarla stabil çalışan bi sistem.kamera desen mobil sektöründeki en iyi kameralardan...Bir kullanıcı başka ne ister dimi :))))...
    Şuda bir dipnot htc nin sahibinin bir bayan olduğunu duydum taiwan airlines kaptanlarından ve asla taviz vermeyen biri olduğunu söylemişlerdi.

Hocam işin pazarlama kısmını iyi yapamıyolar bu durum Türkiye de böyle diğer ûlkelerde nasıl bilemiycem ama şirketin kar zarar açıklamalarına bakılırsa pek geri kalır yanı yok diğer yerlerdede . Oluşmuş kemik bi kitlesi var ki kendimide bunlardan sayıyorum onlar ın dışına çıkmaya çalışmıyolar hani beni bilen bilir gerisi umrumda değil mantığındalar sanki..

• selamlar...htc 10 carbon gray'i yere düşürdüm ve arka üst kısımda kavisin oldugu yerde hafif bir çizik oldu...garantisi ücret karsılıgı da olsa buna bir çözüm bulabilir mi ve ne kadara olur? tesekkurler şimdiden
  • Hocam daha önce de sormuştum. Bazı instagram videolarını izleyemiyorum diye. Ben sürekli güç tasarrufunda kullanıyorum. Yukarıda okuyunca güç tasarrufunu kapattım ve tüm videolar artık izlenebiliyor. Ama instagram a güç tasarrufunda ayrıcalık nasıl belirleyecegiz. Bir çok şey denedim ama olmadı malesef. ( ikinci telefonum HTC Desire 500 de de durum aynı)

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Hocam yazınız çizdiniz sağolun da

siyah renk bir başka işte o yüzden inatla yine siyaha abandik ama bu daha cihaz bir aylık iken soyulmayi yine açıklamıyor hemde kılıflı olması..

Bence sıkıntı nerede önceki sayfalar da rastlamistim arkadaşın biri cihazını Amerika'dan almıştı carbon grey olanindan işte AVM ye gitmiş teshirdeki carbon grey ve kendisindeki carbon grey cihazın boya hissiyatı farklı demişti..

En kötüsü De HTC Türkiye yi aramışim durumu izah ediyorum adamlar sanki hiç boya atması yada soyulmasına şahit olmamışlar gibi hayretle karşılıyorlar...

Uzatmiyim ama hiç yabancı forumlarda yada YouTube de boya soyulmasına ilişkin denk gelmedim bence bizim ülkemize gönderilen ürünlerde sıkıntı var ben yinede servise yollayacağım değişim için bakalım neler olacak...

• mavi_dünya M kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye ye gönderilen HTC 10 cihazların camlarında da öyle koruma falan olduğunu düşünmüyorum. Çok kolay çiziliyor ve çok çabuk kırılıyor. İnanın eski cihazım Lg G4 çok daha sağlamdı..

• okkaliokan O kullanıcısına yanıt
    Şimdi genel bir sorun olsa eyvallah dersin

Bütün yerli yabancı forumlarda dile getirilir ama bakıyorum bazı sorunlar sadece bize özgü oluyor insanın canını da bu durum sıkıyor.

Hocam bir ara YouTube de S7 ve HTC 10 drop testini izledim ekran kisminda Samsung'un 2. Seferde haşat olduğuna sahit oldum HTC 10 da ise adam illallah etti yanlış hatırlamıyorsam 33. Düşüşte ekranı pes etti

Şimdi sonuçlar bu kadar açık iken bizde gözün gibi baktigin cihaz bir ay icinde ya çiziliyor ya boya atıyor vs vs...

Zaten Türkiye de servis desen rezillik...

• mavi_dünya M kullanıcısına yanıt
    20 aylık bir kızım var. Aynı videoyu ben de izledim ve sağlam diye aldım. Ama işte Türkiye'de malesef öyle tüketici mahkemeleri olacak ki şikayet olunca HTC kanıtlayacak cam corning gorilla glass kaplı mı değil mi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okkaliokan -- 22 Şubat 2017; 0:9:52 >
  • Ben cihazı alalı yaklaşık 3 ay oldu carbon gray herhangi bir boya atması yok şu an çok şükür. Cihazı da ilk aldığımda yaklaşık 50 cmden yere düşürdüm servis içerisinde ve kontrol ettim bir çizik dahi oluşmadı.Merak ettiğim şu benim cihazın sol alt yan kısmında "Made in Taiwan by HTC Corporation" etiketi var. Sizlerde bundan farklı olan etiketler var mı? Mesela Made in China tarzında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sariyerli53_34 -- 22 Şubat 2017; 0:47:13 >
  • 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.