Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam konuyu ne zamandır takip ediyorsunuz bilmiyorum ama ben telefonu alalı 3 ay oldu ve 3 aydır takip ettiğim kadarıyla ara ara böyle mesajlar gördüm. Teknoloji marketlerindeki elemanların HTC çekildi çekilecek gibi tavırları var sanırım. Ama bana pek mantıklı gelmiyor. HTC'nin Türkiye temsilciliğini kesinlikle beğenmiyorum hiçbir yönden ama 1 ay önce falandı sanırım müdürü değişti ve öyle bir çekilme durumu olsaydı böyle bir değişikliğe gitmezlerdi diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook ve instagrama neden video yükleyemiyoruz?

Bilgisi olan var mı!?

Format mı desteklemiyor anlamadım gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi_dünya

Hocam geçmiş olsun ya

Bende spigen neo hybrid kullanıyorum kaç zamandır kullanmak istemiyorumdum ne kadar kaliteli De olsa telefon güzelliğini kapatıyor ama şimdi bu fotoyu görünce kullanmaya devam edeceğim

Konuya gelirsek bence servise yollayın ama önce arayıp fiyat bilgisi alın sonuçta YouTube den izlemisseniz tamiri zor bir telefon ben olsam servise yollardim en azından içiniz rahat olur..

Teşekkür ederim. Evet önümüzdeki hafta servise gidip bir fiyat alacağım. Orjinal yedek parçalar ile değişim yapılması her ne kadar daha pahalıya mal olsa da daha mantıklı geliyor. Ayrıca forumdaki dostlara da buradan söylemiş olayım sakın ha videolara kanıp çok sağlam diye düşünmeyiniz. Ekranı çok çabuk çizildiği gibi kısa mesafeden de olsa bir düşmesiyle büyük maddi zarara sebep olabiliyor. Ha bir iyi yanı oldu artık ekranı çizilecek diye endişe etmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: okkaliokan

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Forum dostları yaklaşık 6 aydır kullandığım telefonumu yarım metre mesafeden mermer zemine ekran üstü düşürdüm ve telefonumun camı böyle oldu. Telefon çalışıyor. Kontrol ettim hiçbir yerinde başka bir arıza göremedim.
    Bir telefoncuya sordum 370 tl fiyat verdi camının değişimi için. Teleservice ' den henüz fiyat almadım.
    Sizce ne yapmalıyım? Örnek doğubank' ta cam değişimine mi gideyim yoksa Garantisi Bozulmasın diye Teleservice ' e mi vermeliyim. Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.

Öncelikle geçmiş olsun bence imkanınız varsa garantide yapın 3 5 kuruş için hem garantiden olmayın hemde eskisi gibi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasitsvs

Facebook ve instagrama neden video yükleyemiyoruz?

Bilgisi olan var mı!?

Format mı desteklemiyor anlamadım gitti

Hocam yüksek çözünürlüklü ses on konumunda iken yükleme yapamıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

quote:

Orijinalden alıntı: okkaliokan

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Forum dostları yaklaşık 6 aydır kullandığım telefonumu yarım metre mesafeden mermer zemine ekran üstü düşürdüm ve telefonumun camı böyle oldu. Telefon çalışıyor. Kontrol ettim hiçbir yerinde başka bir arıza göremedim.
    Bir telefoncuya sordum 370 tl fiyat verdi camının değişimi için. Teleservice ' den henüz fiyat almadım.
    Sizce ne yapmalıyım? Örnek doğubank' ta cam değişimine mi gideyim yoksa Garantisi Bozulmasın diye Teleservice ' e mi vermeliyim. Değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.

Öncelikle geçmiş olsun bence imkanınız varsa garantide yapın 3 5 kuruş için hem garantiden olmayın hemde eskisi gibi olur.

Teşekkür ederim. Evet aklın yolu bir. Bu şekilde daha içime sinecek. Çünkü dokunmatik ve ekran komple birlikte değişiyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: oddmen

Satıcıların kurnazlık yaparak insanları kandırma çabaları bunlar. S7 / HTC 10 nun alternatifi olamaz. Şimdiye kadar birçok marka kullandım. Bugün itibari ile HTC 10 a geçtim. Kaliteli telefon kullanmayı özlemişim. Kullandıkça kendine daha çok bağlıyor beni. Kalbinizin sesini dinleyin ve insanların isteklerinize müdahale etmesine izin vermeyin.

Kusura bakmayın ama s7 alternatif olamaz demissiniz de neye gore? Mi5 kullaniyorum ama s7 ve htc 10 detayli inceledim. Htc 10 kasa olarak ve ses olarak iyi gerisi. Yalan. Kamera noktasinda s7 muhtesem. Hele ki yeni guncellemeyle ekran çözünürlüğü ayarlamasiyla muhtesem oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

quote:

Orijinalden alıntı: oddmen

Satıcıların kurnazlık yaparak insanları kandırma çabaları bunlar. S7 / HTC 10 nun alternatifi olamaz. Şimdiye kadar birçok marka kullandım. Bugün itibari ile HTC 10 a geçtim. Kaliteli telefon kullanmayı özlemişim. Kullandıkça kendine daha çok bağlıyor beni. Kalbinizin sesini dinleyin ve insanların isteklerinize müdahale etmesine izin vermeyin.

Kusura bakmayın ama s7 alternatif olamaz demissiniz de neye gore? Mi5 kullaniyorum ama s7 ve htc 10 detayli inceledim. Htc 10 kasa olarak ve ses olarak iyi gerisi. Yalan. Kamera noktasinda s7 muhtesem. Hele ki yeni guncellemeyle ekran çözünürlüğü ayarlamasiyla muhtesem oldu

Ben s7 edge i 8 ay kullandım ve şimdi htc 10 kullanıyorum. Bence htc 10 un kamerası daha iyi, sadece telefon ekranından bakmayıp 4k tv den bakıyorum ve htc 10 daha gerçekçi renkler veriyor, s7 edge in uyguladığı yoğun keskinleştirme doğallığı bozuyor

• okkaliokan O kullanıcısına yanıt
    Nasıl kapatıyoruz peki?

• apokhan kullanıcısına yanıt
    gerçek kullanıcı deneyimleri uzaktan incelemelerle yeterli olmuyor. S7'de bahsettiğin özellik samsung'a özel değil tam aksine Android'in 7 ile beraber gelen bir özelliktir. Keza HTC 10'da aynı özellik mevcut. Iphone,LG,Samsung,Xiaomi,HTC markalarının amiral gemilerini kullanmış biri olarak yine söylüyorum, her yönüyle kaliteli bir akıllı telefon alacaksanız bu HTC 10'dur nokta
    Bu tabiri sevmesem de HTC android camiasının Apple markasıdır.
  • Yeni WhatsApp güncellemesiyle artık bildirim panelinde bütün mesajlar gözüküyor. Bana göre büyük eksiklikti. Giderilmiş oldu.

Telefon su an zaten garanti dişi olmuş ekran kırılması suya düşmesi gibi problemlerde cihaz diek garanti dişi kalıyor
    Servise yolayıp yaptıransanda cihaz bundan sonra garanti dişi kalır genede bi sorup bilgi alın servisten
  • apokhan kullanıcısına yanıt
    Herkes tabiki istediği marka ve telefonu alacak ama şunu söylemeden edemeyeceğim S7 asla bir HTC 10 rakibi değil kameraya gelirsek teknoseyirde Samsung'un kamera incelemesinde editör Murat Gamsız aynen şunu diyor Samsung yine çakallık yapıyor kamerada foto telefon ekranında ayrı PC de ayrı TV de ayrı vs vs .. burda HTC 10 ekranda neyse PC de ,TV de hepsinde aynı kaliteyi sunuyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi_dünya

Herkes tabiki istediği marka ve telefonu alacak ama şunu söylemeden edemeyeceğim S7 asla bir HTC 10 rakibi değil kameraya gelirsek teknoseyirde Samsung'un kamera incelemesinde editör Murat Gamsız aynen şunu diyor Samsung yine çakallık yapıyor kamerada foto telefon ekranında ayrı PC de ayrı TV de ayrı vs vs .. burda HTC 10 ekranda neyse PC de ,TV de hepsinde aynı kaliteyi sunuyor..

ikisi de iyi cihazlar hocam; birini yüceltirken diğerini yerin dibine sokmanın anlamı yok. her iki cihazı kullanmış biri olarak söylüyorum bunları. birbirinden sıyrıldıkları noktalar elbette var: birinin sesi iyidir diğerinin ekranı,biri su geçirmezdir diğerinin kasa daha sağlamdır, birinin ön kamerası daha iyidir diğerinin arka kamera bi tık öndedir gibi gibi... sınava giren çocukları kıyaslar gibi kıyaslamayalım artık şu cihazları; sınava giren çocukları da kıyaslamayalım hatta :))

• Ben olan bişey den bahsettim zaten öncesinde kıyaslama olduğu için olaya müdahil oldum... Hiçbiri babamızın şirketi değil söylenen ler doğru olmalı ama Samsung'un kamreda kendi tüketicileri ni keklemisi durumunu ortadan kaldirmiyor, zaten iyi kötü oradan geliyor bir marka kontrasin tepesine çıkarken diğeri olması gerektiği yerde olduğu için bu tür karşılaştırmalar ortaya çıkıyor..Kıyaslama iyidir kiyaslamanin olmadığı yerde Tekler olur ve o Tekler zararlıdır... Saygılar benden

• quote:

Orijinalden alıntı: rasitsvs

Nasıl kapatıyoruz peki?

Kamerayı çalıştırıp video modunda iken yukarıda ortada iki çizgiye basınca yüksek çözünürlüğü off konumuna getirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mxlpyzgt

Telefon su an zaten garanti dişi olmuş ekran kırılması suya düşmesi gibi problemlerde cihaz diek garanti dişi kalıyor
    Servise yolayıp yaptıransanda cihaz bundan sonra garanti dişi kalır genede bi sorup bilgi alın servisten

Seneler önce nokia markalı bir telefonumda ekran değişimini nokia nın kendi yerine yaptırdım ve garanti devam etmişti. Şu an için servislerin tutumu sizin de söylediğiniz gibi farklı olabilir. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için.

• Instagram videolarının çoğunu izleyemiyorum. Sizde durum nedir?

Daha şimdi izledim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oddmen O kullanıcısına yanıt
    Android 7 ye mi ozgu?? Yapmayin .lg g5 te niye yok... Htc 10 da ayarlanabildigin ilk kez sizden duyuyorun

• 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.