Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
25.359
Cevap
115
Favori
717.171
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Giriş
    2207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ddiscoveryy

Birkaç gün önce şöyle bir sitemim olmuştu;

quote:

Arkadaşlar bu batarya delirtiyor beni. İlk aldığımda 5 buçuk - 6 saat ekran süresi alıyordum. Ya hadi geçtim 5-6 saati 4 - 4 buçuk saati bulsa yine iyi. Özellikle güncellemeden sonra denemediğin kalibrasyon yöntemi kalmadı, normal kullanımdan daha az kullandığım halde 4 saati zor buluyor artık. Hep iyi yanından bakayım dedim ama yok yani normal değil bu. Şu an %19 ve 2 saat 55 dk ekran süresi var. Powerbank olduğu için her türlü günü çıkarırım o sıkıntı değil ama ilk aldığımdan beri neredeyse yarı yarıya düşmesi çok can sıkıcı.

Ki hâlâ da durum böyle. Önceki telefonlardan sonra bu telefonu bir süre stock romda kullanayım diyordum ama Maximus HD'yi indirdim yakın bir zamanda kurucam inşallah. Sırf bu batarya olayı yüzünden custom rom'a geçicem Neyse sıkıntısız hallederim inşallah da ben de ilk zamanlar gibi 5 6 saat ekran süresi görürüm artık

Düzelir inşallah hocam. Maximus u denemekte fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Onbaşı
    16 Mesaj
    Arkadaşlar telefon orjibal hiç bi nrom filan yok daha alalı bir hafta bile olmadı nougat a güncelleme yapmamı tavsiye eder misiniz pil için iyi mi?

Orijinalden alıntı: Firoo123

Arkadaşlar telefon orjibal hiç bi nrom filan yok daha alalı bir hafta bile olmadı nougat a güncelleme yapmamı tavsiye eder misiniz pil için iyi mi?

Güncelleme ile gelen 2.41.403.3 no lu sürümü bilmiyorum ama 2.41.403.4 sürümü fena değil. Direk bunu kurmanızı tavsiye ederim. Geçmiş sayfalarda linkini paylaşmıştım dosyanın...

|
    |

|
    |

Birde bazi uygulamalar durduruldu hatasi veriyor ozellikle QuickPic uygulamasinda birazcik fazla vakit gecirince direk kapatiyor sistem.

• Yarbay
    2667 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ddiscoveryy

Birkaç gün önce şöyle bir sitemim olmuştu;

quote:

Arkadaşlar bu batarya delirtiyor beni. İlk aldığımda 5 buçuk - 6 saat ekran süresi alıyordum. Ya hadi geçtim 5-6 saati 4 - 4 buçuk saati bulsa yine iyi. Özellikle güncellemeden sonra denemediğin kalibrasyon yöntemi kalmadı, normal kullanımdan daha az kullandığım halde 4 saati zor buluyor artık. Hep iyi yanından bakayım dedim ama yok yani normal değil bu. Şu an %19 ve 2 saat 55 dk ekran süresi var. Powerbank olduğu için her türlü günü çıkarırım o sıkıntı değil ama ilk aldığımdan beri neredeyse yarı yarıya düşmesi çok can sıkıcı.

Ki hâlâ da durum böyle. Önceki telefonlardan sonra bu telefonu bir süre stock romda kullanayım diyordum ama Maximus HD'yi indirdim yakın bir zamanda kurucam inşallah. Sırf bu batarya olayı yüzünden custom rom'a geçicem Neyse sıkıntısız hallederim inşallah da ben de ilk zamanlar gibi 5 6 saat ekran süresi görürüm artık

Hocam birde powerbanki kullanmadam ve 1-1.5 Amperlik bir adaptorle sarj ederek deneyin ekran surenizi. Powerbank bataryanin dengesini bozabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1290 Mesaj

Denedim hocam. Orijinal adaptörle ediyorum genelde, dışardayken de powerbank. Dediğiniz gibi standart bir şarj cihazıyla da denedim ama sonuç aynı maalesef.

|
    |
    clb12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

Orijinalden alıntı: clb12

7 guncellemesinden sonra ekran sureleriniz nasil arkadaslar paylasabilir misiniz?

Ekran süresi paylaşmayı sevmiyorum ama 7 den sonra bi iyileşme var ; belki de kurduğum maximus hd romla ilgilidir emin değilim :)

daha bir buçuk yıl garantisi var cihazın ama bu gidişle ben de maximus a geçeceğim. pil kullanımında yüzde 15 saçma salak bir şekilde google hizmetleri yiyior. aşağıda android işletim sistemi ve sistem arayüzü de en az yüzde onar yemiş gözüküyor.bir de telefon boşta sürekli açık. bi yüzde on da en az o yiyiyor. sırf bunlar yüzünden en az dört buçuk saat alabilecekken alamıyorum. üç buçuk saati geçemedim hala.
    |
    |

• Yarbay
    11836 Mesaj
    Android 7.0 yükledikten sonra şarj tüketim performansında bir düşüş hisseden, gözlemleyen oldu mu? Sanki daha çabuk tükeniyor gibi.
    |
    |

|
    |

Hocam merhaba benim fa67 modeli daha bir aylık cihaz bugün baktım sizinki ile aynı yerden ortadan tek bir yerden küçük boya atması olmus siz ne ettiniz servise yolladiniz mı değişim için servise yollamam gerekir mı açıkçası boya atmasının artacağından korkuyorum...

|
    |
    tolgasubasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gOkO

Ben de dün karbon gri alarak aranıza katıldım.Zaten alışkınım htc m7 den bu yana htc kullanıyorum.Eski telefonum m9 halen duruyor satılıktır :)

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın hocam htc candır alışkanlık yapar işte öyle ;)

|
    |
  • Binbaşı
    1036 Mesaj
    merhaba cihazı boya atması sebebi ile ayın 7 sinde vatana gönderdim bugün baktım servis dönüşü testte yazıyor bu durumda telefon garantiye girmiş kontrolleri yapılıp bana gerimi gönderileceği anlamınamı geliyor ?
    bilgisi olan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bicer79 -- 18 Şubat 2017; 23:22:01 >
    |
    |
    |
    |

ana ekrana whatsapptan mesaj önizlemesi gelmesini nasıl kapatıyoruz? marshmallowda kapatmıştım ama nougatta ayarını bulamadım.

htc nin türkiyeye yeni genel müdür atadığı bu nedenle çekilmesi gibi bir durumun söz konusu olamayacağını söylüyor bazı arkadaşlar. fakat benim bildiğim kadarıyla htc türkiye genel müdürünü kendi insiyatifiyle değiştirmedi. eski genel müdür google a geçtiği için onun yerine bir genel müdür atadı. ben de telefonu yaklaşık bir ay önce aldığımda mediamarkttaki görevli htc nin türkiyeden çekileceğini söylemişti. resmi bir açıklamayla htc çekildiğini açıklamış olsaydı bile yine de alırdım ben.

• Onbaşı
    16 Mesaj
    Android nougata güncellememi tavsiye eder misiniz htc 10 için

Ben Samsung note HTC 10 a geçtim. Bazı özelliklere alışamadım yada ben bulamıyorum. Mesala yüklediğim uygulamalar için dosya açıp aynı yerde toplayamıyorum. Bu yüzden alta doğru sürekli yeni bir sayfa gidiyor. Halbuki samsungta hemen yeni dosya açıp istediğim dosyaları ekliyorduk. Bu nougat ilgili bir seymi anlamadım.yardimci olan olurda sevinirim

Bir sonraki güncellemeye kadar beklemenizi tavsiye ederim. Güncelleyerek pişman olanların sayısı epey fazla.
    |
    |
    Firoo123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sürekleyip bir diğerinin üstüne bırakınca klasörlüyor.
    |
    |
    göktuğ01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.