Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11621163116411651166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim ki değişti. Önce pil değişti. Ekran süresi eskisi gibi 3/4.5 saate geri döndü.

Ancak ekran kartı değişimi uzun sürdü. Ben de hakem heyetine verdim. Cihaz geldi bu hafta almadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran değişimi sonrası motion launch hareketlerini bozuyorlar ya. Bu sebeple servise veren oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: lansker

Benim ki değişti. Önce pil değişti. Ekran süresi eskisi gibi 3/4.5 saate geri döndü.

Ancak ekran kartı değişimi uzun sürdü. Ben de hakem heyetine verdim. Cihaz geldi bu hafta almadım

Aynı olay olacak bana da. Geçen ay batarya değişti. Şimdi anakart değişeceklermiş. Tek isteğim 20 iş gününü geçmeleri. Ekran kartından kastınız nedir

@lansker kaç günde değişti sizin anakart?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter Morgan -- 23 Şubat 2018; 20:52:49 >
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı yanlış yazım. Kafa gitmiş

Aslında şarj soketi bozuldu . Sonra tel brick oldu. Hemen anakart değişimi olmadı. Önce parça değişim, aksesuar

Sonra parça değişimi anakart gibi bilgiler geldi. 23 24 iş günü oldu. Anakart değişimi sonrası yine parça bekleniyor yazdı. Yeniden birşeyler değiştirildi. Ne olduğunu bilmiyorum. En sonunda postaladılar. Toplamda 30 gün filan oldu. İş günü olarak 20 küsür oldu.

Thh başvurumu yaptım. İşlemler başladı. E devletten yaptım. Savunma işteyecrkler postayla hem aldığım yerden hem de teleservice den. Bekliyorum. Sevindiğim nokta telefondan zararsız kurtulmam oldu. Aslında zarar da ettim. Başka arkadaşın teli kullanıyorum. İki defa Dokunmatik kırıldı. Bana patladı haliyle. HTC kadar sağlam değil çoğu marka.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: T Square

Hadi bakalım hocam umarım problem düzelir.

Hocam xda da falan çok okudum. Anakart değişimin de sorun düzeldi yazmışlar. İnşallah bende de düzelir

Cihazı tekrar göndermek için sizin cihazı bekliyorum bakalım düzeltebiliyorlar mı. Gelince test edip haber verin hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ekran kartı yanlış yazım. Kafa gitmiş

Aslında şarj soketi bozuldu . Sonra tel brick oldu. Hemen anakart değişimi olmadı. Önce parça değişim, aksesuar

Sonra parça değişimi anakart gibi bilgiler geldi. 23 24 iş günü oldu. Anakart değişimi sonrası yine parça bekleniyor yazdı. Yeniden birşeyler değiştirildi. Ne olduğunu bilmiyorum. En sonunda postaladılar. Toplamda 30 gün filan oldu. İş günü olarak 20 küsür oldu.

Thh başvurumu yaptım. İşlemler başladı. E devletten yaptım. Savunma işteyecrkler postayla hem aldığım yerden hem de teleservice den. Bekliyorum. Sevindiğim nokta telefondan zararsız kurtulmam oldu. Aslında zarar da ettim. Başka arkadaşın teli kullanıyorum. İki defa Dokunmatik kırıldı. Bana patladı haliyle. HTC kadar sağlam değil çoğu marka.

benim de inşallah 20 iş gününü geçerde iphone 8 plus alırım. malum fatura bedelim 3792 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: Tivale's

quote:

quote:

Hadi bakalım hocam umarım problem düzelir.

Hocam xda da falan çok okudum. Anakart değişimin de sorun düzeldi yazmışlar. İnşallah bende de düzelir

Cihazı tekrar göndermek için sizin cihazı bekliyorum bakalım düzeltebiliyorlar mı. Gelince test edip haber verin hocam.

Yazacağım hocam merak etmeyin
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Maşallah. Benim 3200. Mate 10 Pro almayı düşünüyorum. İPhone kullanamam. Sevmiyorum ve de çok deli edici. Ayrıca Android de ücretli app lerim var.

• Her HTC telefon elbet bir gün servisin kapısını çalacaktır.

Mr. T-sq

• quote:

Maşallah. Benim 3200. Mate 10 Pro almayı düşünüyorum. İPhone kullanamam. Sevmiyorum ve de çok deli edici. Ayrıca Android de ücretli app lerim var.

Aynen hocam iphone çöp bence. Kendi fikrim bu, elime kullanma fırsatı geçti hatta çok ucuz fiyata ip7 almıştım 1 gün bile sabredemedim kafayı yiyecektim. Hemen geri sattım tabi, hayatta kullanacağım son telefon.

• quote:

Hocam sırf sarj süresi için geçilir. Ablama 8 plus aldık. 7.5 saat ekran süresi var yoğun kullanımda
  • quote:

quote:

Hocam sırf sarj süresi için geçilir. Ablama 8 plus aldık. 7.5 saat ekran süresi var yoğun kullanımda

Hocam htc nin pil derdi yüzünden mi max 2 aldım, 15 saat ekran süresi alıyorum powerbanki nereye koyduğumu unuttum valla

• T Square kullanıcısına yanıt
    İki gün önce bir arkadaşta gördüm. Ekran süresi nerde yazıyor bulamadım. Merak ettim. Gerçekten 15 saat ekran açık süresi mi var?

• quote:

İki gün önce bir arkadaşta gördüm. Ekran süresi nerde yazıyor bulamadım. Merak ettim. Gerçekten 15 saat ekran açık süresi mi var?

Hocam ev içinde sakin ortamda, sadece wifi ile parlaklık devamlı ortanın altında forum okursam, blogta takılırsam yani sosyal ağ olarak falanda orta ayar takılırsam 100 den 1 e 14 saat 46 dk yı gördüm.

Ama karışık kullanımda yani oyun oynamak dışında sosyal ağda takılmak, Facebook Messenger whatsapp mesajlaşmak, youtubede video izlemek, bol bol konuşma geçen bir günde 12 saat ekran süresi alıyorum.

Genelde şarjı %0 a inecek kadar kullanmıyorum yüzde 15-20 gibi şarja takıyorum o zamana kadar da en az 10 saat kullanım vermiş oluyor zaten, her türlü yeterli. Tatil ve işimin olmadığı zamanlar dışında bu kadar telefonla uğraşmam imkansız zaten.

Htc 10 dan ilk geçtiğimde samimi söylüyorum cihazın şarjı hiç bitmeyecek sandım, 100 den 90 a düşene kadar bile deli gibi kullanmanız gerekiyor hız olarak biraz yavaş kalmıştı tabi orası ayrı.

Forumda 18-19 saate yakın ekran süresi alan saykolar var, güç tasarruf moduna alıp bir dünya şeyi kapatıyorlar böyle şeylere gerek yok cihazın keyfini çıkarmak lazım.

Benim htc nin pili 2600 mah'a kadar düşmüştü hadi dedim bu.3.5 saat gidiyorsa max 2 de en fazla 7 saati görür diyordum batarya kapasitesine göre, iş öyle olmuyormuş işte. Sp 820 fırın gibi ısınan bataryayı su gibi içen bir işlemciymiş, sp 625 bataryayı yormuyor telefon ısınmıyor bile ben böyle birşey görmedim.

Ekran biraz daha kaliteli olabilirdi arka kamerasıda 1 tık daha iyi olabilirdi ama fiyatına göre hakkını sonuna kadar veren bir cihaz. Bundan sonraki telefonumda muhtemelen xiaomi olacak.

• quote:

quote:

Hocam ev içinde sakin ortamda, sadece wifi ile parlaklık devamlı ortanın altında forum okursam, blogta takılırsam yani sosyal ağ olarak falanda orta ayar takılırsam 100 den 1 e 14 saat 46 dk yı gördüm.

Ama karışık kullanımda yani oyun oynamak dışında sosyal ağda takılmak, Facebook Messenger whatsapp mesajlaşmak, youtubede video izlemek, bol bol konuşma geçen bir günde 12 saat ekran süresi alıyorum.

Genelde şarjı %0 a inecek kadar kullanmıyorum yüzde 15-20 gibi şarja takıyorum o zamana kadar da en az 10 saat kullanım vermiş oluyor zaten, her türlü yeterli. Tatil ve işimin olmadığı zamanlar dışında bu kadar telefonla uğraşmam imkansız zaten.

Htc 10 dan ilk geçtiğimde samimi söylüyorum cihazın şarjı hiç bitmeyecek sandım, 100 den 90 a düşene kadar bile deli gibi kullanmanız gerekiyor hız olarak biraz yavaş kalmıştı tabi orası ayrı.

Forumda 18-19 saate yakın ekran süresi alan saykolar var, güç tasarruf moduna alıp bir dünya şeyi kapatıyorlar böyle şeylere gerek yok cihazın keyfini çıkarmak lazım.

Benim htc nin pili 2600 mah'a kadar düşmüştü hadi dedim bu.3.5 saat gidiyorsa max 2 de en fazla 7 saati görür diyordum batarya kapasitesine göre, iş öyle olmuyormuş işte. Sp 820 fırın gibi ısınan bataryayı su gibi içen bir işlemciymiş, sp 625 bataryayı yormuyor telefon ısınmıyor bile ben böyle birşey görmedim.

Ekran biraz daha kaliteli olabilirdi arka kamerasıda 1 tık daha iyi olabilirdi ama fiyatına göre hakkını sonuna kadar veren bir cihaz. Bundan sonraki telefonumda muhtemelen xiaomi olacak.

ben kamerasını denedim, fena değil. düşük ışıkta kötü tabiki. ilk öncelik şarj ise bu pille bu ekran süresi çoooook iyi. adı batsın htc nin... max 3 çıkacak. 7 inç 18:9 ekran oranı. inşallah kamera da 1.8 diyafrqam olur.

• yeni imzam olacak yakında
    Martta sinamalarda ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
  • lansker kullanıcısına yanıt
    Kamera çok ön planda değil ve ekran büyüklüğü sorun olmayacaksa kesinlikle tavsiye edeceğim bir cihaz.

Yani bu fiyata bundan daha iyi imkansız. Cihazda şu eksik diyeceğin bir özellik yok adamlar al kardeşim biz her şeyi koyduk kullan keyfine bak demiş.

Arayüzde çok başarılı, ilk defa kullandığım bir cihazı root yapma ihtiyacı duymadım. İstediğim uygulamanın istediğim özelliğine, izinlerine müdahele edebiliyorum.

Htc'nin sadece adı var evet ben zaten birisine inat Htc 10 aldım başıma bela oldu zaten yine bir sürü kronik sorun beni buldu.

Millet tuşlu telefonları yeni yeni alırken biz Htc Tytn kullanıyorduk. M7 de çok dilim yanmıştı ama malesef aynı hatayı yaptı, tüm serilerinde hep aynı cacık saymaya gerek yok. Derdim Htc yi kötülemek değil kimse bana saldırmasın gerçekler bunlar.

U11 ile bayağı toparladı gibi kendini, o forumuda takip ediyorum ekran süreleri ve diğer özellikleri başarılı gibi inşallah kimseyi üzmez ben üzülüyorum bir dünya para verip mağdur olan insanları görünce, bunun içinde bende dahilim. Hiç bir firmanın sattığı ürün yüzünden kullanıcısını mağdur etmeye hakkı yok.

Max 3 ü bekleyin derim. Ben dahi iyi bir geçiş bahanesi bulursam max 3 e geçeceğim. Saygılar

• iyi günler

yazılanlara bakılırsa htc 10 almak pimi çekilmiş bomba gibi:)

xiaomi mi6- ya da htc 10 alacaktım. yorumlardan sonra mi 6 ya ağırlık vermeye başladım. htc 10 1.600 tl mi 6 1.800 tl . şunu merak ediyorum kamera ve ses performansı açısından bu iki telefon arasındaki hangisi daha iyidir? Sağlamlık açısından da önemli tabi? iki modelden hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam htc nin pil derdi yüzünden mi max 2 aldım, 15 saat ekran süresi alıyorum powerbanki nereye koyduğumu unuttum valla

15 saat nedir beneim sarj toplamda 5 saat gidiyor

• kocabekci K kullanıcısına yanıt
    Kamera, ses ve sağlamlık olarak Htc 10 daha iyi fakat dediğimiz gibi telefonun her an tırtlama ihtimali var, siz Mi6'ya yönelin derim.

• 
Sayfa: önceki 11621163116411651166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.