Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce sorulmuşşsa kusura bakmayın. Arkadaşlar Htc 10 numaraları SIM e kaydettiğimde bir süre sonra isimlerde bozulmalar oluyor. Telefon hafızasına kaydetsem telefona bişey olsa numaralar gidecek sizler bu konuda ne yapıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockwar

Daha önce sorulmuşşsa kusura bakmayın. Arkadaşlar Htc 10 numaraları SIM e kaydettiğimde bir süre sonra isimlerde bozulmalar oluyor. Telefon hafızasına kaydetsem telefona bişey olsa numaralar gidecek sizler bu konuda ne yapıyorsunuz.

Google hesabına kaydet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

teşekkürler hocam :) yapalım madem. rootsuz ve romsuz hayat hayat değil ya

Şimdi saat 7.40 gibi fişten cektim yoğun kullanım yaptım sosyal medya falan vs resimleri atıyorum. Hep sebeke interneti kullandım.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    hocam iyi demek istiyorum ama dilim varmıyor. mi6 da 6.30 gördüğümden =) bu arada cihaza yeni rom yüklemiycem satsam alan adama garantisi varmış gibi davranamam ayıp yani. o bakımdan orjinal kendi romundan devam kararı aldım. hTC sevgisi aşkı pilin önüne geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Ses ve kamera isteyenler turkce kutu acılmıs z17 ye baksınlar. Odaklama hızı muazzam.

https://youtu.be/IJeQZzg87po

Beats var herhal.

Zte z17 de optik sabitleme yok kamera için alacaklar bunu göz önünde bulundurarak alsın.Fakat pil ve hız gerçek ötesi cihazda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Orijinalden alıntı: rockwar

Daha önce sorulmuşşsa kusura bakmayın. Arkadaşlar Htc 10 numaraları SIM e kaydettiğimde bir süre sonra isimlerde bozulmalar oluyor. Telefon hafızasına kaydetsem telefona bişey olsa numaralar gidecek sizler bu konuda ne yapıyorsunuz.

Google hesabına kaydet.

Teşekkür ederim

• quote:

hocam iyi demek istiyorum ama dilim varmıyor. mi6 da 6.30 gördüğümden =) bu arada cihaza yeni rom yüklemiycem satsam alan adama garantisi varmış gibi davranamam ayıp yani. o bakımdan orjinal kendi romundan devam kararı aldım. hTC sevgisi aşkı pilin önüne geçiyor.

Hocam 10 saat de aldığım degerler bunlar. Bende tekrar eski kernel dosyalarını yükleyeceğim. Harbi kötü bi deger gibi geldi 😀😀😀

• Ekran süresi max 3.5 saat olmasa süper telefon ya vallahi tek eksisi bu ve buda büyük eksi bence
  • kloveangel kullanıcısına yanıt
    ya hocam cihazı aldım fakat 6.15 gibi şarja taktım saat 7.10 geçe %40 dolmuş neyde sorun olabilir orjinal kendi şarj kablosu ve fişiyle şarj ediyorum.
  • beyler android 7 yüklediğimden beri güç tasarrufu açıkken instagram'da video izleyemiyorum güç tasarrufunu kapatınca sorun yok bu soruna hala çözüm bulunmadımı acaba ?
  • Suan helix kernele gectim. Kernel adiutor ayarlarımı gösterecegim. Yarın bir pil süresi daha atacagım bakalım ne olacak..

Ayarlarım...

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: anac0nda

beyler android 7 yüklediğimden beri güç tasarrufu açıkken instagram'da video izleyemiyorum güç tasarrufunu kapatınca sorun yok bu soruna hala çözüm bulunmadımı acaba ?

Güc tasarrufa gecince internetini kontrol et. Belki baglantı kopuyordur.

• kloveangel kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen hızlı şarj devreye girmemis. Bir ara bende oluyodu ara sıra kabloyu sokup takinca duzeliyodu. Bayadir olmadi ama simdi fark ettim.

Yavaslik hissettiniz mi?

hocam senin aldığın en fazla süre 4.5 saatti di mi?
  • satuk_bugra kullanıcısına yanıt
    dedim kablo mu bozuk hocam. başka fişe taktım orda hızlı şarj ediliyor yazıyor ama bu neyle alakalı anlamadım. bu cihazın type-c girişinden mi kablodan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

Yavaslik hissettiniz mi?

Ben hızları yeteri seviyeye kernel adiutor ile ayarladım cektim sıkıntı yok... Bi dene belki sende de düzelir..

İlk yüklediğim ayarda kerneli zeronlfinity falan olarak başlattım. Ayarlarda yavaslamada sorunum yok. Suan orjinal kernelden daha hizli doluyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci535 -- 24 Temmuz 2017; 20:24:2 >
  • quote:

dedim kablo mu bozuk hocam. başka fişe taktım orda hızlı şarj ediliyor yazıyor ama bu neyle alakalı anlamadım. bu cihazın type-c girişinden mi kablodan mı?

Hocam kablpdan kaynaklanıyor bana da bazen yavas vs diyor.

Mesela gm5 kablosuyla sarj ediom sıkıntı yok.👍

• quote:

hocam senin aldığın en fazla süre 4.5 saatti di mi?

Hayır ben orjinal kernel ve rom ile bozulmamış haliyle alıyordum.4 ila 5.20 arası... Bu ex kernel işi bozdu sanki... Helix yükledik ayarları cektik kücük grubu 1036mhz diğerini büyük grubu 1555mhz yaptım. Bakalım ne olacak.

• Xp severler bu şekilde bi uygulama mevcut yükleyebilirsiniz.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

• 
Sayfa: önceki 10351036103710381039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.