Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    abi koskoca htc nasıl oluyor da kötü ekran kullanıyor aklım ermiyor. bir de hiç mi düşünmüyorlar 2k ekran 820 işlemci ye gereksiz 2k tamamen gereksiz de insan üzülüyor böyle koca firmanın yaptığı hatalara
  • 2.50.617.2 Usa unlocked güncellemesi batarya durumunu olumsuz etkiledi. %ler ikişer düşüyor ara sıra . ilk defa yeni bir güncelleme olumsuz birşey getirdi Usa cihazlar için . neyse bir sonraki güncellemeyle hallederler artık . var mı böyle birşeyle karşılaşan beyler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

Htc 10 a gecerseniz sizi memnun edecek seyler sadece ses, kamera ve kilifsiz kullanirsaniz kasasi olacaktir. Ekran hayal kirikligina ugratir, pil delirtir. Mi6 varsa elinizde hic bulasmayin bence.

Ben de 1 yıldır kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanıyorum, 4-5 defa düşürdüm hiç bir şey olmadı :)

• kloveangel kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsaniz 2k ekran gayet iyi. Vr da full hd sikinti cikariyor. Ayrica 2k daha keskin ve snapdragon 820 kaldirabilecek duzeyde. Ekranin uzecegi kisim cozunurluk degil. Ekran yeterince parlak degil, renkler oyle cok canli degil idare edecek duzeyde ve ocak 2017 oncesi uretimse eski tianma panellerde pembelik oluyor.

• m.akif.karaca kullanıcısına yanıt
    Ben de hissettim o dususu. Elite kernel kullaniyordum helix kernel kurdum anca toparladi. Ama helix kernel tutukluk yapiyor telefonda. Fazla yavas.

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Ben de kilifsiz kullaniyorum. 5 kere falan dustu. Ufak tefek ezikler disinda bir sikintisi olmadi telefonun.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    En iyisi HTC'ye mail atmak sanırım. Kulaklık yüzünden komple telefonu göndermek istemiyorum.
    HTC sense arayüzünü kullanan birisi diğer telefonlara pek alışamaz. Bende geçen sene mi 5s kullandım sonra arayüz olarak beklentilerimi karşılamadığı için sattım.

Çinli üreticiler fiyat performans olarak uygun cihazlar üretselerde kalite olarak diğer cihazlarla boy ölçüşemez.

• oddmen O kullanıcısına yanıt
    Aylarca bizzat ben miui kullandim. Bence miui daha iyi ve daha stabil sense den. Beklentinize bagli. Sadelik ariyorsaniz sense seversiniz. Ben biraz daha canlilik ariyorum. Sense o yuzden sikici geliyor bana.

• Spamlamis gibi oldum kusura bakmayin ama, bu da helix kernel kurulmus hali us unlocked son surum. Otomatik parlaklik, en yuksek duzeyde. Sasirtti.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

• satuk_bugra kullanıcısına yanıt
    Performans nasıl?

• quote:

Spamlamis gibi oldum kusura bakmayin ama, bu da helix kernel kurulmus hali us unlocked son surum. Otomatik parlaklik, en yuksek duzeyde. Sasirtti.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Mobil veriyle alsananız tamam da, wifiyle aldıysanız iyi degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asac Schrader

En iyisi HTC'ye mail atmak sanırım. Kulaklık yüzünden komple telefonu göndermek istemiyorum.

Dene şansını👍

• quote:

Orijinalden alıntı: samichh

Isinma sorunu var ama kılıf ile hallettim onu. Kullanımda bir sorun teşkil etmiyor şu an. Pil süresi falan baya iyi geldi s7 ile karşılaştırınca o yüzden güncellememeyi düşünüyorum. Dediğiniz gibi bekleyeyim o zaman. Sagolun arkadaslar.

Beklemen en iyisi suan telefon alev alev diyebilirim. Ama mutlaka işlemcilerin uyumsuzlugundan kaynalanıyor. Vallaha ilk sürüme bile dönmeyi ciddi ciddi düşünüyorum ama 7.1.1 bi göreyim diye bekliyorum. İşlemcinin frekanslarıyla fazla oynamışlar belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

arkadaşlar selam mi6 dan sonra htc ye geçmeyi istiyorum aslında ilk android cihazım htc m7 idi belki de bunun etkisi var. htc10 almamın tek sebebi kasa kalitesi ve ses kalitesi mi6 dan sonra nasıl gelir inanın fikrim yok sizce bu cihaz hala alınır mı? 2k ekran ve 820 işlemci beni biraz düşündürmüyor değil bunların getirdiği pil süresi de soru işareti gibi kalıyor aklımda. napmalıyım sizce alınır mı hala?

Vallaha xe ve m7 ile baslayan serüvenimi perimum kasa ya da aleminyum kasa olmaz ise sonlandıracam.

Mi6 dan gecilirmi tabi ki hayır. Ama serüven arıyorum dersen buyur gel piö 1 günü hemen hrmen cıkarıyor. Sıkıntı değil gün icinde sarja takmıyorum fikir edinebilmen icin söyleyeyim.

Sabah 7 sarjdan sökerim akdam 21.00 gibi takarım.

Kısaca bi iyi gibi. Bi kac sayfa geri gidersen android 7 li pil degerlerimizi bulabilirsin. Pil den korkma ama ekran ayrı bi sorun cünkü cırtlak renklere alıştığımız icin kötü geliyor.

Söyle de yardımcı olayım. Elimde mi6 olsa asla gecmezdim. Bu da benim görüşüm.

• Klavyede titresimler atlaniyor titremiyor(ozellikle whatsappta ama surekli olan bir olay degil), ekran kapaliyken parmak iziyle kilit acarken genelde takiliyor, bi de ara sira bi tutukluk oluyor. Sinirimi bozuyor ama ancak bu yetiyor bana. Boyle yazdim diye de hepten yavas gibi anlasilmasin ama tutukluk oluyor. Aosp romlarda da pil ayvayi yiyor cozemedim bir turlu.

hocam elimde mi6 vardı sattım cihazı aldığım fiyata. mi6 nın kulaklık ses kalitesinden memnun kalmadım bir de çok parmak izi kalıyordu yoksa harkulade cihaz yapmış adamlar fakat miui arayüzünde büyük sıkıntılar mevcut hala çözülmeyen belki miui9 ile giderilecek. htc m7-m8 kullandım htc almamın sebebi 1. ses kalitesi 2. malzeme kalitesi ve de sar değerlerinin mi6 dan düşük olması. rom,root işlerinden anlarım aldığım htclere de yaptım s-off ve unlocked yaptım fakat yarın bir cihaz nasipse alacağım 5 aylık tertemiz full kutu +kaskolu 1350 ye geliyor. pişman olmam umarım tek düşüncem ekran pil süresi mi6 da 6.30 saatleri gördüğüm oldu çünkü.
    Hevesinizi kirmayayim da, stock romda 6.5 saat cok zor maalesef.

onu almasam da olur hocam günü çıkarsın başka bişey istemem günde 2 defa şarj etmek istemem yoksa amacım bu =) bu arada garantili cihaz almazsam custom rom ile neler yapılır gereksiz çoğu şey silinir en azından hem rem kazancı sağlanır hem de arka planda çalışan gereksiz uygulamalar greenify ile müdahale yapılır. hayırlısı artık bi heves şu an bendeki özlediğimden belki de hTC yi =)
  • quote:

Spamlamis gibi oldum kusura bakmayin ama, bu da helix kernel kurulmus hali us unlocked son surum. Otomatik parlaklik, en yuksek duzeyde. Sasirtti.

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Şöyle yardımcı olayım en iyi kernel ayarları stock üzerinde ex kernel üzerinde işlemcilere ayrı ayrı müdahale edebilirsin.

Sadece sınır atlamayı azalt 1500ghz 1100 e maximumu da 2000ghz lere sabitlersen baya işini görür.

Ex kerneli malum yollarla indirebilirsin, paralı yapmışlar.

Ben m8 de du rom üzerinde cuk diye oturtuyordum.

Bunda da olur, ben denemedim stock rom gün icerisinde yetiyor bana.👍

• 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.