Şimdi Ara

Htc 10 ile takaslık iPhone 6 16gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta yazdığı üzere htc 10 ile takas yapmak istediğim Su an kullandığım beyaz bir iPhone 6 ım var ilgilenen olursa İzmir içi olması tercih sebebidir.

Yurt içidir kulaklığı şarj makinası mevcuttur garanti süresi sona ermiştir.

Pili kısa bir süre önce deji ile değişmiş sağlığı %100 dür kendi kullanım profilimde 1 günü rahat çıkarmaktadır. iOS 11 ile 2 günü rahat görüyordum.

Kasa pek iyi durumda değil kılıf içinde kullanıldığından bugüne kadar dert etmedim.

Ekran kırılmadan mütevellit değişmiş ciziksizdir, değişme sonrası parmak izi etkinlestirelemedi sorunu bas göstermiştir.

Evet sanırım hepsi bu hadi takas yapalım😁
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi activ -- 6 Ekim 2018; 16:12:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam. Yanlış anlama ama HTC 10'a bulaşma derim. Ben 2 yıldır kullanıyordum. Geçenlerde aşırı ısındı kapandı açılmadı. Orijinal bataryasını aldım taktım çalışmadı. Anakart arızası.

Anakartı bulunmuyor. Aliexpress'te var. 500 TL.

Cihaz randımanlı çalışmıyor. Özellikle Türkiye'den alınanların çoğunda ekran, batarya ve anakart problemi var. Genelinde de öl piksel sorunu mevcut. Bendeki öyleydi. Biraz araştırın. Dediklerimi anlayacaksınız.

Ben HTC 10 arıyorum ama gayet uygun fiyata bulursam bendekinin parçalarını değerlendirmek için arıyorum. Yani vereceğim para/risk dengesine uygun olursa alacağım.

Bende almayın. Pişman olmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadvt -- 20 Kasım 2018; 21:55:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadvt

Hocam. Yanlış anlama ama HTC 10'a bulaşma derim. Ben 2 yıldır kullanıyordum. Geçenlerde aşırı ısındı kapandı açılmadı. Orijinal bataryasını aldım taktım çalışmadı. Anakart arızası.

Anakartı bulunmuyor. Aliexpress'te var. 500 TL.

Cihaz randımanlı çalışmıyor. Özellikle Türkiye'den alınanların çoğunda ekran, batarya ve anakart problemi var. Genelinde de öl piksel sorunu mevcut. Bendeki öyleydi. Biraz araştırın. Dediklerimi anlayacaksınız.

Ben HTC 10 arıyorum ama gayet uygun fiyata bulursam bendekinin parçalarını değerlendirmek için arıyorum. Yani vereceğim para/risk dengesine uygun olursa alacağım.

Bende almayın. Pişman olmayın derim.
    Merhaba

İlan zaten ilgi görmedi muhtemel elimdeki ile yola devam edeceğim.

İlgin icin teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.