Şimdi Ara

HT-J5550W vs LHB755W Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hocam ses sistemi aldın mı almadın mı bilmiyorum ama, 2012 model lg hb1100mk kullanıcısıyım. Bu zamana kadar da defalarca yaptı da, en son geçen hafta tekrar aynı sorunla karşılaşınca internetten araştırmaya karar verdim ve karşılaştığım olay şu ki; lg nin eski veya yeni ayırt etmeksizin tüm ses sistemlerinde,dünyanın birçok ülkesinde, yeni güncellemelerle gelen kronik bir kilitle(n)me olayı mevcut. Ve servisleri garanti bittikten sonra bu sorunu min.300₺ ye anakartı değiştirerek buluyor. Eğer satın almadıysanız bir daha düşünün. Eğer satın aldıysanız otomatik güncellemeyi kapatın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41TDaY41

Hocam ses sistemi aldın mı almadın mı bilmiyorum ama, 2012 model lg hb1100mk kullanıcısıyım. Bu zamana kadar da defalarca yaptı da, en son geçen hafta tekrar aynı sorunla karşılaşınca internetten araştırmaya karar verdim ve karşılaştığım olay şu ki; lg nin eski veya yeni ayırt etmeksizin tüm ses sistemlerinde,dünyanın birçok ülkesinde, yeni güncellemelerle gelen kronik bir kilitle(n)me olayı mevcut. Ve servisleri garanti bittikten sonra bu sorunu min.300₺ ye anakartı değiştirerek buluyor. Eğer satın almadıysanız bir daha düşünün. Eğer satın aldıysanız otomatik güncellemeyi kapatın.

Merhaba hocam Logitech Z906 aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.