Şimdi Ara

HSBC banka kartı aidatı ve hesap işletim ücreti kesmiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
2.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler kartı alalı 1 ay olmadı anında 50 tl kesmişler. eşimin kredi kartına da aynı şekilde. bir de aylık 7.25 tl hesap işletim ücreti eksiyorlarmış. bunu alabilir miyiz geri? en son yargıtay dan yasal değil kararı çıktı, sonra yasal dediler , allak bullak oldu. son durum nedir?

• HSBC bankasında kredi kartı sözleşmesinde aidat ücreti alınacagı ibarasi varsa yapılacak bir şey yok. siz o kartı iptal edin. aidat almayan bir bankayla anlaşın. yoksa götündeki donuna kadar alırlar. elinizi kolunuzu kaptırmayın.
  • Emsal kazanilan davalar var tukeciti hakem heyetlerine dilekceleri yazin en gec 3 aya kadar hesabiniza iade edeceklerdir daha once benim basima geldi ve iade ettiler isterseniz dilekce mevcut bende size email olarak gonderebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HSBC kart aidatında ısrar ediyor bende iptal edeceğim kartımı... zaten puan vs kampanyaları çokkkk zayıf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhagezer -- 14 Mayıs 2013; 3:20:10 >
  • Böyle bir saçmalık olur mu?
    Her ay 8,25TL. Hem de hiç kullanılmayan bir hesap için gelen mail bu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sayın xxxxxxx,

21.08.2013"ten itibaren aylık hesap işletim ücretimiz 8.25 TL olarak güncellenecektir.

Bankamızdaki tüm hesaplarınız için aylık tek bir Hesap İşletim Ücreti tahsil edildiğini hatırlatırız.

Bankacılık İşlem Ücretlerimiz ile ilgili güncel ve detaylı bilgi içinwww.hsbc.com.tr"de yer alan Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfasını ziyaret edebilir veya HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111"i arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    HSBC Bank A.Ş

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne yapmak lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: vezyr

Böyle bir saçmalık olur mu?

Sayın xxxxxxx,

21.08.2013"ten itibaren aylık hesap işletim ücretimiz 8.25 TL olarak güncellenecektir.

Bankamızdaki tüm hesaplarınız için aylık tek bir Hesap İşletim Ücreti tahsil edildiğini hatırlatırız.

Bankacılık İşlem Ücretlerimiz ile ilgili güncel ve detaylı bilgi içinwww.hsbc.com.tr"de yer alan Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfasını ziyaret edebilir veya HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111"i arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    HSBC Bank A.Ş

Ne yapmak lazım?

iptal etmen lazım tabi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vezyr

Böyle bir saçmalık olur mu?

Sayın xxxxxxx,

Saygılarımızla,
    HSBC Bank A.Ş

Ne yapmak lazım?

Kullanmıyorsan kapat gitsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.