Şimdi Ara

HPI 104242 Savage ile 104240 Savage arasındaki fark?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konu başlığında da belirttiğim üzere bu iki model arasındaki farkı bilmiyorum ama tam olarak istediğim araçta bu. Yada sizin benzer başka öneri veya araç tavsiyeniz varsa yazmanızı rica ederim.

Ayrıca bu araçları Türkiye'den veya yurt dışından hesaplı şekilde alabileceğim adreste belirtirseniz sevinirim. Ayrıca araçla birlikte 3s lipo batarya ve şarj aletini almak istiyorum bunlar içinde marka ve model tavisyesi de rica ediyorum.

Haftalardır bu konuda bilgi edinmeye ve kendimi RC konusunda geliştirmeye çalışıyorum bu konuda yazılı veya görsel döküman varmıdır? Mesela ESC nedir? Servo nedir hangi parça ne işe yarar gibi detay bilgi öğrenebileceğim bir adres? Bu konuda profesyonel olarak kendimi geliştirmek ve diğer arkadaşlara yardımcı olmak arzusundayım.

Şimdiden emek ve zahmet veren tüm ustalarıma ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim...

• Mesajım dursun pc ye gecince editlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avatar_1997 PC'ne geçmen amma zaman aldı baya uzaktasın sanırım. yazdığından beri 1000 kere girdim birşey yazmışsındır umudu ile umarım tüm sorularımın karşılığını verirsin.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskn

Avatar_1997 PC'ne geçmen amma zaman aldı baya uzaktasın sanırım. yazdığından beri 1000 kere girdim birşey yazmışsındır umudu ile umarım tüm sorularımın karşılığını verirsin.

Saygılarımla,

Ben iki araçtada hiç bir fark göremedim ? Hani biri mt diğeri st olsun o da yok hiç bir fark yok aralarında ama tavsiyem 104242 almandır çünkü son çıkan ürünlerde diğer hatalar giderilmiş olarak gelir. Bkz. 3905 e-maxx ile 3903 farkı . Ek olarak hpi araba almanı önermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar_1997

quote:

Avatar_1997 PC'ne geçmen amma zaman aldı baya uzaktasın sanırım. yazdığından beri 1000 kere girdim birşey yazmışsındır umudu ile umarım tüm sorularımın karşılığını verirsin.

Saygılarımla,

Ben iki araçtada hiç bir fark göremedim ? Hani biri mt diğeri st olsun o da yok hiç bir fark yok aralarında ama tavsiyem 104242 almandır çünkü son çıkan ürünlerde diğer hatalar giderilmiş olarak gelir. Bkz. 3905 e-maxx ile 3903 farkı . Ek olarak hpi araba almanı önermem.

çok teşekkür ederim hocam fakat söylediğim gibi bu hobi alanında yeni olduğumdan mt ve st ne demek bilmiyordum. Ama Yabancı sitelerden birinde ne demek olduğunu buldum. İkisi arasındaki tek fark kep ve lastiklermiş?

Bu arada Hpi da ne gibi bir sorun var bilmiyorum ama önerdiğin marka ve model nedir? Ayrıca anladığım kadarı ile bu konuda baya bilgi sahibisin bana 3s veya 4s li-po pil ve şarj aleti önerebilirmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coskn -- 30 Kasım 2012; 9:18:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avatar_1997

quote:

Saygılarımla,

çok teşekkür ederim hocam fakat söylediğim gibi bu hobi alanında yeni olduğumdan mt ve st ne demek bilmiyordum. Ama Yabancı sitelerden birinde ne demek olduğunu buldum. İkisi arasındaki tek fark kep ve lastiklermiş?

Bu arada Hpi da ne gibi bir sorun var bilmiyorum ama önerdiğin marka ve model nedir? Ayrıca anladığım kadarı ile bu konuda baya bilgi sahibisin bana 3s veya 4s li-po pil ve şarj aleti önerebilirmisin?

Hocam Hpi bence çok ucuz bir marka rc dünyasında 1 numara olan traxxaslara bakmanı öneririm . Mt Monster Truck tır amacı atlayış yapabilmek ve arazilerde çok rahat gidebilmektir . St ise Stadium Truck tır bunlar adındanda anlaşılacağı gibi stadyum larda yada pistlerde çok sarsılmadan gidebilirler. Traxxas'ın E-Revo ve E-Maxx modelleri şuan çok revaçta yani çok kullanıcısı var ve çok iyi arabalar . Bütçene bağlı olarak birşeyler önerebilirim fakat önce bütçe gerek 66 tlye 4s 5A lipo alınabildiği gibi 60 tlye 2s 3A lipo zor alınabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.