Şimdi Ara

hp1020 kağıt sıkıştırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tek sayfalık çıktı alıyorum.2 kağıt çıkarıyor 2. kağıt yarrısında sıkıştıryor. neden tek sayfalak çıktıda 2 sayfa çıkartır

• hp1020 kağıt sıkıştırmayazıcının sağ yan kapağını sök sonra ben kırmızıyla işaretlediğim yerde şu parça var onu sök hp1020 kağıt sıkıştırma 2 yazdığım yerdeki süngeri çıkart iyice sil dil o süngerimsi yere yapışıp kaldığından sıkıştırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanc3lik

hp1020 kağıt sıkıştırmayazıcının sağ yan kapağını sök sonra ben kırmızıyla işaretlediğim yerde şu parça var onu sök hp1020 kağıt sıkıştırma 2 yazdığım yerdeki süngeri çıkart iyice sil dil o süngerimsi yere yapışıp kaldığından sıkıştırıyor

çok sağol en kısa zamanda bakıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_erk92 -- 2 Nisan 2018; 13:45:39 >

• quote:

yazıcının sağ yan kapağını sök sonra ben kırmızıyla işaretlediğim yerde şu parça var onu sök 2 yazdığım yerdeki süngeri çıkart iyice sil dil o süngerimsi yere yapışıp kaldığından sıkıştırıyor
    hocam ordaki sünger erimiş yok denilecek gibi: bu parçayı bulmaya çalıştım ama aliexpressde satıştan çıkmış çöp olcak yazıcı galba, oraya kendim sümgerimsi birşey ayarlayabilirmiyim

• hiç bişe koymasanda olur sen o erimiş yeri iyice sil yapışkan kalmasın çalışır o yenisini almana giç gerek yok
  • yada çift taraflı bant al sünger olanından beyaz renk hp1020 kağıt sıkıştırma

bundan ufak bi parça kesüstündeki yapışmayan teri açma tek tarafını yapıştır koy istersen yani
  • quote:

hiç bişe koymasanda olur sen o erimiş yeri iyice sil yapışkan kalmasın çalışır o yenisini almana giç gerek yok
    hiç bişe koymadım olmadı bantlada denicem
  • eğer tek çıktı yollayın ca dediğin gibi 2. kağıdıda alıyor almaaya .çalışıyor da sıkışıosa kesin bu parçadan bu dediğim yöntemler olmassa parça komple arızalanmış demektir
  • quote:

eğer tek çıktı yollayın ca dediğin gibi 2. kağıdıda alıyor almaaya .çalışıyor da sıkışıosa kesin bu parçadan bu dediğim yöntemler olmassa parça komple arızalanmış demektir
    bu parçanın üstündeki numarasıyla arama yaptım ama türkiyede bulamadım ni adı varmı bu parçanın
  • ben yollim size ücretsiz adresi msj atın artık kargoyu siz ödersiniz :)
  • quote:

ben yollim size ücretsiz adresi msj atın artık kargoyu siz ödersiniz :)
    çok teşekkürler pm attım
  • birazdan kargoya geçip teslim eder bilgileri veririrm
  • Orhan bey, benim 1020 de 5-6 sayfa sorunsuz yazdırdıktan sonra kağıdı fuserden yarısına kadar çıkıp sıkıştırıyor.Ne yapmalıyım.Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davutn -- 17 Nisan 2018; 20:41:59 >
  • önce 1 tane çıktı yollayın 2. kağıdı kendi çekecekmi önce bakalım siz 1 sayfa çıktı gönderin 2. kağt çekcekmi
  • quote:

eğer tek çıktı yollayın ca dediğin gibi 2. kağıdıda alıyor almaaya .çalışıyor da sıkışıosa kesin bu parçadan bu dediğim yöntemler olmassa parça komple arızalanmış demektir
    Benim kinin sorunu şu çıktı gönderiyorum 4 sayfa sorunsuz yazdırıyor 5.sayfa boş şekilde fuserin ortasında yarısı yazıcıdan çıkmış şekilde kalıyor.
  • tek safya çıktı gönderin eğer sayfa fırında kalıyorsa press merdane -
    2- sayfa çıkıyor dibinden 2 parmak fırında kalıyorsa fuser film yağsızdır
    3- tek sayfa yolladınız 2. kağıdı kendi alıyor yarıda sıkışıyorsa yukardaki resimdeki gibi yapacaksınız
  • quote:

yazıcının sağ yan kapağını sök sonra ben kırmızıyla işaretlediğim yerde şu parça var onu sök 2 yazdığım yerdeki süngeri çıkart iyice sil dil o süngerimsi yere yapışıp kaldığından sıkıştırıyor
    Merhaba benimde bir sorunum vardı beni buraya yönlendirdiniz, ama benim cihazımı sökme imkanım yok başka bir çözüm varmı ? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.