Şimdi Ara

HP sitesinden hiçbir driver indiremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz sayfadaki driver ların yanlarındaki download butonlarına bastığımda uzun bir süre hiçbirşey olmuyor ve ardından
    böyle bir sayfa yok hatası veriyor.. oysaki indirme işlemine başlaması gerekiyor.. başka pc lerde şak diye başlıyor download.
    benim pc de başlamıyor.. sinir oldum.. aynı network e bağlı diğer pc lerde iniyor.. firefox ve chrome da da denedim hata verdi..
    neden olabilir bir türlü bulamadım.. sizce neden olabilir ?

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDescription.jsp?lang=en&cc=us&prodTypeId=12454&prodSeriesId=307003&swItem=ob-86003-1&mode=3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan_sozumcetin -- 3 Ağustos 2012; 10:58:05 >

• Aynı dertten ben muzdaribim şu anda. Siteden dosyayı seçiyorum çok geç olarak dosya indirmeye izin veriyor fakat hiç dosya ilerlemiyor. Notebook driverlarını indiremiyorum bir türlü :( Anlamadım bu işi...
  • selam arkadaşlar aynı sorun benim abimin yeni aldığı notebook da vardı ? abime sordum aldığından beri hiç recovery yaptını dedim hayır hiç uğraşmadım dedi ben dedim ki aferin bütün pcler için geçerli dir. bu arkadaşlar her yeni pc mutlaka driverını veya recovery kendi içinde recovery diski oluşturun mutlaka yoksa yolda kalırsınız mutlaka yeniden recovery çekin yapmadıysanız yapın recovery yapın mutlaka düzelir mutlaka
  • Hocam recovery ile ne alakası var. Siteden dosya indiremiyoruz. Zaten aldığım notebookta linux kuruluydu windows kullanmak için uğraşıyorum...
  • hocam özür ben windows7 zannettim o yüzden bu şekilde sizleri bilgilendiriyim dedim gecen abimde de sony vaio almıştı oda indiremiyordu hocam
    o yüzden dedim bu aklıma geldi başka bir pcd 'de indirdinizmi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

hocam özür ben windows7 zannettim o yüzden bu şekilde sizleri bilgilendiriyim dedim gecen abimde de sony vaio almıştı oda indiremiyordu hocam
    o yüzden dedim bu aklıma geldi başka bir pcd 'de indirdinizmi hocam

Dün internet kafede sorunsuz şekilde indirdim dosyaları. İş yerinin bilgisayarındaki yasaklamalar yüzünden indirme yapmıyormuş sanırım...
  • anladım hocam yine de sorunu bulduysan çok sevindim ama patrona söylemen lazım kim yaptıysa onu düzeltsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.