Şimdi Ara

Hp s600 ssd 99 TL n11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
6.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hp S600 120GB 2.5" 3D NAND 520/500MB/s Okuma/Yazma SATA III SSD 219,90 TL yerine 99,99 TL
    https://urun.n11.com/hard-disk/hp-s600-120gb-25-3d-nand-520500mbs-okumayazma-sata-iii-ssd-P338318249 5 TL bahar kuponuyla 95e gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Büyük ihtimalle sahte ürün. Amazonda yorumlar kötü, hp nin sitesinde böyle bir model de yok

• Sahte de olsa alamadan tükendi galiba :)
  • Bu üründe maksimum satın alma limitine ulaştığınız için işleminiz gerçekleştirilemiyor.
  • Hiç bir yerde ürün ile ilgili yorum göremedim

• Evet, bi tane almadım ama maxsimum satın alma zırt vırt hatası verdi.
  • şikayet gitmiş olabilir o yüzden kaldırdılar bence
  • n11 kendi mesaj gönderdi uygulamadan ben geçen hafta kingston almıştım ondan almadım yoksa ödeme kısmına kadar geldim
  • Yorumlar pek iç açıcı değil hocam.
  • 120 GB için bir tık düşüktü fiyatı. Artık yavaş yavaş 250 GB standart oluyor.
  • yıl sonuna doğru 1tb lar 500 tl civarı olucak diye söylenti dolaşıyor
  • 129 olmus

• 139.99 şimdi de
  • cheetah_first kullanıcısına yanıt
    Bu sıralar 650 falanda bulunuyor. Ama NVMe ssdlerin yeni modelleri hala pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon.com da böyle bişey yazmışlar: DO NOT BUY THIS PRODUCT! HP DOESN'T EVEN SELL THE S600 AND IT HAS NEVER BEEN A THING! I DOUBT THEY EVEN KNOW THIS IS BEING ALOUD TO BE SOLD WITH THEIR STAMP ON IT!

almak isteyenlere duyurulur.
  • Ürün dramless, RMA ve garantisini ürün yasal olarak tr de satılmadığı için hp den alamazsınız baştan söyleyeyim, keza hp usa da da böyle bir ürün yok, gözükmüyor, ürünler direkt hp türkiye ithalatı değil yani. Ürünün üretici alt şirketi micron technology bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 21 Nisan 2019; 12:30:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende geçen aylarda neweggden HP EX920 500gb M2 Nvme SSD aldım şu an için memnum 600tl ye gelmişti her şey dahil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.