Şimdi Ara

HP REZALETLERİNDEN BİR ÖRNEK....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 yıl önce yine aynı şeyi yaşamıştım aslında ama, yine aynı hataya düşüp hp pavilion notebook aldım.
    45 gün önce arıza sebebi ile Ankara da servise bıraktım. Bir kaç parça değişecek dediler. Yurtdışı falan....
    Hafta sonları vs. günleri dahil etmediğimizde 39 "iş günü oldu!"(Yasal teslim süresi 30 iş günü!)Yasal süre doldu! Hala cevap yok....
    Rezil oldum paramla...
    Saçma sapan ikna etmeye çalışan, ama dünyadan haberi olmayan müşteri ilişkileri koordinatörleri masal anlatıyor... Zaten sıkışınca telefona dahi çıkamıyorlar!
    Değiştirin yenisi ile diyorum!; Elimizde notebook yok biraz zaman diyorlar...Biraz bekleyin diyorlar!
    Yapın verin artık, lanet olsun diyorum!: Parçalar gelmedi diyorlar...Az daha bekleyebilirmisiniz diyorlar...
    Paramı iade edin! Yeter artık! Bu kanuni hakkım diyorum!; 2 ay sürer... zor... diyorlar!
    Ağır konuşuyorum! Peki çözcez diyorlar, gerisi yalan...
    Bu adamlar sadece telefonda balon dan destek veriyorlar...
    Ama ben gereğini yaptım! Tüketici hakları ve Noter kanallı ihtar çektim.(Kanun şimdilik benden yana!)

Sonuç ne olursa olsun! Bir daha HP mi...? ASLA! printerKartuşunu bile almam!!!!!!!!!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanuzay -- 10 Ekim 2008; 16:21:57 >

• o kadar söyleniyor şu pavilion'ları almayın diye... Tasarımına kanıp alıyo insanlar. Bence üzerinde hp olan hiçbir donanım gözükapalı alınmamalı o kadar net söylüyorum.
  • sonuna kadar haklısın.
    quote:

Orjinalden alıntı: onurkillinc

o kadar söyleniyor şu pavilion'ları almayın diye... Tasarımına kanıp alıyo insanlar. Bence üzerinde hp olan hiçbir donanım gözükapalı alınmamalı o kadar net söylüyorum.

• ben böyle yorumları çok okuduğum için laptopu haşat edene kadar kullandım ekranı çalışmıyou laptop açılmıyodu vs. 1 ayda yapamazlar parça beklerler vs. bende yeni ürün veya para talep ederim

neyse ister inanın ister inanmayın 3-4 gün gibi bir sürede yapıp yolladılar.

benimkinin garanti süresi doluyodu o yüzden yaptılar sanırım bilmiyorum.

isteyince yapabiliyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arielortega77 -- 10 Ekim 2008; 21:11:16 >
  • forum.donanimhaber.com/register.asp

16.madde

Kuralları okuyun!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.