Şimdi Ara

HP PAVILION GAMING 15 SERİSİ ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
35
Favori
39.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu ara indirimler var gözüme şu model çarptı Gaming Pavilion 15-CX0041NT. Bu cihazı kullanan varsa veya bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi? Nasıl bir cihaz. Isınma olayı falan oluyor mu? Gün içinde çok bilgisayarda durmam ama bilgisayarı genelde oyun için kullanırım. Bu sebeple oyun oynarken beni üzsün istemiyorum zaten ara ara girebiliyorum. Oyun derken de pubg fortnite paladins tarzı oyunlar oynarım

HP nin geri iade kampanyası bittimi bu konuda nette bir bilgi bulamadım varsa bana linkini atarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Türkk -- 5 Şubat 2020; 22:18:18 >
  • Serkan Türkk S kullanıcısına yanıt
    Kampanya ile ilgili en doğru bilgiyi HP'yi arayarak alırsınız, zaten yenisini satın almadan önce kayıt olmanız gerekiyor mutlaka. Bana sorarsanız 1050 ti olan bir model yerine üzerine biraz daha koyup 1650 olanlardan alın.
    https://gpu.userbenchmark.com/page/captcha?dest=https%3A%2F%2Fgpu.userbenchmark.com%2FCompare%2FNvidia-GTX-1650-vs-Nvidia-GTX-1050-Ti%2F4039vs3649
  • Bu fiyata en iyi bunu bulabildim. Aslında 4 000 TL bütçem var ama bunu görünce 400 daha koyabilirim dedim. Daha üstlere çıkamam. En fazla 4400 tl bandında beni üzmeyecek bir şey arıyorum. Varsa sizin önereceğiniz ona da bakayım. Veya bu bilgisayar hakkında yorumunuz varsa belirtin lütfen.
  • 15-EC0008NT sahibiyim, merak edilen varsa cevaplayabilirim
  • Hugh Jackman kullanıcısına yanıt
    Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ? Herhangi kötü sorunla karşılaştınızmı ? Hangi özellikleri sizi memnun edip hangileri etmedi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chopie kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık iki aydır kullanmaktayım. Aklıma gelen şekilde;

+
    Oyun,ses performansı gayet iyi
    Klavye ve touchpad kullanışlı
    Isınma sorunu yok

-
    Ekran görüş açısı beklentimin altında
    Malzeme kalitesi daha iyi olabilirdi
    Klavye ışığının sürekli açık kalması gibi bir özellik yok

• Peki nerden aldınız ? Şuan sadece nektoryada gördüm bu modeli veteknoryadan almakla ilgili şüphelerim var çok memnun olanlarda var nefret edenlerde var ?

• Herkese Merhabalar Ben de bugün teslim edilen 15-Ec0014NT'mi teslim aldım. Ancak şarj adaptörünün jakını ilgili alana taktıktan sonra birşey dikkatimi çekti. Hafifçe oynadığını gördüm. Ama şarj etme konusunda herhangi bir sorun çıkmadı (şarjda kesilme temassızlık v.b. gibi) sizde de böyle bir durum var mı ? Endişelenmeme gerek var mı ??

• bcanata B kullanıcısına yanıt
    mevcutta 4700 tl şu an
  • arkadaşlar yeri burası değil biliyorum herkesten özür dilerim öncelikle. garantisi bitmiş vatandan alınma hp omen laptopumu satacağımda arkadaşıma fiyat söylemedim henüz. nekadar eder acaba? hiç bir sıkıntısı yok. 4500-5000 arası fiyat söylemeyi düşünüyorum.

https://www.epey.com/laptop/hp-omen-15-ce008nt-2gr89ea.html

• Arkadaşlar selamün aleyküm HP pavilion gaming 15 cx modelini bende kullanıyordum panelim içten kırılmış sanırım tam modeline uygun panel bulamadım garantisi var fakat garantiye dahil olmayacak muhtemelen panel değişimi için önerileriniz var mı hiçbir yerde bulamadım uygun fiyatlı. Teşekkür ediyorum.

• vchi19 V kullanıcısına yanıt
    aleyküm selam.
    uygun fiyattan kastının ne olduğuna bağlı.
    daha önce fiyat aldığım bir yerin bilgisini özel mesaj ile paylaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying_Hero -- 26 Şubat 2020; 15:28:55 >
  • Arkadaşlar bende 15-EC0005NT modelini düşünüyorum. Limitim 3500TL. İade ile bu cihazdan daha iyi bir cihaz yok gibi şuan. 3800TL. Varmı sizlerin başka önerisi yada kampanya vs bilgisi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HP seri no için yardımcı olunur, destek verilir.

• HP seri no için yardımcı olunup, destek verilir.

• Ec0008 nt modelini satın aldım. Yaklaşık 4820 tlye ürünü kurduktan sonra yapmam gereken şeyler var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Benim laoptopun şöyle bir sorunu var. Laptopu şarja taktığım halde resimde de görüldüğü gibi %38 de kalıyor ve yükselmiyor. Bunun sebebi ne olabilir sizce yardımcı olabilecek var mıdır?

Pc Modeli: 15-AU114NTHP PAVILION GAMING 15 SERİSİ ANA KONU
  • APU kapatılabiliyor mu arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.