Şimdi Ara

HP PAVILION GAMING 15 SERİSİ ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
35
Favori
39.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarj girişinin ortasında ince bir iğne varsa, o sinyal pini oluyor. Ona güç gitmiyor veya karşı pine dokunamıyor o yüzden bilgisayar sarj aletine güvenmediği için pili çalıştırmıyor fakat çalışmaya devam ediyor. Aynı sorunu dell bilgisayarımda da yaşıyorum. Bazen geliyor bazen gidiyor, çözüm şarj girişinden mi yoksa şarj aletinden mi kaynaklandığı bulup değiştirmek, genelde şarj aletinden dolayı oluyor.
  • Yaklaşık 2 aydır ec0007nt modelini kullanıyorum rami 16 gb yaptım iyi performans alayım diye ancak sorun yaşamaya başladım. Yeni almış olduğum bilgisayar takılıyor 2-3 saniye (bir uygulamadan farklı uygulamaya geçtiğimde 2-3 saniye bekletiyor işlem yaptırtmıyor). Biosuda güncelledim ancak soru devam ediyor iade mi edeyim bunu napayım bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen Kasımdan beri 15-ec0014nt modelini kullanıyorum.COD Warzone oynarken laptopun özellikle sağ alt tarafında aşırı ısınma oluyor.CPU sıcaklığı 70-75 arasında.Bu laptopa uygun soğutucu almayı düşünüyorum.Alıp kullanan ve memnun olan arkadaş varsa marka-model konusunda yardımcı olabilirmi,
  • Arkadaşlar merhaba linkte ki bilgisayara sahibim. malum 8gb ram günümüz de çok da yeterli değil. okullar da tatil kyk kredimle ram almak istiyorum. bilgisayarın ramı 2666mhz ben buna en fazla kaç gb ram takabilirim ve hız olarak mesela 3000 Mhz alsam sıkıntı olur mu ayrıca ssd de almak istiyorum 512gb onda hangi modeller uyumlu olur teşekkürler..

https://www.hepsiburada.com/hp-power-15-dk0013nt-intel-core-i5-9300h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-7am62ea-p-HBV00000M5FHS?magaza=Gamers_Arena

• Arkadaşlar şuan indirimde sizce alınır mı?
    SVA ekran gerçekten çok mu kötü?
    https://www.amazon.com.tr/dp/B081443DT5/ref=cm_sw_r_apa_i_W.sGEbE9GSRHE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilal1414 -- 30 Mart 2020; 11:11:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, oğluma hp pavilion 15 aldık, freedos HB sitesinden
    Windows 10,kurulumunu beceremedim.
    Bununla ilgili bir video ya, da bilgi paylaşabilecek olan, var mı

• Bilal1414 kullanıcısına yanıt
    Ben hiç beğenmedim, bu sebepten bilgisayarı sattım. Alan arkadaşa ekranını beğenmediğimi söyledim ama arkadaş ekrana bayıldıç Daha önce ne kullanıyorduysa artık :)

Teknik olarak kötü sva ekran. Ama beğenen arkadaşlar azımsanamayacak kadar var. Dolayısıyla ekranla ilgili bir beklentin varsa mutlaka birebir görüp incelemeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Arkadaşlar, oğluma hp pavilion 15 aldık, freedos HB sitesinden
    Windows 10,kurulumunu beceremedim.
    Bununla ilgili bir video ya, da bilgi paylaşabilecek olan, var mı
    Bu adresten Windows 10 medya oluşturma aracını indirip "Aracı kullanarak Windows 10'u farklı bir bilgisayara (daha fazla veya az bilgi görmek için tıklayın) yüklemek için yükleme medyası (USB flash sürücü, DVD veya ISO dosyası) oluşturma" adımlarını takip ederek usb'den başlatılabilir windows 10 yükleme medyası (usb bellek) oluşturabilirsin. https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

daha sonra usb belleği bilgisayara takıp bilgisayarı açınca boot edilecek diski usb olarak seçmelisin. yanlış hatırlamıyorsam başlangıçta f2 tuşuna basarak bu kerana geliyordun. f2 işe yaramazsa f8 veya f10 deneyebilirsin.
  • Teşekkür ederim

• Flying_Hero F kullanıcısına yanıt
    3900 TL ye, GTX 1650 ekran kartlı bi ürün için söylediğiniz şey görmezden gelinemez mi hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, ben EC0001NT Ryzen 7+GTX1650 li modeli aldım. Lakin video izlerken takılmalar oluyor. 1-2 sn takılıyor. Hâttâ genel olarak her şeyde 1-2 sn takılıyor. Hp'nin sitesindeki sürücüleri kurdum. Sonra Nvdia'nın sitesinden güncel driverı indirince sorun gitti ama yine de bazen 1-2 sn lik takılmalar yapıyor sebebi nedir? Iade etmeli miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: polatxp635

Merhabalar, ben EC0001NT Ryzen 7+GTX1650 li modeli aldım. Lakin video izlerken takılmalar oluyor. 1-2 sn takılıyor. Hâttâ genel olarak her şeyde 1-2 sn takılıyor. Hp'nin sitesindeki sürücüleri kurdum. Sonra Nvdia'nın sitesinden güncel driverı indirince sorun gitti ama yine de bazen 1-2 sn lik takılmalar yapıyor sebebi nedir? Iade etmeli miyim?
    hocam yaşadığınız sorunları şurayada yazabilir misiniz

https://forum.donanimhaber.com/hp-pavilion-15-ec0001nt-amd-ryzen-7-gtx-1650-4999-tl--142568279-15#142664862

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

3900 TL ye, GTX 1650 ekran kartlı bi ürün için söylediğiniz şey görmezden gelinemez mi hocam?
    Dediğim gibi, ekran işi göreceli. Ben o ekranı kullanamadım. Daha önce Lenovo Yoga kullanıyordum, yoga'dan sonra çok gözüme battı. Oyunlarda falan sıkıntı yok ama genel kullanımda çok rahatsız etti. Ekran olayı kişiye göre değişir. Ben tekrar böyle bir laptop alsam ilk işim gidip ips ekran takmak olur. O da yaklaşık 500TL civarında. :)
  • polatxp635 kullanıcısına yanıt
    önceki sayfalarda bios gğncellemesine dair bir şeyler yazmışlar. belki bios günvellemesiyle ilgilidir

• Arkadaşlar merhaba aşağıdaki ürünü aldım bu üründe sadece ssd var acaba içine normal hdd ekleyebilirmiyim bilgisi olan varmı acaba
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08692BJ5Z/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatxp635

Merhabalar, ben EC0001NT Ryzen 7+GTX1650 li modeli aldım. Lakin video izlerken takılmalar oluyor. 1-2 sn takılıyor. Hâttâ genel olarak her şeyde 1-2 sn takılıyor. Hp'nin sitesindeki sürücüleri kurdum. Sonra Nvdia'nın sitesinden güncel driverı indirince sorun gitti ama yine de bazen 1-2 sn lik takılmalar yapıyor sebebi nedir? Iade etmeli miyim?
    Hocam pilde mi oluyor kablo bağlıyken mi?
  • online videoları durdurduğum aşağıdaki gibi yeşil ekranla karşılaşıyorum neyden kaynaklanıyor bu ilk defa başıma geldi

HP PAVILION GAMING 15 SERİSİ ANA KONU
  • Arkadaşlar merhaba ben pavillion 15-ec0006nt sahibiyim Sistem zaten güzel ben ekstradan 1'Tb SSD ve 16 Gb'ram ram ekledim sistem daha bir güzel oldu şimdi 120hz veya 144hz panel taktırmak istiyorum tam olsun diye her şey ama panel modelini ve pin değerlerini bulamamadım bunu nereden bulabilirim veya bilen varsa söylebilirse çok makbule geçer.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.