Şimdi Ara

HP Pavilion dv 7-6c00et kullananlar kulübü (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.622
Cevap
8
Favori
137.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • W7 geçerim ekran kartı driveri adam gibi çalışmaz, 8 e geçerim beats audio çalışmaz. Hp nin gelmişini geçmişini....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

W7 geçerim ekran kartı driveri adam gibi çalışmaz, 8 e geçerim beats audio çalışmaz. Hp nin gelmişini geçmişini....

Ya anlamıyorum gerçekten uyumlu bir sürücü yapmak bu kadar mı zor ? Altı üstü kayıt defterinde ve yapılandırma dosyasında çok küçük bir değişiklik yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

W7 geçerim ekran kartı driveri adam gibi çalışmaz, 8 e geçerim beats audio çalışmaz. Hp nin gelmişini geçmişini....

Ya anlamıyorum gerçekten uyumlu bir sürücü yapmak bu kadar mı zor ? Altı üstü kayıt defterinde ve yapılandırma dosyasında çok küçük bir değişiklik yapıyorlar.

w7 YE geçtim. Hiçbirşeye de karışmayacağım ne windows update ne de hp ninkiler. Herşey çalışıyor bakalım ne zaman bozulacak.

• Catalyst 14.2 Beta 1.3 çıktı denememek için zor tutuyorum Yenilikleri şu şekilde yazmış;

▪Thief: Crossfire Profile update and performance improvements for single GPU configurations
    ▪Mantle: Multi-GPU configurations (up to 4 GPUs) running Battlefield 4 are now supported
    ▪Frame Pacing for Dual Graphics and non-XDMA configurations above 2560x1600 are now supported with Battlefield 3 and Battlefield 4
    ▪Dual graphics DirectX 9 application issues have been resolved
    ▪Minecraft: Missing textures have been resolved
    ▪3D applications no longer see intermittent hangs or application crashes
    ▪Resolves corruption issues seen in X-plane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 25 Şubat 2014; 23:59:06 >
  • quote:

Catalyst 14.2 Beta 1.3 çıktı denememek için zor tutuyorum Yenilikleri şu şekilde yazmış;

▪Thief: Crossfire Profile update and performance improvements for single GPU configurations
    ▪Mantle: Multi-GPU configurations (up to 4 GPUs) running Battlefield 4 are now supported
    ▪Frame Pacing for Dual Graphics and non-XDMA configurations above 2560x1600 are now supported with Battlefield 3 and Battlefield 4

Valla bende 14.1 betayi indirdim ama kurmadım bunu da indiririm ama kurmam kalır öyle. Sen denersen yazarsın buraya sonuçları:)

• quote:

Catalyst 14.2 Beta 1.3 çıktı denememek için zor tutuyorum Yenilikleri şu şekilde yazmış;

Bu arada windows 7 mi 8 mi bu driver.

• quote:

quote:

Bu arada windows 7 mi 8 mi bu driver.

7
    8
    8.1

• aman kur eksik kalırsın yazının Türkçesi

▪ Thief: Tek GPU yapılandırmaları için Crossfire Profil güncelleme ve performans iyileştirmeleri
    ▪ Manto: Battlefield 4 çalıştıran Multi-GPU konfigürasyonları (4 adede kadar GPU'lar) artık destekleniyor
    ▪ Çift Grafik ve 2560x1600 üzerinde sigara XDMA konfigürasyonları için Çerçeve Pacing'i şimdi Battlefield 3 ve Battlefield 4 ile desteklenir
    ▪ Çift grafik DirectX 9 uygulama sorunları çözüldü
    ▪ Minecraft: Eksik dokular çözüldü
    ▪ 3D uygulamalar artık aralıklı kilitleniyor veya uygulama çöker bakın
    ▪ X-düzleminde görülen yolsuzluk sorunları çözmektedir
  • Yok bunu yüklemeyeceğim, siz de yüklemeyin.
  • quote:

Yok bunu yüklemeyeceğim, siz de yüklemeyin.

Ben şeytana uydum denedim. Sıkıntılı bilginize amd driveri yükledi sonradan driver yüklenmedi tarzında hata verdi.
  • ottorehagel kullanıcısına yanıt
    Bu sefer yüklemeyin diye bağlantı bile vermemiştim , zaten mobil sürümü yoktu nereden buldun ?
  • quote:

Bu sefer yüklemeyin diye bağlantı bile vermemiştim , zaten mobil sürümü yoktu nereden buldun ?

Naman allahım bu mobi,l değil miydi :)
    Hayır AMD de de leshcats tede yok sen neyi yükledin
  • quote:

Hayır AMD de de leshcats tede yok sen neyi yükledin

Adamlar kafa bırakmadı ki bende ya gitmiş yüklemişim üsttekini
  • beyler windows 8.1 yükledim ama şu wireless butonu sürücüsünü yüklememe rağmen hep beyaz yanıyor sizinki de mi böyle var mıdır bunun bir çözümü?tuş wifi kapatıp açıyor fakat kırmızı olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serifcanakci

beyler windows 8.1 yükledim ama şu wireless butonu sürücüsünü yüklememe rağmen hep beyaz yanıyor sizinki de mi böyle var mıdır bunun bir çözümü?tuş wifi kapatıp açıyor fakat kırmızı olmuyor

Bend yoktu böyle bir sorun bir süre kullandım 8.1
    en son çıkan biosu mu kullanıyorsunuz
  • quote:

f1c vs değil mi en son ki bios

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottorehagel -- 8 Mart 2014; 21:37:21 >
  • quote:

quote:

f1c vs değil mi en son ki bios

Evet bu ve çıkalı bir yıldan fazla oldu Wireless ışığı bende de hep beyaz yanıyor. Bir önceki bios sürümünde windows 8 işletim sisteminde hep beyaz. Windows 7 veya Ubuntu gibi sistemlerde beyaz/kırmızı olarak değişiyordu ama son biosta sadece Windows 8 de işe yarar oldu ve hep beyaz, diğer sistemlerde çalışmıyor bile. Bu sorunu defalarca HP ye ilettim ama kimsenin umurunda olmadı, saki herkes Windows 8 kullanmak zorunda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 8 Mart 2014; 23:33:30 >

• Konu baya durgunlaştı, hiç sesiniz çıkmıyor. Sorun yaşayan veya bir şeyler keşfeden yok mu :)
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.