Şimdi Ara

HP Pavilion dv 7-6c00et kullananlar kulübü (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.623
Cevap
8
Favori
137.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    AMD bile ekran kartını güncellemiyor,, ortaklık biraz durgun
  • amd nin kendine hayrı yok kardeşim güncellese ne olacak
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Güncellesin çünkü şu an amd yi kullanamıyorum, sürücü bozuldu
  • ben hep inteldeyim zaten unuttum amd yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 16 Mart 2014; 16:59:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ben hep inteldeyim zaten onuttum amd yi

Aynen ben de öyle, oyun da oynamıyorum.
  • sorun olmayınca baya uzak kaldık bu diyardan, selam olsun tekrardan.. :) windows 7' den 8.1 pro' ya geçeyim dedim ama sistem ekran kartını 6900 olarak görüyor, hangi sürücüyü yüklersek yükleyelim 7690m olarak görmüyor. başınıza böyle bir şey geldi mi? konuyu taradım, belki yazılmıştır, gözümden kaçmıştır, affola, ama ana başlıklara da baktım göremedim, var mıdır böyle bi deneyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: milkshake77

sorun olmayınca baya uzak kaldık bu diyardan, selam olsun tekrardan.. :) windows 7' den 8.1 pro' ya geçeyim dedim ama sistem ekran kartını 6900 olarak görüyor, hangi sürücüyü yüklersek yükleyelim 7690m olarak görmüyor. başınıza böyle bir şey geldi mi? konuyu taradım, belki yazılmıştır, gözümden kaçmıştır, affola, ama ana başlıklara da baktım göremedim, var mıdır böyle bi deneyim?

Evet hp nin kendi sürücüsü dışındaki sürücüler kartı 6000 serisi olarak görüyor.
  • Windows 8.1 de sorun yaşadıktan sonra recovery ile 7 ye döndüm. Şu an driver sıkıntısı çekmiyorum ama güncellemeye bulaştım bir iki kere her zaman ki gibi sıkıntı çıkardı. Geçişler hızlı, donma mavi ekran sorunu da yok şuan bende fakat performans olarak kaybım var mi bilemiyorum onu.
  • milkshake77 M kullanıcısına yanıt
    Bu bilgisayarda kullanılan ekran kartı OEM yeni özel üretim bir ekran kartı ve donanım bilgileri (PCI\VEN_1002&DEV_6740) 6700M serisi ekran kartlarıyla çok benzer olduğundan aygıt yöneticisinden veya başka yerden 6700M Serisi bir kart görünmesi normal çünkü genel AMD sürücüsünü yüklüyorsunuz. Böyle görünmesinin sistem performansına bir etkisi yok o yüzden içiniz rahat olsun. İllaki 7690M XT görsün istiyorsanız sürücünün bulunduğu yapılandırma dosyası ve kayıt defterinde kalan 6700M Serisi yazılarını değiştirmeniz yeterli fakat gereksiz.

quote:

Orijinalden alıntı: ottorehagel

Windows 8.1 de sorun yaşadıktan sonra recovery ile 7 ye döndüm. Şu an driver sıkıntısı çekmiyorum ama güncellemeye bulaştım bir iki kere her zaman ki gibi sıkıntı çıkardı. Geçişler hızlı, donma mavi ekran sorunu da yok şuan bende fakat performans olarak kaybım var mi bilemiyorum onu.

Ekran kartı sürücüsü güncel değilse yani 2011-2012 yılından kalmaysa eğer BF 3, BF 4 gibi oyunlarda performansı baya etkiliyor. Diğer sürücüler pek etkilemiyor ama ekran kartı sürücüsü etkiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 17 Mart 2014; 19:05:25 >

• Windows 8.1 Update 1 güncellemesi 888 MB lık boyutu ile çıktı, windows update üzerinden yükleyebilirsiniz.
  • Sanırım pilim öldü arkadaşlar. Fişten çektiğim zaman yarım saat, 45 dk falan anca dayanıyo ve ayrıca fişe taktığımda ise yüzde 87 e falan geldikten sonra daha dolmuyo. Doluyor gösteriyo ama dolmuyo. Çok dertliyim çoook :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasco

Sanırım pilim öldü arkadaşlar. Fişten çektiğim zaman yarım saat, 45 dk falan anca dayanıyo ve ayrıca fişe taktığımda ise yüzde 87 e falan geldikten sonra daha dolmuyo. Doluyor gösteriyo ama dolmuyo. Çok dertliyim çoook :/

Şoklatmayı deneyebilirsin.

13.12 Sürümünü tekrar güncellemişler ->https://mega.co.nz/#!ZQZjmC5B!FVaaUhdjyHQkF0i1bNBuM65uwo9NO8DP2tO91MlCYcQ

• kime nerde şoklatabilitim bir bilgin var mı? birde tam olarak nasıl oluyor proses?
  • quote:

kime nerde şoklatabilitim bir bilgin var mı? birde tam olarak nasıl oluyor proses?

bence pil ölmüş 87 de kalıyorsa boşuna uğraşma yenisini al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Sanırım pilim öldü arkadaşlar. Fişten çektiğim zaman yarım saat, 45 dk falan anca dayanıyo ve ayrıca fişe taktığımda ise yüzde 87 e falan geldikten sonra daha dolmuyo. Doluyor gösteriyo ama dolmuyo. Çok dertliyim çoook :/

13.12 Sürümünü tekrar güncellemişler ->https://mega.co.nz/#!ZQZjmC5B!FVaaUhdjyHQkF0i1bNBuM65uwo9NO8DP2tO91MlCYcQ

denedin mi bunu nasıl iyi mi? bendeki son verdiğin driver intelde kısa süre bazen gidip geliyor ekran

• Arkadaşlar ısınma sorunumuz varmı ve oyunlarda performansınız nasıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

denedin mi bunu nasıl iyi mi? bendeki son verdiğin driver intelde kısa süre bazen gidip geliyor ekran

Buna daha denemedim, denediğimde bilgi veriririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: AndroidWT

Arkadaşlar ısınma sorunumuz varmı ve oyunlarda performansınız nasıl.

İlk aldığım gibi neredeyse ama artık pek oyun oynamıyorum hatta AMD kartı kullanmıyorum desem yeridir.
  • tamam sağolasın
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.