Şimdi Ara

HP Pavilion DM1 1010st/et inceleme / Kullanıcılar Kulübü (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.450
Cevap
30
Favori
456.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR KEDİM BALKONDAN DÜŞTÜ AMELYAT ETTİRMEK İÇİN ÇOK SEVEREK KULLANDIĞIM HP PAVILLON DM1-10101ST NOTEBOOKUMU SATIYORUM.

http://forum.donanimhaber.com/m_113893375/f_//tm.htm#113893375
  • Windows 10 kurup 3G çalıştıramayanlar için :

- HP Connection Manager Windows 7 sürümünü HP siteden indirip Windows 7 uyumluluk seçerek kurun
    - Gobi 2000 Windows 7 sürümünü HP siteden indirip Windows 7 uyumluluk seçerek kurun

Kurmanıza rağmen HP connection Manager üzerinden bağlantı sağlamıyor. Ama Windows 10 Network ayarlarında CELLULR idye bir yer açılacak. Oraya APN ayarlarını girerek 3G bağlantı yapabilirsiniz.

Kolay gelsin
  • Sata 3 mü 2 mi destekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trgladio

Sata 3 mü 2 mi destekli?

2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranı kırıldı satan yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende hp pavilion dm1 1010 et var. win10 yükledikten sonra klavye çalışmadı. recovery duruyor onu nasıl yükley
  • palazebani P kullanıcısına yanıt
    kablolu usb klavye deneyin isterseniz.
  • Ben uzun süredir win10 ile kullanıyorum, sıfırdan microsofttan indirilmiş dosyalar ile kurdum ve sıkıntı yaşamadım. Bence de usb klavye ile deneyip bir güncelleme yapın win10 için, muhtemelen gerekli sürücüler yüklenecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersonicbluepearl

Ben uzun süredir win10 ile kullanıyorum, sıfırdan microsofttan indirilmiş dosyalar ile kurdum ve sıkıntı yaşamadım. Bence de usb klavye ile deneyip bir güncelleme yapın win10 için, muhtemelen gerekli sürücüler yüklenecektir.

win10 yüklemiştim 3 gün sonra ürün kimliğiniz uyumsuz dedi ayrıca bluetooth çalışmadı bende hp aradım sizin hp dm1 1010st uyumsuz win10 çalışmaz dedi bende win10 kaldırdım win7 devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • win10 kullanılıyor herhangi bir problem yok.. doğru bir kaynaktan indirip temiz kurulum yapmanızı öneririm.
  • Emektar sorunsuz DM1 imi satıyorum

ilan :http://forum.donanimhaber.com/m_117357076/tm.htm
  • bende de var bitane duruyo evde.satıcam kaç tl eder acaba ?
  • uygun bir fiyat olursa arkadaşıma alacağım
  • Selam arkadaşlar;

Elimde fazlalıktan ötürü
    HP Pavilion dm-1 var fazlalıktan duruyor yeni sıfırladım
    Windows professional attım, 32 bit kasma donma yok sıfırdan farksız,
    fotograflar mevcuttur, ekstra yedek batarya vardır ama şarz etmiyor,
    mesaj atınız,

buna ekstra da acer aspire one 722 de vardır elimde
    yer tuzla istanbul da
  • Uygun 4 gb ram satan varsa talibim

ekleme: Ram buldum samsung. Sıkıntı kalmadı
    Lakin win10 lite ile sıkıntı yaşadım
    win 7 ye 64 bite döndüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MedicuS_ -- 28 Eylül 2016; 22:49:40 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

quote:

quote:

bu cihaza 2 gb ram takan varmı?

Ben 4GB taktım. Forumda da 2 GB takanlar var.Takmışken 4 takın kafanız rahat etsin derim.

Şimdi 4 takınca işletim sistemini 64 bit yapmak gerekecek. Ssd almak da istemiyorum ekstra. Win 7 kullanıyorum. Hdd ve işlemciyi göz önüne alınca win 7 64 bit performans verir mi onu düşünüyorum. Sizce?

Uzun süredir 64bit win10 ile ssd +5gb ram kombinasyonunu kullanıyorum. Performans sıkıntım hiç olmadı, win7ye de dönmeyi hiç düşünmedim bile. Eğer sadece ram alırsanız bence ciddi bir değişim görmezsiniz ama ssd kesinlikle makineyi yeniliyor.

Merhaba,
    elimdeki 1010ST modeline ben de win10 kurmak istiyorum. SSD takacağım. Driver problemini nasıl çözdünüz ? Acilen bilgilendirebilir misiniz beni ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben 4GB taktım. Forumda da 2 GB takanlar var.Takmışken 4 takın kafanız rahat etsin derim.

Şimdi 4 takınca işletim sistemini 64 bit yapmak gerekecek. Ssd almak da istemiyorum ekstra. Win 7 kullanıyorum. Hdd ve işlemciyi göz önüne alınca win 7 64 bit performans verir mi onu düşünüyorum. Sizce?

Uzun süredir 64bit win10 ile ssd +5gb ram kombinasyonunu kullanıyorum. Performans sıkıntım hiç olmadı, win7ye de dönmeyi hiç düşünmedim bile. Eğer sadece ram alırsanız bence ciddi bir değişim görmezsiniz ama ssd kesinlikle makineyi yeniliyor.

Merhaba,
    elimdeki 1010ST modeline ben de win10 kurmak istiyorum. SSD takacağım. Driver problemini nasıl çözdünüz ? Acilen bilgilendirebilir misiniz beni ?

ÖM de attım ama buradan da yazayım herkes görün, driver problemi yok, windows tüm driverları kendisi yüklüyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

ÖM de attım ama buradan da yazayım herkes görün, driver problemi yok, windows tüm driverları kendisi yüklüyor.

ÖM gelmemiş. Kendisi buluyorsa gerçekten de mükemmel. Hızlı cevap için teşekkür ederim.
    3G modülü dışında herhangi bir eksiklikte yok değil mi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

ÖM gelmemiş. Kendisi buluyorsa gerçekten de mükemmel. Hızlı cevap için teşekkür ederim.
    3G modülü dışında herhangi bir eksiklikte yok değil mi ?

3g modülü denemedim. Bakıp ayrıca yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.