Şimdi Ara

HP PAVILION 9087-625EA HK.BİLGİGEREKİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm.Arkadaşlar HP PAVILION NOTEBOOK 9087-625EA modeli bilgisayar hakkında bana bilgi verebilirmisiniz.Bu bilgisayarı bana tavsiye edermisiniz.Daha önce 8373 model bilgisayarı almayı düşünüyordum fakat forumlardan okuduğum kadarıyla kontrast sorunu varmış o yüzden vazgeçtim 9087 modelinde bu sorun varmı,bu modelin (+) ve (-) yönlerini bilgilendirirseniz çok sevinirim.Ayrıca şu an fiyatı biraz yüksek biraz daha beklesem fiyatı düşermi?Teşekkürler.....

• Kardeş direk bu modelle ilgili bilgim yok ama HP son zamanlarda güzel Laptop lar çıkartıyor... Modelle ilgili bilgiyiwww.hp.com.tr adresinden ayrıntılı olarak alabilirsin. Bir de ürünü aldın ama beğenmedin, 7 gün içerisinde sorgusuz sualsiz geri iade hakkın var (Tüketici Kanununa göre). Ürünü açsan kullansan dahi! Eğer beğenmezsen iade edersin. Ama artık bu zamanda Laptoplar hemen hemen hep aynı, HP de büyük bir marka, kötü bir ürün üretip satacağına inanmıyorum. Tavsiye dersen tüm büyük markalar tavsiyemdir, bütçene hangisi uyarsa. Beklemek artık çözüm değil, bekleyince üst modeller çıkıyor, insan almışken daha üstü olsun biraz daha bekleyeyim diyor, bir türlü alamıyor, hem doların ne olacağı belli olmaz , bence ihtiyacın varsa hiç bekleme derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.