Şimdi Ara

HP Pavilion 15-EC0001NT AMD Ryzen 7 gtx 1650 4999 tl (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
13
Favori
32.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı ses ben de de var.20 saniyede bir klik diye ses geliyor.Yemin ediyorum bilgisayarı yere vurasım var zor tutuyorum.Oyunlarda o ses geldiği an fps drop oluyor.Cs go 150 fps 15-20 saniyede bir drop oluyor.Aradım müşteri hizmetlerini bios a baktı.Güncel değildi güncelledik.Ses gelmeye devam etti.Kayda alın sesi e postayla gönderin dediler.Gönderdim kontrol etmişler ve tek çare servise göndermeniz dediler.Sorunu tespit etmeleri için.Evinizden alıp 2 hafta içerisinde teslim ediyoruz dediler.
    Abi şaka gibi ülkeyiz parasını verip hizmet,eşya alırız.Her zaman mağdur olup ağzımızı açamayız.Abi siz şaka mısınız ya ?Burada bir sürü insan bu eşyayı alıyor.sıfır fabrikadan.Binlerce tl ödüyor.Bu tarz sorunlarla karşılaşıyor.Ben şimdi daha alalı 1 ay olmamış bilgisayarı servise göndermekle uğraşmak zorunda mıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cooper23

Aynı ses ben de de var.20 saniyede bir klik diye ses geliyor.Yemin ediyorum bilgisayarı yere vurasım var zor tutuyorum.Oyunlarda o ses geldiği an fps drop oluyor.Cs go 150 fps 15-20 saniyede bir drop oluyor.Aradım müşteri hizmetlerini bios a baktı.Güncel değildi güncelledik.Ses gelmeye devam etti.Kayda alın sesi e postayla gönderin dediler.Gönderdim kontrol etmişler ve tek çare servise göndermeniz dediler.Sorunu tespit etmeleri için.Evinizden alıp 2 hafta içerisinde teslim ediyoruz dediler.
    Abi şaka gibi ülkeyiz parasını verip hizmet,eşya alırız.Her zaman mağdur olup ağzımızı açamayız.Abi siz şaka mısınız ya ?Burada bir sürü insan bu eşyayı alıyor.sıfır fabrikadan.Binlerce tl ödüyor.Bu tarz sorunlarla karşılaşıyor.Ben şimdi daha alalı 1 ay olmamış bilgisayarı servise göndermekle uğraşmak zorunda mıyım.
    Hocam burası türkiye artık normal böyle şeyler Yurtdışında şu bize satılan cihazların yüzüne bakmazlar.Onlarda Oyuncak bilgisayar parasına burada 5000 birim paraya laptop alıyoruz başımız rahat olsun sıfır uzun yıllar kullanalım diye dakika bir gol bir problemler çıkıyor..Ayıplı mal misli ile değiştirecek ücret iadesi bile yapsa aynı fiyat'tan alman mümkün değil ki aynı laptop 6.899 TL şuan hepsiburada da gelde al resmen teknolojiyle imtihan ediliyoruz.Bende RAM yükseltmesi yapayım dedim SIFIR Kapalı kutu ramler geldi tahmin et ne oldu birisi bozuk. Şaka şaka tabi ki bozuk :) Ciddi ciddi bozuk birisi çalışıyor diğeri çalışmıyor gönderdik neymiş servise göndereceklermiş 7-10 gün sürermiş yahu ürün arızalı bana değişim yap stoğundan gönder yeni bir RAM ondan sonra o elindekinide servise yolla değiştirsinler ben neden bekliyorum ki ilk 6 ay içinde çıkan hatalar ayıplı maldır direkt iade değişim yaparsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Atom filan mı parçalıyorsunuz ya da gezegenlerin 5 saniye içindeki hareketlerini anında yakalamak için özel bir havacılık projesinde mi çalışıyorsunuz? Merak ettim

Alıntıları Göster
    hızlı açılan laptop için atom parçalamak veya havacılık üssünde falan gezegen hareketlerini izlemek lazım Gerçekten :)

• Cooper23 C kullanıcısına yanıt
    ses makanik hdd den mi geliyor? yan tarafta hdd ışığı olacak ses geldiği an ışığa bakın ses ile ışık aynı anda yanıp sönüyorsa
    tahminim ram yetmediği için hddye yazmaya çalışıyor ve sizde fps drop yaşıyorsunuz. biosla falan alakalı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 14 Nisan 2020; 2:15:46 >
  • abeslank kullanıcısına yanıt
    Ses bilgisayar boştayken de geliyor.Hatta bomboş masaüstende dururken mause u rastgele sağa sola oynatınca oluyor.Sadece hdd den ses gelmiyor ayrıyetten elektronik bir ses geliyor.Mesela ilk hdd den mekanik bir ses 2-3 saniye sonra elektriksel bir ses geliyor sensör sesleri olur ya o şekilde.

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    Şaşırmıyorum artık bu olanlara.Baktılar bizim millet önden arkadan yemeye alışık.Her türlü platformda düdüklüyorlar.Zaten milleti koruyup kollayanda yok.

• bu sekilde cerceve ve ekran arasinda siyah seritler var sag ve sol ozellikle orantisiz herkeste bu sekilde mi acaba?
    HP Pavilion 15-EC0001NT AMD Ryzen 7 gtx 1650  4999 tl
    HP Pavilion 15-EC0001NT AMD Ryzen 7 gtx 1650  4999 tl

• kiajetzz K kullanıcısına yanıt
    Ben de böyle bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kiajetzz

bu sekilde cerceve ve ekran arasinda siyah seritler var sag ve sol ozellikle orantisiz herkeste bu sekilde mi acaba?

Bende de yok bu şekilde hocam sizin cihaz iade veya tamir görmüş olabilir mi.

• hayir ozellikle dikkat ederek actim kutusunu 0 dı. muhtemelen fabrikasyon hata. rica etsem benzer sekilde fotograf atabilir misiniz?

• arkadaşlar anlaşılan stoklarda sona doğru siparişleri vermemek lazım.

iadeden dönen, tamirli cihazlar olabiliyor.
  • Herkese merhaba,

Fırsat konusunu açan kişi benim ve bende 31 mayısta sipariş verdim.
    Kavga dövüş cihaz elime 13 nisanda geçti.
    Cihazı kontrol ederek açtım ve ilk açan kişi bendim. Donma ses vb durumlar benim cihazımda yok.
    Umarım herkes sorunsuz uzun yıllar kullanır.

1. Tecrübelerimizi paylaşmak için bir ana konu açalım diyorum bu konuda fikrinizi almak isityorum ?
    2. APU yu kapabilmek için HP ye toplu mail atarak bir bios güncellemesi talep edelim diyoruz. Mojidozirikato arkadaşla birlikte. Bu konuda destek olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: extinct

Herkese merhaba,

Fırsat konusunu açan kişi benim ve bende 31 mayısta sipariş verdim.
    Kavga dövüş cihaz elime 13 nisanda geçti.
    Cihazı kontrol ederek açtım ve ilk açan kişi bendim. Donma ses vb durumlar benim cihazımda yok.
    Umarım herkes sorunsuz uzun yıllar kullanır.

1. Tecrübelerimizi paylaşmak için bir ana konu açalım diyorum bu konuda fikrinizi almak isityorum ?
    2. APU yu kapabilmek için HP ye toplu mail atarak bir bios güncellemesi talep edelim diyoruz. Mojidozirikato arkadaşla birlikte. Bu konuda destek olur musunuz?
    Ana konu açılabilir. Hp den böyle bir talep de bulunduk diyelim, bu mümkün mü, diğer markalarda var mı böyle bir durum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Ana konu açılabilir. Hp den böyle bir talep de bulunduk diyelim, bu mümkün mü, diğer markalarda var mı böyle bir durum?

Alıntıları Göster
    HP'nin 2015 model notebook'unda bırakmış bir kullanıcı

Keza Çoğu 2 Ekran kartı olan laptoplarda istenilen devre dışı bırakılabilir olan özelliği kapatacaklar yazılımla donanımsal bir şey istemiyoruz ki. Pazarlama stratejisiyle yapılmış bu durum RAM yükseltmeye gitmek zorunlu bırakılmış satılırken bile belirtmiyorlar bu durumu 8GB RAM diyor ama kullanılabiliri belirtmiyor bu bile pazarlama stratejisi uyguladıklarını gösteriyor bunun kullanıcıya yararı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 15 Nisan 2020; 11:40:57 >

• https://forum.donanimhaber.com/hp-pavilion-15-ec0001nt-7we76ea-ana-konu--142898551#142898551
    Buradan devam edelim
    ana konumuz hayır olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extinct -- 15 Nisan 2020; 11:50:11 >
  • Benim pc'nin ses kartı gitti. Hiç bir şekilde ses kartı (Realtek) gözükmüyor. PC açılırken hoparlörden uyarı sesi geliyor. HP yi aradım 1-2 test yaptık. Donanımsal dediler ya ses kartı yada hoparlör. Arıza kaydı açtırdım gelip alacaklar. İade ile uğraşmak istemedim, bu paraya daha iyisini almak imkansız. Mecbur garantiyi bekleyeceğiz 2-3 hafta sürer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaST3rLY

Benim pc'nin ses kartı gitti. Hiç bir şekilde ses kartı (Realtek) gözükmüyor. PC açılırken hoparlörden uyarı sesi geliyor. HP yi aradım 1-2 test yaptık. Donanımsal dediler ya ses kartı yada hoparlör. Arıza kaydı açtırdım gelip alacaklar. İade ile uğraşmak istemedim, bu paraya daha iyisini almak imkansız. Mecbur garantiyi bekleyeceğiz 2-3 hafta sürer.
    Gelip almaları çok iyimiş hocam Sistem 7.500 TL olmuş iade ederseniz bir başka bahara kalır bilgisayar işiniz :)

• Aynen öyle, para iadesi beklemek ve sonra yeni laptop almak şu sartlarda bana 2k zarar verecek. Mecburen Hp den çözüm bekliyecegim. Yine de böyle bir sorun olmasını Hp ye yakıştıramadım. Bu elektronik cidden şans işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaST3rLY

Aynen öyle, para iadesi beklemek ve sonra yeni laptop almak şu sartlarda bana 2k zarar verecek. Mecburen Hp den çözüm bekliyecegim. Yine de böyle bir sorun olmasını Hp ye yakıştıramadım. Bu elektronik cidden şans işi.
    Tamamen şans hocam önemli olan satış sonrası hizmet

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Hayır, sadece parasını verdiğim aletin hakkı ile çalışmasını bekliyorum. Size de tavsiyem ne önemi var demeden önce bazı şeyleri sorgulamanız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.