Şimdi Ara

HP Pavilion 15-EC0001NT AMD Ryzen 7 gtx 1650 4999 tl (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
13
Favori
32.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Gakademiyi satabilen var mı? Varsa nasıl sattı bilgilendiren olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bilgisayarın içinden bir ses geliyor sanırım hdd den çıt diye ses çıkıyor 2-3 dakikada bir.Sebebini bilen var mı ?

• Cooper23 C kullanıcısına yanıt
    hocam hdd kaynaklı olabilir çok rahatsız ediyorsa garantiye gönder
  • quote:

Orijinalden alıntı: burrock

Hocam sizin mesajı görünce farkettim benim faturamda GAAkademi görünmesine rağmen gelmedi. Online olarak mı geliyor yoksa fiziksel teslimat mı yapılıyordu?

Bu arada çantayı ben de aldım çok güzel çanta güzel set oldu.

Alıntıları Göster
    Zarf gelmesi lazım hocam hemen hepsiburada ile görüşün

• quote:

Orijinalden alıntı: Avukatımsı

Beyler Gakademiyi satabilen var mı? Varsa nasıl sattı bilgilendiren olursa sevinirim
    Letgo sahibinden satabilirsin knk

Ben arkadaşa sattım ben ingilizce kasıyordu

• Cooper23 C kullanıcısına yanıt
    Benim de başıma geldi. Ara ara hoparlörden elektriksel bir ses geliyor gidiyor. Bazen çok sık bazen hiç yok. Ses olduğunda kayıt alırsan inceleyelim bende kayıt alıcam başıma gelince.
  • Hb yazıklar olsun ki bana kullanılmış ürün gönderdi şimdi de kabul etmiyor bu ülkede hakem heyetine gitmeden haklarımızı koruyamayacakmıyız çok merak ediyorum.
    Ayrıca sizlerden ricam pc açtığınızda freedos seçeneğinin altında hp documants a tıkladığınızda fotodaki gibi bir hata aldınız mı acaba?

HP Pavilion 15-EC0001NT AMD Ryzen 7 gtx 1650  4999 tl

Bunlar da kullanılmış ürün olduğunun ispatı, menteşe köşesine dikkatli bakın;

• quote:

Orijinalden alıntı: Cooper23

Arkadaşlar bilgisayarın içinden bir ses geliyor sanırım hdd den çıt diye ses çıkıyor 2-3 dakikada bir.Sebebini bilen var mı ?
    ses anlık çıt diye geliyor ise sorun olabilir, ama çıtır çıtır diye ses geliyorsa bu normal hdd nin dönme sesi, iğnenin diske çarpma sesi olabilir
  • raccun R kullanıcısına yanıt
    Kullanılmış ürün gönderildi iade etmek istiyorum gibi bir gerekçeyi kabul etmeyebilirler, ama beğenmedim, beklentilerimi karşılamıyor diye talep açarsanız şansınız daha yüksek olur. Çünkü kullanılmış, tamir görmüş, yenilenmiş bir ürünü satmak yasal. hp documants e girince bende böyle bir hata gelmiyor, ama gerek de yok, ben girdim anlamsız geldi çıktım
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler elbette belirtmek koşuluyla iade kullanılmış ürün satabilirler ki öyle olsaydı almazdım bu ekrana girince touch pad dahi çalışmıyor ciddi anlamda pişman oldum. Bu hatayı almak sorun değil kaldı ki bu ekranı hiç kullanmayacağım ama bu hata bana olası bir donanım hatasını anımsattığı için pc den tamamen soğudum. Genelde gpu stress test te bu ekranı verir (gpu sorunluysa)

• quote:

Orijinalden alıntı: raccun

Cevap için teşekkürler elbette belirtmek koşuluyla iade kullanılmış ürün satabilirler ki öyle olsaydı almazdım bu ekrana girince touch pad dahi çalışmıyor ciddi anlamda pişman oldum. Bu hatayı almak sorun değil kaldı ki bu ekranı hiç kullanmayacağım ama bu hata bana olası bir donanım hatasını anımsattığı için pc den tamamen soğudum. Genelde gpu stress test te bu ekranı verir (gpu sorunluysa)
    windows kurdunuz mu bilmiyorum. ekran ilginç olmuş haklısınız, şans maalesef, herhangi bir konuda sorun yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırız
  • Arkadaşlar 2x8 ram alıp taktım. Yorumum şu, bu bilgisayarı alan kişi ram yükseltmeden hayattan soğur. İlk aldığım zamanlarda bir sorun yoktu ama ram anlamında zaman içinde windows un ram kullanımı arttı ve 8 gb ram (5.9 gb) ciddi anlamda sorun yaratmaya başladı, chrome kapatırken donmalar, oyunlarda inanılmaz fps dropları ve multitasking anlamında çok ciddi sorunlar yaşadım. 16 gb (13.9 GB) ram taktığımdan beri bilgisayar o kadar rahatladı ki size anlatamam, önceden ciddi anlamda can çekişiyormuş bilgisayar, Doom ve pubg oynuyorum, önceden ram kullanımı 5.6 lara çıktığı zaman ciddi fps drop lar yaşarken şuan ram kullanımı 11 gb a kadar çıkıyor ve gram fps drop yaşamıyorum, yağ gibi akıyor her şey. Çok tavsiyemdir, ram alın. Bilgisayarı kullanmak çok daha keyifli hale geldi.
    Hayırlı olsun. Sökme takma işlemi kaç dk sürüyor, basit mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaST3rLY

Hayırlı olsun. Sökme takma işlemi kaç dk sürüyor, basit mi?
    Bilgisayarı açmak çok kolay değil, vidaları çıkardıktan sonra kredi kartı vs ile kademe kademe ilerleterek açıyorsunuz klasik şekilde, ama açtıktan sonra ram i çıkarıp takmak 1 dk sürmez çok basit bir işlem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam yasallığı tanıtım kılavuzunda internet sitesinde açıkça belirtilirse oluyor. İnsanlar bu ürünü sıfır olarak nihai tüketici sıfatıyla alıyorlar ara da başka bir kullanıcı olmadığını düşünerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Windows kurmayı geçtim sadece çalıştırıp tesadüfen hp documents e girdim o ekranı da görünce arayıp 10 dk içerisinde kargoladım 10 gündür uğraşıyorum bugün tekrar kargoya vermişler çözüm merkezine tekrar mail attım süreç devam ediyor.

8x2 değilde tek başına 16 alsak veya 16+4 yapsak nasıl çalışır?

Sadece 4x4 çift kanal kalan 12 gb tek kanal çalışıyor diyorlar. Haliyle bir anlamı kalmaz. 8x8 en temizi. Çıkanları da 200 liraya okutursunuz 300 lira civarına mal olmuş olur yükseltme işi.

Hp documents a tıkladığımda bir hata almadım.
    Benimki iade cihaz değil flaş açıp büyüteç ile inceledim tek bir toz tanesi yoktu. Ayrıca cihazın poşetinde tek bir kırışıklık yoktu kutuda normal bir bant vardı ve bant'ın fotoğrafını alıp masaüstü bilgisayarımda zoomlayarak baktım bant daha önce açılmış mı veya daha önce açılıp yeni bir bant mı yapıştırılmış mı diye kutunun o teninin aşınıp aşınmadığına baktım problem yoktu iade cihazlarda genelde HB kendi bandını vuruyor kutu üzerine youtube'da iade cihaz alan birinin kutusunda o bant vardı. Videoda da diyor kendisi diyor iade cihaz aldım uyguna diye.

Bana iade cihaz satacak firma yetkilisi daha anasının karnından doğmadı.

İkincisi sizin cihaz iade cihaz hocam bariz belli. Corona felan dinlemem Allah yarattı demem ofislerine giderim iade cihaz satıyorsan belirteceksin arkadaş 5000 TL para veriyorum iade cihaz almak istesem ikinci el garantili cihaz alırım aynı şey hemde daha uyguna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 10 Nisan 2020; 1:31:34 >

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.