Şimdi Ara

Hp Officejet Pro 6830 Kullananlar YARDIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu modelin siparişini verdim. Fakat paket içeriğindeki kartuş hakkında tam bilgim yok. Orijinal kartuş mu alayım yoksa kaliteli bir muadil var mıdır bu yazıcı için?

• Ben kartuşlarını alttan mürekkep damlatarak dolduruyorum. İnternette dolan kartuları var ama şimdilik böyle idare ediyorum. Muadile para vermek yerine dolan kartuş alın çinden, 60 lira falan max. Bittikçe doldurursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Ben kartuşlarını alttan mürekkep damlatarak dolduruyorum. İnternette dolan kartuları var ama şimdilik böyle idare ediyorum. Muadile para vermek yerine dolan kartuş alın çinden, 60 lira falan max. Bittikçe doldurursunuz.

Teşekkür ederim. Peki kalite olarak nasıl? Bir de sürekli alım yaptığınız bir yer varsa link olarak alabilir miyim özelden :) Veya damlatacağım mürekkebi normal kırtasiyelerden vs. alabilir miyim? Ve nasıl damlatacağım şırınga ile falan mı? Bir sıkıntı çıkmaz değil mi tecrübem yok yazıcı konusunda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreakarcay -- 27 Mart 2017; 1:13:31 >
  • emreakarcay E kullanıcısına yanıt
    Standart yazıcı dolumu yapan yerlerden mürekkep alabilirsiniz. Hp 634 635 kartuş için deyin onlar bilirler zaten. Her renk için enjektör alıp az az çekip damlatırsınız. Zaten sünger emmeyecek fazlasını. Kartuşu temizler takarsınız. Yazıcı bitti der ama yazar. Sadece sünger kısımı dolacağı için erken biter ama riskli olmaz. Kartuşu delerek yapma yolu da var. Ama onda akıtma problemi falan olabiliyormuş denemedim henüz.

Dolan kartuşlarda sıkıntı yok zaten, bitti deyince doldurup takıyorsun yazıcı dolu diyor. Aliexpresste falan 50 60 lira seti, burada 120 130 dan aşağı bulamazsın.

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yardımınız için. Bir sorum daha olacaktı. Kalibrasyon ayarını yapamadım boş kağıt yok eski kağıdın yazdırılmamış yüzünü denedim ondan mı acaba :) Bir de malum usb kablosu yok. İnternetin olduğu kablosuz ağ ile yazıcıya aynı anda bağlanamıyor muyuz? Bir de hp'nin kablosuz ayarına şifre koyamıyor muyuz? Teşekkür ederim biraz uzattım ama :) Heh evin ağına bağladım Hp'yi. Fakat ortak kat ağı bu bir sıkıntı çıkmaz umarım. :) Telefondan nasıl çıktı alacağım onu soracaktım bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreakarcay -- 27 Mart 2017; 19:18:44 >
    Evdeki modeme bağlarsınız ama bilgisayardan cihaz bulmayı açmanız yani ortak ağ olarak seçmemeniz lazım. Telefondanda uygulamasımı kurup çıktı alırsınız. Kalibrasyon içinde kağıdın yazdırılacak yüzü aşağı gelsin o şekilde yerleştirin sıkıntı olmaz.

• quote:

Evdeki modeme bağlarsınız ama bilgisayardan cihaz bulmayı açmanız yani ortak ağ olarak seçmemeniz lazım. Telefondanda uygulamasımı kurup çıktı alırsınız. Kalibrasyon içinde kağıdın yazdırılacak yüzü aşağı gelsin o şekilde yerleştirin sıkıntı olmaz.

Öyle yaptım yine sıkıntı oldu :) Tertemiz kağıtla deneyeceğim artık onu. E-Print özelliğindeki e-posta olayını öğrendim çözdüm onu da. Tek bir sıkıntım kaldı artık yazıcıyla ilgili. Küçük fotoğraf kağıdı. Nette dolaşan hp'nin klasik 10*15'lik kağıdı olur değil mi :)
    Olur farketmez, yeterki tipini doğru seçin. Glossy mat vs

• quote:

Olur farketmez, yeterki tipini doğru seçin. Glossy mat vs

Çok sağ olun yazıcıyla alakalı işime yarayan çoğu şeyi hallettim sayılır :) Yalnız pcden ilk yazdırmamda hata verdi. Iobit'le silip yükleyim dedim. Yükledi gösteriyor ama hiç yüklemedi programını falan. En son cd'den yükledim hallettim. Ağ kopyası falan diyor yazıcı adında sadece :D Renkli baskısı müthiş. Siyahta bazı kısımlarda iz bıraktı ama. En iyi kalite dedim ondan sanırım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.