Şimdi Ara

Hp laptop windows 8.1 format atamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 8.1 herşeyi denedim boot'tan cd yi üstte almak dos tan kod girmek herşeyi denedim.Bilgisayar şifreli açamıyorum.Şifreyi bilmediğim için format atıp laptopu kullanmak istiyorum.Direkt format atmam lazım ama olmuyor.Cd yi görmüyor ama cd okuyucu bozuk degil içine girdim görüyor. Her türlü yazı ve videoları okudum hepsini denedim ama yapamadım.Bilgisayarcıya gittim F2 ye bastı galiba, birşey dedi anlamadım ...yapılacak dedi.40tl istedi dedim sadece sen nerde sıkıntı var onu söyle ben yaparım neyi düzeltmem gerekiyor söyle yeter dedim. Adam bana o zaman biz nasıl para kazanacağız dedi çok kızdım ufak bir bilgi paylaşımı yapsa çözeceğim.Ama herşey para olmuş.Bende inat ettim kendim yapacağım.inş:)Çok bilgim yok ama yıllardır konu komşu herkesin pc sıkıntılarını çözer format vs yaparım.Bunu ne yaptıysam çözemedim.Elbet aranızda sorunumu anlayan çıkar.Lütfen yardımcı olurmusunuz.Şimdiden teşekkür ederim

• Bios'da Secure Boot var ise onu kapat.

Örnek

https://www.youtube.com/watch?v=lKnsNHMQ3aE
  • Çok teşekkür ederim. Yükledim.Yalnız her defasında f2ye girmem gerekiyor ordanda f10 bios tan boot a girip ayarları kapatıp-açıyorum windows öyle başlıyor.Sanırım anahtar istiyor. Foto atıyorum.Ne yapmam gerekiyor.Acaba sistem32 ye kod falan mı yazmam lazım düzelmesi için.Lütfen bilenler yardımcı olsun.Cevaplar için şimdiden teşekkürlerHp laptop windows 8.1 format atamıyorum

• SpartacusS_S S kullanıcısına yanıt
    bios ayarlarina girip ya fabrika ayarlarina dondurun. yada boot menuden baslagici harddisk olarak secin. format atmak icin o ayarla oynama yaptiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.