Şimdi Ara

Hp kaliteli toner tozu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hp 5550 yazıcımıza toner tozu almayı düşünüyorum kaliteli olandan kendimiz doldurmak için tavsiye edeceğiniz yer var mı ?
    4 renginide sipariş vereceğim

• Merhaba,

Bu yazıcının tonerlerini daha önce kendiniz doldurdunuz mu ?

Nasıl yapılacağını biliyor musunuz ?
  • Uygun fiyat isterseniz ipm toner tozu ama pahalı tozlarda var birebir olarak ama sahsi gorusumle ipm toner tozu isinizi gorecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: net çözüm

Merhaba,

Bu yazıcının tonerlerini daha önce kendiniz doldurdunuz mu ?

Nasıl yapılacağını biliyor musunuz ?

doldurmadım ama doldurma yöntemini biliyorum hocam hatta drum üitesini ben değiştirdim çizik yapıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fixyazici

Uygun fiyat isterseniz ipm toner tozu ama pahalı tozlarda var birebir olarak ama sahsi gorusumle ipm toner tozu isinizi gorecektir

benim için kalite ön planda sürekli baskı yaptıgımızdan fiyatlara bakmam lazım
  • sskun S kullanıcısına yanıt
    Ben IPM Toner Tozunu öneririm Biz onu kullanıyoruz. Yalnız siyah toner tozunun Hp Color Unıversal Black olsun sadece bu tozun 3 çeşidi var (Hp Color Unıversal Black / Hp Color Unıversal Black I / Hp Color Unıversal Black II) sen Hp Color Unıversal Black olanını al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunahan20 -- 23 Ekim 2013; 10:06:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunahan20

Ben IPM Toner Tozunu öneririm Biz onu kullanıyoruz. Yalnız siyah toner tozunun Hp Color Unıversal Black olsun sadece bu tozun 3 çeşidi var (Hp Color Unıversal Black / Hp Color Unıversal Black I / Hp Color Unıversal Black II) sen Hp Color Unıversal Black olanını al

TOZU HP UNİVERSAL SİYAH MİTSUBİSHİ 500 Gr olandan sipariş verdim hocam tşkler
  • renklileri de Mitsubishi toz isterseniz eğer renkliler için çok kaliteli tozlarımız var.
  • dunkmylife D kullanıcısına yanıt
    renklileri aldım hocam Mitsubishi olandan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.