Şimdi Ara

hp g72 ekran karti sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle herkese merhaba gecenlerde cok ucuz oldugu icin laptop aldim hp g72 b66us modeli , bilgisayar da catir catir oyun oynayan blue ray filmler izleyen bi tip degilim. bilgisayarlardan cok ta anladigim soylenemez , satan kisi intel(r) hd grafik karti var fln dedi gerci var yalan degil ama gecenlerde nba 2k12 yukleyim dedim oyunu takilmaktan oynayamadim , call of duty modern war yukleyim bari dedim yine takilmaktan oynayamadim.... can you run it diye bir site var ,sitede oyunu listeden seciyosun senin bilgisayar ozelliklerinle oyunun istedigi ozellikleri gosteriyo oyunun calisip calismicaigini gosteriyo , ordaki tum ozellikler oyunun istedigi ozelliklerden fazla ama ekran kartinin ozellikleri daha fazla olmasina ragmen kirimizi/hatali durumda

////////// Required //// You Have ///////////
    Video RAM 512 MB ////// 1.7 GB
    Pixel Shader version 3.0 ////// 4.0
    Vertex Shader version 3.0 /// /// 4.0

ekran karti ozellikleri yukardaki gibi ama yinede oyunlarda sacmaliyo daha once birisinin basina boyle bisey geldimi bilmiyorum ama driver fln bulamadim , ne yapsam bilemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan05 -- 25 Kasım 2011; 6:57:05 >

• Ekran karti modeli ne? Sadece intel gma varsa oyun oynamayi pek dusunme
  • çaok acayip pc 1600x900 17 '' ekran dahili ekran kartı varsende sıkıntı vermesi normal heleki full çözünürlülükte oynuyorsan çözünürlülüğü yüksekte ayarda 1366x768 de birdene olmadı alt çözünürlülüklere al senin kart kaldırmaz örneğin pes fifa gibi oyunlara en düşük özellik olarak dahili ekrankartı önerilir mesela intel hd 3000 en alt ayar olarak tabi takılmalar olabilir pc nn performansına göre kaldıki senin pc hp eski seri sıcaklık değerlerini baktınmı hw monitör programını kurup sıcaklıkları buraya atarmısın özellikle oyundayken oyunda yüksek ayarda oynuyorsan aşırı ısınma oluyordur takılmaalr bundan olur senin nedenin bu durumlar.satan adam malını satmanın derdinde bu serilerde sıcaklık sıkıntısı olabiliyor g serisi kullandığım hp lerde buna rastladım.bu pc normal kullanım için ofis kişisel net film vs çözünürlülüğü düşürürsen futbol oyunlarınıda oynayabilirsin diğer ağır oyunları adım attırmaz bu kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 25 Kasım 2011; 7:59:10 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.