Şimdi Ara

hp g62b05et ekran kartı yükleyemiyiyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar leptopa format attım ,ekran kartı sürücüsünü kendi sitesinden kurdum ama eksik olan birşey var control paneli yok ekran çözünürlüğü eskiye göre farklı ,klavyedeki ışık kısıp açma düğmeleride aktif olmadı ,daha öncede format attığımda böyle olmuştu internetten yine bir program bulmuştum olmuştu ama şimdi bulamıyorum yardımcı olurmusunuz ??

• Şimdi kontrol paneli anakarta dahili olan onboard ekran kartınınmıydı yoksa harici ekran kartınınmıydı onu tam bilmen gerek:) Yani haricinin driverini kurduysan onboardında driverını kur.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=4062&lc=tr&cc=tr&dlc=tr&sw_lang=&product=4301626#N4049

Sürücü grafik sekmesinde 2 tane driver var hangisini kurmadıysan indirip kur istedigin gibi olur:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxeanos -- 10 Eylül 2014; 17:27:46 >
  • şimdi intel .. yazanıda indirip yükleyeceğim umarım olur ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirdim kardeşim ama yüklerken hata veriyor sistem gereksimleri karşılamıyor tarzı,daha önce googla yazıp bulmuştum bir arkadaş bunu yükle diye link vermişti oldu driverdi sanırım ,nasıl yapıcam bilemiyorum....
  • Kardeşim yanlış driver indirmişsin.İşletim sistemin ne ve kaç bit ona göre indireceksin yukarıdan seçiceksin.
  • işletim 32pit olarak yazıyor windovs 7 arkadaşlar birdaha deneyeyim ....
  • ATI Mobility Radeon 5470 1 GB DDR3 Paylasimsiz ekran kartım bu heralde arkadaşlar leptopun möodeli g62b05et hp
  • quote:

Orijinalden alıntı: salla777

32 bit ise bunu kur:http://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp50501-51000/sp50871.exe

başkan buda olmadı olmadı sistem gereksinimleri karşılamıyor hatası veriyor kafayı yedim yaaa
  • güncel......
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.