Şimdi Ara

HP G62 LAPTOP GÜÇ KABLOSU İLE ÇALIŞMIYOR, BATARYA İLE ÇALIŞIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HP G62 model dizüstü bilgisayara güç kablosunu takınca (boş batarya takılı iken) ne bir ışık yanıyor ne de cihaz açılıyor. Ancak bataryayı başka bir birebir aynı laptopda şarj edip taktıktan sonra açılıyor, batarya boşalana kadar normal kullanabiliyorsun.
    Farklı güç adaptörü de denedik olmadı.
    Mesela güç kablosunu bataryanın güç veren çıkışlarına bağlasak çalıştırmaz mı?

Sorun nereden olabilir.

• Lütfen cihazınızı garanti dahilindeki servisine veriniz muhtemel Güç giriş ünitesinde sıkıntı var gibi görünmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda

Lütfen cihazınızı garanti dahilindeki servisine veriniz muhtemel Güç giriş ünitesinde sıkıntı var gibi görünmekte.

Dostum, garanti olsa verecem de garantisi yok
  • güç kablonu denedinmi başka bir makinede eğer denediysen ve şarj ediyorsa güç giriş soketinde sorun olabilir..garantisi yok ise herhangi bir servise götürüp ücretli olarak değiştirmenden başka yapacak bişeyin yok..
  • Güç kablosu başkasında çalışıyor.
    Benim öğrenmek istediğim Kablodan gelen elektrik önce anakarta uğrayıp sonra bataryaya gidiyorsa sakat, anakart bozulmuş olabilir.

Ama yok direk bataryaya gidiyor ordan sonra anakarta gidiyorsa sorunu kendim de hallederim diyorum.

Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.