Şimdi Ara

HP G62-B16ST TTNET KAMPANYASI İNCELEME (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
1
Favori
85.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysroguz

quote:

Orijinalden alıntı: tımestop

evet benimki farklı wd3200bekt-60v5t..

makinanın hızı felan iyi hoşuma gitti hatta ben i5 4gb 500gb 5470 olan modelini alıcaktım ama o kalmamış bunu aldım beklediğimden iyi çıktı performansı ama bu ses olayı huzursuz ediyor beni, hdd nin kafa çok net bir şekilde duyuluyor... ya bir bir şey sorucam yeri bura değil ama belki biliyosundur ben bu modeli iade edip i5 li modeli alabilirmiyim öyle bir hakkım varmı benim... bimeksten aldım aleti

tam olarak bildiğimi söyeleyemem ama bir hafta içinde herhangi bir nedenden dolayı ürünü iade etme hakkı var diye biliyorum. ürünü beğenmedim diyip geri verebilirsiniz ama yinede çok sorun çıkartacaklardır. çok ses çıkarıyor diye iade etmeyi dene istersen. belki değişirler.

ürünü dün değiştirdim hiç bir zorluk çıkarmadılar..bir üst modeli olan i5 m460 4gb 500gb hd5470 olanını aldın bunda ses olayı onun gibi değil daha satabik, yalnız ekran kartının fanı devirsiz çalışıyor nedeni ne olabilir acaba?

• sıcaklık kontrolü vardır. ısınınca devreye giriyordur muhtemelen. ekran kartının kontrol panelinde ayarı olabilir. bendede 5470 var. ekran kartını zorlayan bir şey olduğunda fan devreye giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 12 Aralık 2010; 18:57:57 >
  • İşlemci Saniye başına işlem sayısı 6,3
    Bellek(RAM) Saniye başına bellek işlemi sayısı 5,5
    Grafikler Windows Aero için masaüstü performansı 5,0
    Oyun Grafikleri 3B oyun ve iş performansı 6,0
    Birincil sabit diskDisk veri aktarım hızı 5,9

Merak edenler için (Windows 7 ultimate 32 bit verdi puanı)

Bide bunun ses kartı 5(artı)1 i desteklermi ?
    Dipnot: lanet olsun neden g62 de numpad yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysroguz

sıcaklık kontrolü vardır. ısınınca devreye giriyordur muhtemelen. ekran kartının kontrol panelinde ayarı olabilir. bendede 5470 var. ekran kartını zorlayan bir şey olduğunda fan devreye giriyor.

şu anda gayet sessiz çalışıyor kendi kendiliğinden düzeldi oyunları açtıktan bi yarım saat sonra fanı biraz artıyor o da hiç rahatsız etmiyor... iyiki almışım :)
  • Merhaba TTNET'in internet sitesinde başvuru şartları kısmında " 6 ay boyunca Türk Telekominikasyon A.Ş. aboneliği... " gibi bir şart var. Bu şarta telefon aboneliği de dahil oluyor mu? Kampanyadan faydalanan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.
  • evet arkadaşım telefon aboneliğin olup adsl aboneliğin yoksa bile alırsın 3 aydan fazla telefon aboneliğin varsa verirler
  • arkadaşlar bende bir sorun çıkardı bilgisayar bilgisayarı açma tuşunda açıyorum tam açılcak kapanıyor 6-7 kere açı yorum deniyorum açılmıyor sonra açılıyor boyle bir sorunla karşılaşan varsa bilgilendirirse vede neyapmam gerekiyor geri versem değişirlermi
  • yapmaması lazım. geri vermeyi dene. belki kutusunu filan düşürmüşlerdir. hdd zarar görmüş olabilir. belki fabrika çıkışı sorunludur. neticede yeni bir ürün sorun çıkartıyorsa hemen geri ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 13 Aralık 2010; 15:07:13 >
  • geçmiş dönem borcu istemiyorlar anladım. peki bu son 6ay içinde faturaların zamanında yatıp yatmadığı da dikkat konusu mu?
  • hayır borcun olmasın yeterli. benim gecikmiş bazı faturalarım vardı ama verdiler
  • teşekkürler yardimlar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya_kerim

merhaba arkadaşlar bende dün bu cihazdan aldım ve test ettim cihaz beklediğimden daha performanslı çıktı güç tasarrufunda ikinci ekran kartı olan intel gm hd ye geçmesi pil performansını çok yükseltiyor pil daha fazla gidiyor kullandığım cihazlar içinde ilk defa gördüğüm bir özellik bu hdd 7200 rpm olmasına rağmen sesini hiç duymuyorum hdmı performansıda çok yüksek oynadığım oyunlar call of duty black ops ve bad company 2 hiç takılma olmadı ve rahat bir şekilde oynadım ısınma çok aşırı değil ısınma problemide yok ses kalitesi çok iyi bir tek kusur numerik klavye olmaması
    almak isteyen rahatlıkla alabilir bence

Arkadaşlar bu özelliği nereden ayarlıyorsun...
  • masaüstündeyken sağa tıkla değiştirebilir grafikleri yapılandırı seç..

ordan hangisini kullanmak istiyosan

orda bi kutucuk var pille çalıştığında güç tasarraflu gpu ya geç diye eğer o seçili ise pildeyken tasarruflu gpu devrede oluyor zaten..senin yapman gereken bişi yok..
  • quote:

evet arkadaşım telefon aboneliğin olup adsl aboneliğin yoksa bile alırsın 3 aydan fazla telefon aboneliğin varsa verirler

az önce ttnet'i aradım.. 6 aylık bir abonelik istiyorlar.. internetimi iptal edeyim tekrar yeni müşteri olarak sözleşme imzalayayım dedim, 6 ay gerekiyor dediler.. belki müşteri hizmetleri yanlış aktarmıştır bilemiyorum..

neyse, şunu soracağım.. bu notebook alınır mı arkadaşlar ? performans olarak falan nasıl acaba ? şu an centrino duo 1.7ghz 1.5gb ram bi laptoptayım da.. baya eskidi bu alet, değiştirmenin vakti geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLiM_BoY

quote:

evet arkadaşım telefon aboneliğin olup adsl aboneliğin yoksa bile alırsın 3 aydan fazla telefon aboneliğin varsa verirler

az önce ttnet'i aradım.. 6 aylık bir abonelik istiyorlar.. internetimi iptal edeyim tekrar yeni müşteri olarak sözleşme imzalayayım dedim, 6 ay gerekiyor dediler.. belki müşteri hizmetleri yanlış aktarmıştır bilemiyorum..

neyse, şunu soracağım.. bu notebook alınır mı arkadaşlar ? performans olarak falan nasıl acaba ? şu an centrino duo 1.7ghz 1.5gb ram bi laptoptayım da.. baya eskidi bu alet, değiştirmenin vakti geldi :)

kendi soruma kendim cevap vereyim :)

yaklaşık 2 saat önce aleti aldım, bugüne kadar neredeymişim dedim kendi kendime :) çok şık bir cihaz, malzemesi klavye tuşları vs kaliteli duruyor.. bir önceki laptopum toshiba olması itibariyle toshiba kadar kaliteli olmasa da bence gayet güzel ;)

zamanla oyun oynadıkça merak edilen performansını da test etmiş olurum muhtemelen :)

kalın sağlıcakla..

• kendi soruma kendim cevap vereyim :)

yaklaşık 2 saat önce aleti aldım, bugüne kadar neredeymişim dedim kendi kendime :) çok şık bir cihaz, malzemesi klavye tuşları vs kaliteli duruyor.. bir önceki laptopum toshiba olması itibariyle toshiba kadar kaliteli olmasa da bence gayet güzel ;)

zamanla oyun oynadıkça merak edilen performansını da test etmiş olurum muhtemelen :)

kalın sağlıcakla..

Hayırlı Olsun Arkadaşım dış yüzeyi desenli dimi laptopun. Test paylaşımlarını bekliyruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snekercia

Hayırlı Olsun Arkadaşım dış yüzeyi desenli dimi laptopun. Test paylaşımlarını bekliyruz...

teşekkür ederim hocam.. evet dış yüzeyi desenli.. bence çok hoş olmuş.. henüz test edemedim aleti.. fakat tüm gün açık olmasına rağmen en ufak bir ısınma yok :) ve gayet sessiz çalışıyor, fan sesini duymuyorum desem yeridir.. monitor olarak renkler gayet güzel, hoparlör sesi de beni tatmin etti.. kısacası cihazdan memnunum, almayı düşünenlere tavsiye ederim..
  • iyimi bu aldığımdada sorun çıktı, bu hp lerde bi üretim özürü var heralde toucpadın altında katur kutur ses gelmeye başladı ya bu kadar güzel bi cihazdan soğumaya başladım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tımestop

iyimi bu aldığımdada sorun çıktı, bu hp lerde bi üretim özürü var heralde toucpadın altında katur kutur ses gelmeye başladı ya bu kadar güzel bi cihazdan soğumaya başladım..

nasıl oldu hocam ? gerçi touchpad'i iptal ettim, normal mouse kullanıyorum :)
  • ilk aldığım i3 olanı idi onda ekran kartının fanı bi garip çalışıyodu + hdd nin yani toucpadin altından cızırtı geliyodu giittim geri verdim bi üst modelini aldım, bundada aynı yerden ses gelmeye başladı ses iki aşamalı 5 10 sn aralıklarla geliyor kart kurt diye sanki birşey sürtünüyor, bugun hp yetkili servisie götürdüm ordaki yetkili gelen sesi dinledi ve bu sesin normal olmadığını aldığınız yerden değişim talebi etmemi söledi..toucpad le alaksı yok sadece kıtırtı ordan geliypr...yani bu kaadar şansız olamam heralde 2 tane bozuk makinaya denk gelmem :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.