Şimdi Ara

HP G62-B16ST TTNET KAMPANYASI İNCELEME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
1
Favori
85.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysroguz

gebze tt ofisinden aldım. ellerinde varmış hemen verdiler. en az 6 aylık abone olmak gerekiyor ve adsl + telefon borcu olmayacak yoksa vermiyorlar. şartlar uygunsa ve ellerinde varsa hemen veriyorlar. t. telekomun kendi ofisine başvur diğer satış bürolarında genelde olmuyor.

Teşekkürler :)
  • bende bu pc yi dell almak için tt ofise gittiğimde yeni geliyodu hemen aldım. pc ile ilgili hiçbir sıkıntım yada olumsuz düşüncem yok bence beklediğimden daha iyi yalnız bir
    detay dışında.!? su ayarda bir pc de bluetooth neden olmaz? yada var ben yapılandıramadımmı? bi blıetooth ekranı gelio ama pasif oldugu için bir ayarı falan da yok. yardımcı olabilen varsa sevirim. hayırlı olsun alan herkese..
  • quote:

sistem bilgisi

HP G62-B16ST  TTNET KAMPANYASI İNCELEME

görev yöneticisi

windows 7 64 BİTMİ GELİYOR öyle ise güzel birde bluetooth varmı

• dostum selam bende hemeh hemen aynı modelim i3 m350 ni aldım, üründen memnunum ısınan yeri dediğin gibi sağ tarafı oda çok değil..yalnız beni rahatsız eden sesi oldu makinanın netteyken sesi biraz çok gibi geldi bana birde ses tonu ufak bir tondada olsa değişiklik gösteriyor bu sende de oluyormu?
  • bende öyle bir şey yok. sorunsuz yani
  • peki sende hdd sesi geliyormu net bir şekilde.. geri vermeyi düşünmeye başladım...
  • kulağını notebooka çok yaklaştırırsan çok az bir ses var ama normal masaüstündeki bilgisayara göre çok çok az. normalde ses duyulmuyor çok sessiz bir ortamda bile duyulmuyor. çok yaklaşmak lazım. aynı model değil galiba seninki. bendekinde yani hp g62-b16st modelinde, hdd olarak hitachi hts725032a9a364 modeli var. şu anda hiç bir sorun göremedim. nfshp oynadım biraz kasıyor ama görüntü ayarlarını biraz düşünce sorunsuz oynanıyor. bana yeter daha ne olsun. cihazda bluetooth yok. bana lazım olmuyor ama lazım olanlar bilsinki bluetooth yok. sitesinde driverı var ama o driver g62 için genel bir driver. g62 nin bluetooth olan modelleride var ama ttnet in verdiği modelde yani hp g62-b16st modelinde yok. os olarakda windows 7 home basic 64 bit var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 9 Aralık 2010; 14:58:20 >
  • evet benimki farklı wd3200bekt-60v5t..

makinanın hızı felan iyi hoşuma gitti hatta ben i5 4gb 500gb 5470 olan modelini alıcaktım ama o kalmamış bunu aldım beklediğimden iyi çıktı performansı ama bu ses olayı huzursuz ediyor beni, hdd nin kafa çok net bir şekilde duyuluyor... ya bir bir şey sorucam yeri bura değil ama belki biliyosundur ben bu modeli iade edip i5 li modeli alabilirmiyim öyle bir hakkım varmı benim... bimeksten aldım aleti
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqann

bende bu pc yi dell almak için tt ofise gittiğimde yeni geliyodu hemen aldım. pc ile ilgili hiçbir sıkıntım yada olumsuz düşüncem yok bence beklediğimden daha iyi yalnız bir
    detay dışında.!? su ayarda bir pc de bluetooth neden olmaz? yada var ben yapılandıramadımmı? bi blıetooth ekranı gelio ama pasif oldugu için bir ayarı falan da yok. yardımcı olabilen varsa sevirim. hayırlı olsun alan herkese..

hp g62-b16st modelindemi ekrana bluetooth ekranı geliyor. bende öyle bir şeyde yok. bios dan baktım biosdada blutooth yok. donatılarda bluetooth dosya aktarım sihirbazı var ama o genel bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 9 Aralık 2010; 12:58:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tımestop

evet benimki farklı wd3200bekt-60v5t..

makinanın hızı felan iyi hoşuma gitti hatta ben i5 4gb 500gb 5470 olan modelini alıcaktım ama o kalmamış bunu aldım beklediğimden iyi çıktı performansı ama bu ses olayı huzursuz ediyor beni, hdd nin kafa çok net bir şekilde duyuluyor... ya bir bir şey sorucam yeri bura değil ama belki biliyosundur ben bu modeli iade edip i5 li modeli alabilirmiyim öyle bir hakkım varmı benim... bimeksten aldım aleti

tam olarak bildiğimi söyeleyemem ama bir hafta içinde herhangi bir nedenden dolayı ürünü iade etme hakkı var diye biliyorum. ürünü beğenmedim diyip geri verebilirsiniz ama yinede çok sorun çıkartacaklardır. çok ses çıkarıyor diye iade etmeyi dene istersen. belki değişirler.
  • bu bilgisayarı bende ttnetten aldım. bir sorunum var bilgisayarda oturumumu kilitleyince internet bağlantım gidiyor oturumu açtıgımda geri geliyor bunu nasıl düzeltebilirim acaba?
  • merhaba arkadaşlar bende dün bu cihazdan aldım ve test ettim cihaz beklediğimden daha performanslı çıktı güç tasarrufunda ikinci ekran kartı olan intel gm hd ye geçmesi pil performansını çok yükseltiyor pil daha fazla gidiyor kullandığım cihazlar içinde ilk defa gördüğüm bir özellik bu hdd 7200 rpm olmasına rağmen sesini hiç duymuyorum hdmı performansıda çok yüksek oynadığım oyunlar call of duty black ops ve bad company 2 hiç takılma olmadı ve rahat bir şekilde oynadım ısınma çok aşırı değil ısınma problemide yok ses kalitesi çok iyi bir tek kusur numerik klavye olmaması
    almak isteyen rahatlıkla alabilir bence
  • Ürün güzel gibi alanlara hayırlı olsun bende alırım belki birtane
  • altec lancing hoparlörler gerçekten kaliteli ses veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehaha

bu bilgisayarı bende ttnetten aldım. bir sorunum var bilgisayarda oturumumu kilitleyince internet bağlantım gidiyor oturumu açtıgımda geri geliyor bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

bu normal bir şey sanırım. aksi olsa anormal olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 10 Aralık 2010; 12:32:29 >
  • bence normal değil diğer laptopmda hp onda öyle bir sorunum yok.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nehaha

bu bilgisayarı bende ttnetten aldım. bir sorunum var bilgisayarda oturumumu kilitleyince internet bağlantım gidiyor oturumu açtıgımda geri geliyor bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

bu normal bir şey sanırım. aksi olsa anormal olurdu
  • beyler bende aldım şuan elimde alet pilin tam perf. vermesi için elektrikte kaç saat beklemesi gerekiyor.....???

pavilion dv6000 de beklemiştim fakat süresini unuttum bilen bir arkdaş yardımcı olsun Acil ona göre bekleticem
  • verdiğin bilgilere teşekkür ederim. almayı düşünüyorum ama hala kararsızım biraz daha araştırma yapmam lazım. kampanyada i-5 işlemcili olanı yok değilmi?
  • İyimiş güle güle kullan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.