Şimdi Ara

HP G Serisi Kullanıcı Kulübü (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.243
Cevap
8
Favori
102.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meraba gencler ve yaslilar.bende 2109-st var.kasasi ve menteseler gitti.kafasini kaldirirken mentese bildigin kasadan firladi.nerden kasa ve mentese alabilirim bildiginiz bi yer var midir .bu arada kocaeli de oturuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba benim de Pavilion g6 var ok tuşum bozuk kendi kendine bozuldu ama ben tuşu söktüm garantisi de var tuşu söktüğüm için garanti benden ücret ister mi? Cevap yazarsanız çok sevinirim.

• ürüne her türlü müdahalede garanti dışı kalmasına neden olabilir ama böyle küçük bir neden içinde inisiyatiflerine kalmış olay tamamen

amd kartlar için omega driveri çıktı 14.12 sürüm nolu bu yazılımı çalıştırın ve otomatik bulup indirsin

http://www2.ati.com/drivers/auto/autodetectutility.exe

• Merhaba arkadaşlar, benim pc'im HP pavilion G6 2005et B1N41EA.

Bu bilgisayarımın diskinin tamamı, dolayısıyla "Recovery" kısmı, dinamik disk belası yüzünden ne olduysa oldu silindi.

"Recovery'e çok ihtiyacım var." :( :( :(

Şimdi sorunuma çözüm bilen biri varsa beni yönlendirsin ya da

Aranızda,bu bilgisayardan kullanan biri varsa ALLAH Rızası için bana ulaşsın. Lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix_bird -- 14 Ocak 2015; 11:35:55 >
  • s.a arkadaslar, acil yardıma ihtiyacım var..bende HP pavilion G7-3210m ürünü bulunmaktadır..lakin ben bir türlü format atamadım.. Windows 7 format CD sini takıyorum bilgisayarı yeniden başlatıyorum açılırken, F8-F11-F12 tuslarına basıp CD-ROM u seçmek isityorum..ama bu tusların hiç biri işe yaramıyorum..F2 ye basıp bios a girmek istiyorum onuda beceremedim..yardım lütfen..
  • Arkadaşlar bende g002nt pc var hiç ısınmamasına rağmen fan epey sesli çalışıyor hp ye sordum coolsense ile yapın dedi ama pc coolsense desteklemiyor fan sesi ortam sessizken çok rahatsız edici oluyor ama dediğim gibi pc yeni sıfır toz sıfır ısınma hatta soğuk üflüyor ama fan çok sesli neden acaba ve bu sesi azaltacak bi çözüm varmı?

• HP G3 ü tamamen parçalarına ayrılmış olarak görmek isteyenler için =)

http://forum.donanimhaber.com/m_103663827/tm.htm

Umarım işinize yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassin(z)

Arkadaşlar bende g002nt pc var hiç ısınmamasına rağmen fan epey sesli çalışıyor hp ye sordum coolsense ile yapın dedi ama pc coolsense desteklemiyor fan sesi ortam sessizken çok rahatsız edici oluyor ama dediğim gibi pc yeni sıfır toz sıfır ısınma hatta soğuk üflüyor ama fan çok sesli neden acaba ve bu sesi azaltacak bi çözüm varmı?

Bi cevap verecek yokmu beyler

• Merhaba arkadaslar g6 laptobumuzda klavye hic calismiyor. Usb klavye takarsak o calisiyo ne yapmak lazim lutfen yardimlarinizi bekliyoruz. Acaba tuslar mi kilitlendi fn numlock shift filan denedik ama klavyede hicbir gelisme yok

• ralink rt3290 bluetooth driveri çevre aygıtı yüklenmeme sorunu dahil çözüm sunuyor en güncel driver

ralink rt3290 bluetooth driver

eğer ürününüzdeki her şey silindi ise servisi ile görüşün yada dvd ile yeniden yükleme ve yedekleme işlemi yapın yada recovery kısmı oluşturun ama öncelik servise gitmeniz olmalı

ürününüzün fan hızını birde speed fan ile falan düşürmeyi deneyin olmuyor ise mecburen öyle kullanacaksınız çünkü açıp içine müdahale etme şansınız yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franklinda -- 21 Temmuz 2015; 18:34:54 >

• Recovery Disc

Arkadaşlar g6 1040et model HP Laptop sahibiyim ve kurtarma disklerim bozuldu. DVD sürücüm okuyamıyor.

Bu model Laptop'u olan ve elinde kurtarma diskleri olan bir arkadaşımız var mı? Ya da bu diskleri ücretsiz nereden indirebilirim?

Saygılar...
  • sisteminizle aynı windows sürümünü dvd ye yazın ve aynı işlemi o dvd yardımı ile yapmayı deneyin sorun çözülecektir :)
  • Arkadaşlar selam öncelikle Hp 250 G4 aldım bugün tüm driverlerini yükledim. ekran kartı amd r5 330 onuda yükledim ancak ccc'yi açmıyor hata veriyor ve aygıt yöneticisinde
    üstünde ünlem var ayrıca 2 dkda bir dıdıdıt diye ses çıkarıyor yeni donanım bulundu sesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

HP G6 2206ST i7 3632QM 750GB W8-64bit 8GB RAM
    Virtual Machine (Sanal Sunucu)ve çeşitli analiz programları için aldım.
    Yeterli sorunsuz bir alet. Bir kaç sanal makineyi rahatça kullanabiliyorsunuz.

Aleyte 240GB SSD aldım, CD'romu söküp oraya da 2. HDD için aparat aldım.Eskisini de oraya taktım.
    Windows 10a da yükselttik.

Şu an alet canavar oldu :)
    Açılışlar ve özellikle HAZIRDA BEKLEME süreleri ciddi şekilde azaldı.
    Uygulamalar çok daha seri açılıyor.
    Özellikle 4çekirdekli i7 modelleri HDD yüzünden kasma yapıyormuş, yoksa cihaz gayet iyi.
    4çekirdek i7 kullanıcılarının SSD'ye geçmelerini tavsiye ederim. HDD ile eziyet çekmenin bir manası yok.

• merhaba arkadaşlar 1 mart 2013 de bu konu adı altında arkadaşlara şu an bu yazıyı yazmakta olduğum bilgisayarımı almak için danışmıştım ve 2016 ya girmek üzereyiz. bu bildisayarın bana 5 yıl dayanabileceğini tahmin etmiştim ve neredeyse 3. yılını tamamlamak üzere.bu güne kadar bir vidasına bile dokunulmadı.Sadece bataryanın ömrü dolduğu için yenisiyle değiştirdim.yeni çıkan oyunları hala oynayabiliyorum en son farcry4 ü bitirdim şimdi ara sıra gta 5 oynuyorum yani inanın bu bilgisayardan çok memnun kaldım ki bi an burada ettiğim sohbeti hatırladım ve not düşmek istedim:)
  • G7-1000st kullanıcısıyım. Aşırı ısınma yüzünden 3 kere servise gitti. Sorun garantisi bitip Bios u çökertince ortaya çıktı. Aşırı ısınmanın sebebi tamamen anakarttan kaynaklanıyor en uyduruk anakartı kullanmışlar bu laptoplarda sorun yok deyip geri gönderiyorlardı sürekli. 90 dereceyi aşıp kapanan pc, şuan chipset değişimiyle 30 derecelerde işlemci ve ekran kartı tam yükte 60a çıkıyor maksimum. Bir 10 sene daha götürür bu pc ama maksimum windows 8.1 destekliyor :) win10 yüklemeyin sıkıntı yaşarsınız sürücüler desteklenmiyor.
  • selam arkadaşlar...

kardeşime hediye olarak almak istiyorum.

http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-250-g4-intel-core-i3-5005u-2-0ghz-4gb-500gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-t6n61ea-p-BD601859

sizce nasıl? oyun oynanmayacak. sadece internet için iş görür mü??
  • HP H6-2202et model laptopun güç kablosu laptopa takılı iken prize takınca bir cızırtı geldi hafiften de koku vardı. Servise gönderdik sıvı teması var diyorlar ana kart gitmiş tamir etmeye gerek yok diyorlar garantisi 25.10.2014 tarihinde bitmiş. Yurt dışı sitelerinde veya yurt içinde çıkma çalışır veya sıfır ana kart temin edebileceğimiz yer var mıdır? Link paylaşırsanız eğer çok daha iyi olur.
    Teşekkürler.
  • güncel
  • Arkadaşlar hp g6-1215st ile aranıza katılmış bulunuyorum. Ancak hp'nin sitesinde artık ürünün desteklenmediği ve sürücülerinin bulunmadığı yazıyor.

Elinde 1215st modelinin sürücüsü olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.