Şimdi Ara

HP G Serisi Kullanıcı Kulübü (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.244
Cevap
8
Favori
102.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: origo35

Yeni üyeler eklenmiştir.. Arkadaşlar imzanıza, bizim imza çeşitlerimizden biriri koymaya özen gösterelim..

yalnız imzada 2 resim olmaz bilgin olsun.yöneticiler görmesin
  • yaz benide b09et

2 de sorun bildiricem. :)
    en büyük derdim blue screen (mavi ekran)
    ekranın ve kapağın esnekliği..

mavi ekrandan dolayı garantiye göndermeyi düşünüyorum çorumda yok servisi nasıl göndericem bilgisi olan varmı.
    bi arkadaşım söylemişti müşteri hizmetlerini arayıp söylüyomuşuz kargodan aldırıyomuş onlar doğrumu.
  • Merhabalar hoşgeldiniz..

Ürünü nerden temin ettiyseinz teknosa, vatanbilgisayar v.b o şirkete gidip teslim edebilirsiniz veya ilinize en yakın teknik servisi ögrenip irtibata geçebilirsiniz.. İyi akşamlar..
  • diğer kulüp buradan devam ediyor sanırım daha geniş kitleyle,yaz hocam beni de
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecansahin11

http://forum.donanimhaber.com/m_47527430/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47527430

Arkadaşım birçok yedek alma programı var. Bunlardan biri acronis. Formatını atarsın. İstedigin oyunu, programları, driver ları kurarsın sonra acronis le yedeğini alırsın. Çökme veya virüs bulaştığı zaman acronis cd sini takıp aldığın yedeği yüklersin. Bu acronis in kullanımını internette pek çok sitede var araştır bulursun..
  • Ekleyin bakalım benide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Ekleyin bakalım benide.

Hoşgeldiniz.

Bu arada yeni imzalar geldi
  • İmza kural dışıymış. Sanırım fotoğraf çözünürlüğü büyük.
  • laptop un sesi çok az çıkıyo ses kartının arayüzü yok ondan şüpheleniyorum acaba bi alakası varmıdır varsa modeli nedir acaba g62-b09et model..
    yada başka bi çözüm yolu varmı acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kertmeyenkele19

laptop un sesi çok az çıkıyo ses kartının arayüzü yok ondan şüpheleniyorum acaba bi alakası varmıdır varsa modeli nedir acaba g62-b09et model..

Hp g62 lerde altec ses sistemi vardır ve diger notebooklara göre çok çok iyi bi ses sistemidir. Hp kendi sitesinden drivir ını yüklemelisin..
  • quote:

İmza kural dışıymış. Sanırım fotoğraf çözünürlüğü büyük.

138x100 resim boyutlarıda. png oldugu için çerçeveleri zaten yok bi sorun olcagını sanmıyorum
  • quote:

quote:

138x100 resim boyutlarıda. png oldugu için çerçeveleri zaten yok bi sorun olcagını sanmıyorum

O zaman niye benim imzama kural dışı dediler ki?
  • quote:

quote:

quote:

Değiştir imzanı 2 tane resimli imza eklediysen kural dışı olmuştur..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Değiştir imzanı 2 tane resimli imza eklediysen kural dışı olmuştur..

O kadarda cahil değiliz yahu, yerin dibine soktunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kertmeyenkele19

laptop un sesi çok az çıkıyo ses kartının arayüzü yok ondan şüpheleniyorum acaba bi alakası varmıdır varsa modeli nedir acaba g62-b09et model..

Hp g62 lerde altec ses sistemi vardır ve diger notebooklara göre çok çok iyi bi ses sistemidir. Hp kendi sitesinden drivir ını yüklemelisin..

Diğer notebooklara göre derken hangi notebooklara göre? Altec Lansing'in kullanıldığı ve düzgün bi ses veren model henüz göremedim ben. Kendimde Altec Lansing'li notebook kullanıyorum ki arkadaşımdada dediğim gibi G62 var. Sesi yüksek çıkıyor ama boş çıkıyor. Sıradan bir notebook hoparlöründen hiçbir farkı yok. Tamamen reklam. Geçen sene kullandığım Lenovo Y550'nin sesi altec'in çok çok üstündeydi kalite olarak.
  • Dostum altec çok çok iyi bi ses sistemi. Yani notebooklara göre çok iyi bi ses sistemi. packard bell ve samsung kullandım. 2 side altec gibi ses vermiyor. Ayrıca sizden az ses çıkıyorsa drivir ını kurup öyle denemelisiniz. Win 7 nin tanımasıyla yüksek ses vermiyebilir.. Ayrıca sesi çok ama boş diyorsunuz. Notebook tanda 5+1 performans ı bekliyemessinki..
  • Sesin yüksekliğinden veya azlığından bahsetmiyorum. Driver kurulu zaten G62'de ve oldukçada yüksek ses veriyor ama sadece gürültü. Yüksek ama boş ses demekle bunu kastettim. Şuan kullandığım farklı marka laptoptada Altec Lansing var ve oda aynı vasatlıkta. Yani altec lansing adını kullanarak şişiriyorlar bu laptopları. Reklam tamamen. Burada vasatlığı sesin azlığı algılamayın. Kalitesinden bahsediyorum. Kullandığım ve gördüklerim arasında en iyi sesi Lenovo y550-y560 veriyordu. Eğer deneme şansınız olursa demeye çalıştığım farkı anlarsınız. Toshiba'nın ve Dell'nin kıytırık modellerinide kullandım hatta şuan farklı laptoplarla kıyaslama şansımda var ama arasında "çok çok" denilecek bir fark yok ki fark yok demek daha mantıklı geliyor. Ha ses yüksekliğiyse olay G62'de oldukça yüksek. Ama o gürültüye ne kadar dayanır kulaklar bilemem tabi.

Benim söylediklerim göreceli geliyorsa birçok incelemede de görebilirsiniz. "Sadece adı altec lansing" terimini kullanıyor çoğu. Güzel ses veriyor diyen bi siteye rastlamadım henüz. Bunu düzeltmek istememin sebebi güzel ses veriyor diye almaya yönelenlerin hayal kırıklığına uğramaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zihtumreth

Sesin yüksekliğinden veya azlığından bahsetmiyorum. Driver kurulu zaten G62'de ve oldukçada yüksek ses veriyor ama sadece gürültü. Yüksek ama boş ses demekle bunu kastettim. Şuan kullandığım farklı marka laptoptada Altec Lansing var ve oda aynı vasatlıkta. Yani altec lansing adını kullanarak şişiriyorlar bu laptopları. Reklam tamamen. Burada vasatlığı sesin azlığı algılamayın. Kalitesinden bahsediyorum. Kullandığım ve gördüklerim arasında en iyi sesi Lenovo y550-y560 veriyordu. Eğer deneme şansınız olursa demeye çalıştığım farkı anlarsınız. Toshiba'nın ve Dell'nin kıytırık modellerinide kullandım hatta şuan farklı laptoplarla kıyaslama şansımda var ama arasında "çok çok" denilecek bir fark yok ki fark yok demek daha mantıklı geliyor. Ha ses yüksekliğiyse olay G62'de oldukça yüksek. Ama o gürültüye ne kadar dayanır kulaklar bilemem tabi.

Benim söylediklerim göreceli geliyorsa birçok incelemede de görebilirsiniz. "Sadece adı altec lansing" terimini kullanıyor çoğu. Güzel ses veriyor diyen bi siteye rastlamadım henüz. Bunu düzeltmek istememin sebebi güzel ses veriyor diye almaya yönelenlerin hayal kırıklığına uğramaması.

Benim gibi pinpirikli birisine bile güzel geldi hoparlörler. Kişisel durum tabi ki.,

Ayrıca Y560'de dahili 2.1 ses sistemi var. Bir zahmet daha güzel olsun.
  • Eh Altec Lansing adını kullanmayı biliyolarda 2+1'mi yapamıyolar diyeyim o zaman. Bende kullandiğim modeli alırken "ooo altec lansing" dediydim fakat hayal kırıklığı tamamen. 20 liraya alacağınız jwin, microlab usb hoparlörleri (1+1) çok çok üst seviye bir ses veriyor bunların yanında mesela. Elbette ben bu sesi aramıyorum. Fakat Altec Lansing deniyorsa diğerlerinden farklı bir ses bekliyorsun. Sonuç hüsran tabi. Sesi notebook standartlarından daha kötü demiyorum. Ama iyi birşeyde beklemeyin hani. "Diğer notebooklara göre çok çok iyi" kısmına takıldım biraz. Kişisel diyip geçelim o zaman. Merak eden incelemelere bakabilir sitelerde.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.