Şimdi Ara

HP ENVY 14 ve ENVY 17 DUYURULDU - SUPER OZELLIKLER & UYGUN FIYAT !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
8.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Quattro_tr

quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153
    envylerin farkı kasası ve ekranıdır dv6'lara göre.
    envy alan çıkmayacak kaldım öyle yalnız başıma

Kasa olarak nasıl bir farkı var dv6 ile?
    Ben ikisinin de alüminyum old. biliyordum ama envyninki daha mı farklı.
    Genel tasarım hatlarını diyorsan(dv6da desenler filan vardı) onu farkettim.

alüminyum ve magnezyum alaşımı kasası var envy'nin sadece alüminyum değil yani.geç ısınıp çabuk soğuyan bir kasası var.
    bu arada ingilizce klavye sorun değil macbook stickerları ile birebir türkçe oluyor ve sticker yapıştırıldığı belli olmuyor.
    klavyeye de çiklet klavye deniliyor evet.

• quote:

quote:

quote:

envylerin farkı kasası ve ekranıdır dv6'lara göre.
    envy alan çıkmayacak kaldım öyle yalnız başıma

Kasa olarak nasıl bir farkı var dv6 ile?
    Ben ikisinin de alüminyum old. biliyordum ama envyninki daha mı farklı.
    Genel tasarım hatlarını diyorsan(dv6da desenler filan vardı) onu farkettim.

alüminyum ve magnezyum alaşımı kasası var envy'nin sadece alüminyum değil yani.geç ısınıp çabuk soğuyan bir kasası var.
    bu arada ingilizce klavye sorun değil macbook stickerları ile birebir türkçe oluyor ve sticker yapıştırıldığı belli olmuyor.
    klavyeye de çiklet klavye deniliyor evet.

Yapma be. Envyninki çok iyiymiş. Ama ona para yetmez. Ben anca dv6 alabilirim.
    Gerçi yine de aluminium olması plastik olmasından daha iyi. Aluminium ısıyı daha iyi iletir ve sist. ısısı daha iyi dağılır.
    Bide eskiden hdxler vardı. Onlar da titanyum alaşımlı kasa vardı. O nasıldır acaba ısı konusunda?

• hdx hakkında inan hiç bilgim yok.
  • quote:

hdx hakkında inan hiç bilgim yok.

Hdx bir efsaneydi.
    Hdx16/18=çift lambalı full hd ekran(gözlerimi alamamıştım :) ),titanyum alaşımlı kasa,dahili subwoofer, tv kartı gibi birçok özelliği vardı.
    Hele bide hdx9450et vardı onu görünce masatüstü sanmıştım.
    Envyler onun yerine çıktı sanırım.
  • quote:

quote:

hdx hakkında inan hiç bilgim yok.

Hdx bir efsaneydi.
    Hdx16/18=çift lambalı full hd ekran(gözlerimi alamamıştım :) ),titanyum alaşımlı kasa,dahili subwoofer, tv kartı gibi birçok özelliği vardı.
    Hele bide hdx9450et vardı onu görünce masatüstü sanmıştım.
    Envyler onun yerine çıktı sanırım.

özelliklerini biliyordum ama artılarını eksilerini bilmiyordum.günlerdir envy'nin yüzüne bakmıyorum.kuzenim gelecek diye kıyafetlerimin arasına koymuştum.şimdi masaüstünden yazıyorum.gidiyim de bir recovery yapıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 29 Temmuz 2010; 19:41:20 >

• acaba envy 17 lerin türkeyi fiyatı ne olcak şçok merak ediyorum envy 14 türkiyede 1750 $ envy 3500 $ olacağını tahmin ediyorum
  • Envy 17 ler Türkiyeye gelmeyecegini forumda yazmışlardı.
  • guzel dızustu pc lermıs bıraz daha zaman gecsın cok faklı teknolojılerın bızı beklıyecegınden supem yok gorun dız ustunde 3D ılerıde dız ustune projeksıyon da eklerler yada ne dokunmatık + kaydırmalı sekılde dız ustune donusen urunler pıyasaya cıkacaktır zatı ATI ve Invıdıa stratejılerını belırlemısler urunlerını parca parca cıkarıyorlar her yernı bır model ebat olarak kucuk performans olarak yuksek kalıte sunuyor o yuzden bız tuketıcıler bır urunu gordugumuz zaman hemen almak yerıne o urunun sektorunu sektordekı gelısmelerı ıncelemkte fayda vradır dıye dusunuyorum.(turkceyı katletttım farkındayım)Bol Şans.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Arkadaşlar Envy 14 gelecek, 17 gelmeyecek. Almayı düşünenler başka markalara bakmasınlar, birkaç hafta içinde Türkiye'de satışa sunulacak.

Yeni gelecek Pavillion DV6'lar da çok şık :) Siyah DV6'ları unutun. Tamamen yenilenmiş bir şekilde geliyor. Ürünleri inceledim gerçekten çok güzel olmuş.

(HP'de çalışıyorum)

Envy 17 geldi
  • ^^
    SBK;

Fiyat nedir peki hocam? Bir de geldi ama nereye geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom36

^^
    SBK;

Fiyat nedir peki hocam? Bir de geldi ama nereye geldi?

Bimeks'le Vatan Bilgisayar'a geldi
    http://www.bimeks.com.tr/urun/117930/hp-envy-17-2080en-lf119ea-.aspx#dealers
    http://www.vatanbilgisayar.com/hp-lf119ea-17-2080en-core-i7-2630qm-2.0ghz-6gb-1tb-dvdrwbr-17.3-1gb-hd6850m-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=54820
    Yalnız forumda Bimeks'den alan arkadaşımız klavyesinin ingilizce olduğunu belirtmiş

• Bir de arkadaşlar şimdi HP'nin sitesine baktım yeni bir Envy daha çıkmış
    17-2080EN'den farklı olarak 8 GB RAM görünüyor bir de sanırım rengi farklı
    Şimdi ABD sitesinden baktım iki tane Envy 17 var.Biri normal Envy 17 diğeri Envy 17 3D.Acaba Türkiye'de satılan modeli 3D olan mı?
    Gerçi yanında 3D gözlük veriyorlar ama tam emin olamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.