Şimdi Ara

HP dv6-1385et için ne dersiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın almayı düşünüyorum bu modeli 1,860TL.. Yorumlarınız neler..? Farklı bir tavsiyeniz varmı? Teşekkürler...

• 1375et'te olabilir aslında.. 1385'te p8800 işlemci var, 1375'te p8700... Ama 1375in ekran kartı 1gb, 1385in 512mb.. Hangisini tercih etmeliyim?

- 1385et 50 dolar daha pahalı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Bora -- 17 Şubat 2010; 23:48:51 >
  • 75'i tercih et
  • packard al bnce i5 işlemci hd 5650.artk hp de wazgeçn fiyat performans ürünü olmaktan çıktı hp
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

75'i tercih et

75i istanbulda hangi mağazada bulabilirim acaba?

Ya ben HP'ye taktım packard yada farklı bir marka alırsam aklım kalıcak içim rahat etmicek valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Bora -- 18 Şubat 2010; 0:30:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Bora

75i istanbulda hangi mağazada bulabilirim acaba?

Ya ben HP'ye taktım packard yada farklı bir marka alırsam aklım kalıcak içim rahat etmicek valla

artık mağazadan alma bence, şu an kampanyasıyla çok uygun fiyata indirdi hepsiburada.com, ama vatanda da var alet yaklaşık 100 lira farkı da vardı sanırım
  • Aslında hepsiburada'daki fiyat çok işime gelir ama internetten alışveriş yapmadım hiç ve bilgisayarda almam heralde :S Yarın Vatan'a uğrarım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Bora

Aslında hepsiburada'daki fiyat çok işime gelir ama internetten alışveriş yapmadım hiç ve bilgisayarda almam heralde :S Yarın Vatan'a uğrarım artık

nerden alırsan al hp derim benn.......
  • 1375 al hocam
  • teknosarayda 1386 modeline bi bak derim fiyat 1.677tl hemde 1 gb ekran kartı bende bu modeli almayı düşünüyorum ama hala kararsızım kargo olayında eğerki düşünürsen ve ist daysan tekirdağa beraber gidebiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.