Şimdi Ara

HP Dünyanın En İyi Laptop'unu Yapmış Bence

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
10.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bahsetmek istediğim bilgisayar Hp-Pavilion dv7-3085dx
    Linke Tıklayıp ürüne bakınca ne demek istediğimi anlicaksınız ancak ürün amerikada yinede paylaşmak istedim

HP Dünyanın En İyi Laptop'unu Yapmış Bence

Amerika Fiyatı için tıkla

Türkiye Fiyatı için Tıkla

Bunu Yurt dışından temin etme yollarını söylerseniz çok sevinirim,tanıdığım var yurt dışında..( Gümrük sorunları vs varmı)

• Bence hiç böyle konu açma marka fanatikleri maf eder şimdi konuyu.
  • Ürün ekran kartı dışında güzel
    Bence Hp'nin bugüne kadar yaptığı en süper iki notebook var biri HDX serisi diğeri Envy15(süper ötesi birşey)
    http://www.shopping.hp.com/webapp/shopping/computer_can_series.do?storeName=computer_store&category=notebooks&a1=Category&v1=ENVY&series_name=ENVY15be_series&jumpid=in_R329_prodexp/hhoslp/psg/notebooks/ENVY/ENVY15be_series
    Bitiyorum buna içimin yağları eriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Ürün ekran kartı dışında güzel
    Bence Hp'nin bugüne kadar yaptığı en süper iki notebook var biri HDX serisi diğeri Envy15(süper ötesi birşey)
    http://www.shopping.hp.com/webapp/shopping/computer_can_series.do?storeName=computer_store&category=notebooks&a1=Category&v1=ENVY&series_name=ENVY15be_series&jumpid=in_R329_prodexp/hhoslp/psg/notebooks/ENVY/ENVY15be_series
    Bitiyorum buna içimin yağları eriyor

oha ucuz ya

• İyi alsan bile Hp nin Türkiye dışında satılan markalara servis hizmeti yok.
    Demedi deme bak elinde patlar o kadar para vereceksin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Bence hiç böyle konu açma marka fanatikleri maf eder şimdi konuyu.

aynen
    hatta birazdan hayatında hp kullanmamış olsalar bile o paraya elektrikli soba mı alacan, ısınan anakart şişiyor üzerine bastırınca kapanıyor yok efendim hp toplama bilgisayarcı, hatta fanatik lenovocu olupta hp çin malı diye eleştiri yapan kör cahillerin bile yorumlarına hazır ol...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhunturk -- 12 Kasım 2009; 2:57:27 >

• hp çok güzel bilgisayar benim bi arkadaşın 8 gb ram 2 gb ekran karti i7 işlemci laptop vardı benim bilgisayar hp idi 3 gb ram 500 mb ekran karti ile onun kaldirmadiği oyunlari programlari kaldirdi bide benimki 2 onunki 4 çekirdekti ama tek sorun accaip ısınıyordu soğutucuda işe yaramadı bacağımda kıpkirmizi oluodu bende yeni bilgisayar aldım lenovo 4 gb ram li özellikleri hp den daha iyi ama yinede o hp nin kaldırdığı oyunları kaldirmiyor sorunu anlamis değilim ama hp ler çok isiniyor o yüzden hp tavsiye etmem bilgisayar alacak kisilere ve benim hp bilgisayar bu bu üstteki hp nin dv6 modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4everowyeah -- 30 Kasım 2012; 15:28:29 >
  • Bence Hp'nin en iyi laptop serisi NX serisidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.