Şimdi Ara

HP-COMPAQ 6720s BİMden laptop alanlar buraya..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
35.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megapiksel44 -- 31 Aralık 2007; 23:47:25 >

• ne marka ne model resim?
    hala var mı?
    acil cvp :)

ne kdr bideçç
  • makina bu. daha cazip olanını ben görmedim. sağda solda bununla kıyaslanan makinaların hiç birinde orijinal windows yok

Laptop HP-6720S : Hp 750 ytl

Ekran: 15.4” WXGA (parlak ekran)
    İşlemci: Intel Celeron 530 (1.73 GHz, 533 MHz FSB,1 MB L2 cache)
    Hafıza(RAM): 512M-667DDR2
    Sabit disk: 80G 5400RPM
    Combo DVD/CDRW
    Ekran kartı: Mobile Intel Graphics Media Accelerator X3100, paylaşımlı 384-MB
    Ethernet: 10/100 NIC
    Kablosuz ağ: 802.11 b/g
    Modem: 56K
    İşletim sistemi: Vista Home Basic Türkçe
    2 yıl firma ve servis garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megapiksel44 -- 29 Aralık 2007; 17:06:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: megapiksel44

makina bu. daha cazip olanını ben görmedim. sağda solda bununla kıyaslanan makinaların hiç birinde orijinal windows yok

Laptop HP-6720S : Hp 750 ytl

Ekran: 15.4� WXGA (parlak ekran)
    İşlemci: Intel Celeron 530 (1.73 GHz, 533 MHz FSB,1 MB L2 cache)
    Hafıza(RAM): 512M-667DDR2
    Sabit disk: 80G 5400RPM
    Combo DVD/CDRW
    Ekran kartı: Mobile Intel Graphics Media Accelerator X3100, paylaşımlı 384-MB
    Ethernet: 10/100 NIC
    Kablosuz ağ: 802.11 b/g
    Modem: 56K
    İşletim sistemi: Vista Home Basic Türkçe
    2 yıl firma ve servis garantili

Moralinizi bozmak istemem ama bu düşük sistemde Vİsta çalıştıracaksınız... Bence Vistaya boş yere para vermişsiniz. Bilgisayarınızı kasmaktan başka bir işe yaramaz. Ayrıca KDV dahil 599ytl ye aynı özelliklerde Free DOS MSI M520 satılıyor BURSA'da bir dükkanda Tabi siz artık almışsınız..ben sizin yerinizde olsam XP kurmanın yollarını aradım..(driver falan)

• bi resmi yokmu bu ürünün ne ye benziyo merak ettim
  • özelliklerine göre fiyatı çok iyi sayılmaz arkadaşın dediği gibi vista bu makinaya göre değil rem-işlemci- ekran kartı ombinasyonu olarak en iyisi xp kurmalısın office uygulamaları için yeterli ama şu an notebook fiyatları o kadar cazipki ufak fiyat farklarıyla çok iyi makinalar alınabilir
  • arkadaşlar bim den laptop aldım ama açamıyorum. windows\system32\winload.exe ve durum:0xc000000e hatası veriyor. xp kurmaya çalışıyorum ama olmuyor. yardımcı olursanız sevinirim.
  • xp için driverlarını bulmak lazım herhalde. vista da başlatmayı denesen daha iyi olur. xp driverlarını bulduktan sonra xp kurmayı denersin
  • almamışlar için sıcak fırsat imzamdakı linke bakın
  • İnternetten modeli girince bu resmi buldum. Yanlış ise söyleyin.

HP-COMPAQ 6720s BİMden laptop alanlar buraya..
  • Bu Laptopa Xp kurmak isteyince Hdd i görmüyor sanırım sata driverleri lazım elimde buna ait cd yok xp , setupa girince eski bir setup görüntüsü var genelde ben laptoplarda bir yeri kapatınca xp kurabiliyordum ama burada onu göremedim sata sürücüsü içinde disket yok cd den sanırım ön yükleme yapmak lazım anlatabilecek varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaSuS

Bu Laptopa Xp kurmak isteyince Hdd i görmüyor sanırım sata driverleri lazım elimde buna ait cd yok xp , setupa girince eski bir setup görüntüsü var genelde ben laptoplarda bir yeri kapatınca xp kurabiliyordum ama burada onu göremedim sata sürücüsü içinde disket yok cd den sanırım ön yükleme yapmak lazım anlatabilecek varmı ?

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDescription.jsp?lang=tr&cc=tr&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3442832&prodNameId=3442833&swEnvOID=1093&swLang=38&mode=2&taskId=135&swItem=ob-51521-1

bu adreste sata controller var.. vista ve xp pro için sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megapiksel44 -- 7 Ocak 2008; 17:47:05 >

• Bu leptop bana hediye geldi ama Modeli aynı bazı özellikleri farklı Ram:1GB(Tek)DD2 677 Hard Disk 120GB güzel bir laptop.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoLY.oNE -- 12 Ocak 2008; 21:32:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaSuS

Bu Laptopa Xp kurmak isteyince Hdd i görmüyor sanırım sata driverleri lazım elimde buna ait cd yok xp , setupa girince eski bir setup görüntüsü var genelde ben laptoplarda bir yeri kapatınca xp kurabiliyordum ama burada onu göremedim sata sürücüsü içinde disket yok cd den sanırım ön yükleme yapmak lazım anlatabilecek varmı ?

biostan native sata yı disable et . sorun gececektir.
  • Bu bilgisayara 35 YTL'ye 1 GB RAM alana kadar vista sürünüyordu. Şimdi 1.5 GB RAM ile vista normal çalışıyor.
    Fiyat olarak ucuz ama özellik olarak çok ucuz değil. 150 YTL daha koyup AMD X2 alınırsa çok daha verimli olabilir.
  • arkadaşlar ben buna ek ram ilave etmek istiyorum. 2gb-667mhz ram alacam.ne dersiniz? + bi sorum olacak bunun ek ram girişi var dimi,laptop aldığım ram'i destekler mi ki? bana yardımcı olur musunuz???
  • arkadaşlar benim kuzen bimden laptop almış hp compaq 6720s format atıcam ama driver bulamadım nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürşer
  • ilave 2gb ram takmak çok iyi olacaktır.toplam 2,5gb olacak sistem.boş bir ram slotu vardır kendiniz de takabilirsiniz.667mhz laptop ramlerini destekler. 50ytl civarı almaya çalış 2gb...

bu modelin driverları şu adreste var. işletim sisteminize göre driverları indirip kurabilirsiniz.formattan önce recovery cd oluşturmanızı tavsiye ederim.
    http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/DriverDownload.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=3442833&taskId=135&prodTypeId=321957&prodSeriesId=3442832&lang=en&cc=us

• arkadaşlar bugün 2gb ram aldım, toplam 2,5gb ram oldu.makina kendine geldi.süper hızlı çalışıyor.kesinlikle tavsiye ederim.orjinal vistasına dokunmadım.
  • bende üzerindekinii söktüm yerine 1+1 gb 667 ram taktım wista rahatkadı ben rahatladım fiyat 70 ytl
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.