Şimdi Ara

HP CİHAZ DEĞİŞİM TUTANAĞI!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • assessor (1 mesaj) r@inm@n (1 mesaj) mesutuz (1 mesaj) visceroid (1 mesaj) firozat (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Hp - Compaq >> HP CİHAZ DEĞİŞİM TUTANAĞI!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    74 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    25.09.2008 de gönderdiğim dv6185ea cihazım değişime girdi ve dv5 1130 teklif ettiler. bende kabul ettim.
    sorunum şu ciha bugun geldi ve içinden garanti belgesi çıkmadı sadece değişim tutanağı çıktı. acaba garanti baştan başlarmı ve bu tutanak garanti belgesi yerine geçermi?
    acele cevap verin lütfen...

|
    |
  • Binbaşı
    1581 Mesaj
    ana başlıktan cevap verdim.. cihaz eline geçmişse sen zaten kabul etmişsen bu saatten sonra geri verip para iadesi almayı düşünmüoyrsun sanırım
    |
    |
  • Yarbay
    8217 Mesaj
    Garanti belgesi yerine geçer mi bilmem ama zaten sisteme kayıt olarak giriyor cihaz seri no, o yüzden sorun yok. Garantiye gelince kaldığı yerden devam eder yeniden başlamaz...
    |
    |
  • Binbaşı
    1241 Mesaj
    bendede değişim olmustu garanti belgesi cıkmıstı....sende cıkmasa bıle zaten barkod sistemi ile hersye belli oluyor sorun yok bence
    |
    |
  • Teğmen
    223 Mesaj
    bende geçen hafta garantiden değişimle cihazımı teslim aldım.
    sadece tutanak verdiler.
    fakat oradaki görevli bu tutanağın eski bilgisayarımın üzerinden garantisinin devam ettiğinin kanıtı olduğunu söyledi.
    eski cihazının faturası ve garanti belgesi hala geçerli yani...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    değiştirme sebepleriniz nedir arkadaşlar?
    |
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Hukuk aleminde geçerli olmaz arkadaşım ilk bilgisayarı aldığın tarih tea itibaren kalan süren ve garantide geçirdiği süre
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    peki arkadaşlar ben bilgisayar değiştirme formunu kabul ettim makına elime geçmedi daha ben tekrar müşteri temsilcisini arayıp para iadesi yapa biliyor muyum ?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,165
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.