Şimdi Ara

HP-3050ET İçeri lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben başlıkta belirttiğim modeli kullanıyorum oyunlarda veya filmlerde ses yükseltme kısma tuşlarına bastığımda oyun veya filmi aşağıya indiryor ondan sonra sesi açma-kısma işlevi görüyor bu problem notebook'u aldığımdan beri var yani kısaca notebook'un sesini oyun oynarken kısmaya çalıştığımda otomatik olarak oyun aşağıya iniyor...bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz??

İşte bu tuşlar...

http://img412.imageshack.us/img412/7392/klavyeyukardan.jpg

Teşekkürler, İyi Forumlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownsteward -- 21 Eylül 2010; 1:49:34 >

• o sorun bendede var sanırım oyunla alakalı birşeydir.Oyunlarda Alt+Tab özelliği yoksa böyle sorunlar yapabiliyor.Genelde Patchlerden sonra düzeltiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtiMX4 -- 21 Eylül 2010; 10:57:49 >
  • evet örneğin COD WaW oyununda alt+tab özelliği olmadığı için sesini açmak veya kısmak istediğimde oyundan çıkmam gerekiyor ve bu durum beni aşırı derecede sinirlendiriyor...

bu konuda bana biraz yardımcı olursanız çok sevinirim...bu dediğiniz "Patch" olayı hakkında bilgim yok biraz daha açarsanız memnun olurum...

Teşekkürler, İyi Forumlar!
  • Memnun musun pcden? kasa cok ısınıyor mu özellikle sol bölümüne değemiyormuş el ben satıcılardan öyle duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: zescafe

Memnun musun pcden? kasa cok ısınıyor mu özellikle sol bölümüne değemiyormuş el ben satıcılardan öyle duydum

evet memnunum...

ısınma konusunda dizüstünde ısınma yapıyor ancak masa veya sehpaya(DÜZ ZEMİN) koyduğun zaman çok sıkıştırsan bile herhangi bir sorun olmuyor gayet memnunum...

Burda"c_a_l_99" arkadaşımızın yaptığı detaylı incelemeye ulaşabilirsin...

http://forum.donanimhaber.com/m_40598437/mpage_1/f_/key_//tm.htm#40598437

• Alt+Tab. problemi oyunların sonraki patchlerinde düzeltiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

Alt+Tab. problemi oyunların sonraki patchlerinde düzeltiliyor.

benim anlamadığım patch dediğiniz olay nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.