Şimdi Ara

HP 17-AB201NT 1DN09EA İ5-7300HQ 8GB 128GB SSD+1 TB HDD 4 GB GTX1050 17.3 FREEDOS (ANA KONU) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
16
Favori
35.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Isilarda fark oluşur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Henüz montaj yapmadım.Önceki değerleri pek takip etmedim.Referans değer verirsen montaj sonrası bakarım

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Hayır. Touchpad leri aldığı firmanın yazılımında var. Hp ile alakası yok yani. O firmadan alan tüm üreticilerde keylogger mevcut. Hp erkenden vermiş düzeltilmiş driver i. Diğerlerini bilmiyorum.
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    Hımm anladım, HP olsa çok takmam kafamada 3 bir şahıs girince iş değişir.
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    http://ftp//ftp.hp.com/pub/softpaq/sp81501-82000/sp81891.exe?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Linktede sorun vardı hocam ki tane fttp var başında düzelt istersen .
  • Ufak bir sorunum var ve en başından beri bunu yaşıyorum .

Bilgisayarı ilk açtığımda ekranım biraz soluk oluyor yani sanki şarjda kullanıyormuşum gibi oluyor. Bilirsiniz şarjda kullanırken tasarruf için ekranın rengi biraz solar, hafif koyulaşır. Bu bana ilk açtığımda oluyor açıp reset atıyorum düzeliyor . Bunun nedenini büyük ihtimal optimus teknolojisi ama başına gelipte çözüm bulan varmı . Veya başınıza geliyormu .
    Ben karşılaşmadım böyle bir sorunla.

Bilgisayarı ilk aldığımdan beri GeForce Experience uygulamasını kullanıyorum güncel driverları edinmek için.

işinize yarar mı? Ne dersiniz?
  • gemballa_34 G kullanıcısına yanıt
    Bende ordan indiriyorum driverleri, onlarla ilgili bir sorun değil. Her zaman olmuyor ama 10 açılıştan 4 taneinde böyle oluyor .
  • hocam biraz geç oldu kusura bakmayın saolun sorunu çözdüm hp assistans bağlandım pc ye bağlanıp çözdüler aynen dediğiniz gibiymiş onu silip aynı programın eski sürümünü yüklediler sorun ortadan kalktı
  • Arkadaslar bu bilgisayarda player unknown battleground oynayabilirmiyiz ve hangi ayarlarda oynatir acaba. Ona gore oyunu satin alacamda

Sorun büyük ihtimal intelin driverlarında. Bende de güç tasarrufu çalışmıyordu. windowsu güncelledim ve intel sürücülerini yeniledim. Bundan önceki bilgisayarım amd idi. Kullandığım süre boyunca bir sıkıntı bile çıkmadı. Bu intel-nvidia kardeşliği hoş değil . Tam ekran video izliyorum çıkınca ekran bomboş oluyor şimdide. Birde şu ekrandaki görüntüye göre ekranın ışığının otomatik ayarlanmasını bir türlü deaktif edemedim. İntelin ayarlarına girip kapatıyorum yinede çalışıyor. Ayrıca windows güncellemesi ile gelen pil simgesine basınca güç tasarrufunun ayarlandığı şeriti de artık göremiyorum. 2-3 ay oldu alalı sorunlarla boğuşuyorum. Özellikle intelin driverları felaket.

• spidynelly S kullanıcısına yanıt
    Kendi ayarlarımı söyleyim

BC202NT var bende

Çözünürlük düşük 1280-720

Texture high

Anti alias high

Efekt orta

Boş araziler ev içleri 80-90

çatışmalar 55-80 arası değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 16 Aralık 2017; 14:36:27 >
    https://www.youtube.com/channel/UC3SgOsZpvqvdq-sRC0bcYKQ?view_as=subscriber

Hocam youtubede kanalımda güncel videoları mevcut.

Bir kaç güncelleme öncesi ultra yüksek arası 35-40 arası fps alıyordum . Ekran kartı güncellendi gene yüksek orta ayarlara döndüm .
    https://www.youtube.com/watch?v=zjJ2IFwoerg

Bu ayarlarda kaç fps alıyordunuz

Nvidia denetim masasından ayar yaptınız mı ?
  • Her zaman oynadığım ayarlar. Nvidayla hiç işim olmaz kendi ayarımı kendim yaparım . Bu ayarlarda 35-55 arası fps alıyorum .
  • arkadaşlar bu işlemcinin hızını düşmesiyle ilgili dell başlığında bir arkadaş çözüm yolunu paylaşmış. Bizim bilgisayarlar içinde böyle bir şey yapılabilir mi
    Vardır hocam. Güç yönetimi gelismis ayarlardan yapiliyor.

• Arkadaşlar i tuşuna bastığımda ekran yanıp sönüp oyun çubuğunu açmak istermisiniz diyo. Sayı tuşları falan basmıyo neden yapıyordur böyle

• son zamanlarda oyunlarda droplar ve ani fps düşmesi yaşıyorum aynı durumu yaşayan veya sorunu çözmeyi bilen var mı?
  • Yogurtking Y kullanıcısına yanıt
    Hiç böyle bir sorun yaşamadım . Sıcaklıkları kontrol edin belki ondan kaynaklanıyordur.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.