Şimdi Ara

HP 17-AB201NT 1DN09EA İ5-7300HQ 8GB 128GB SSD+1 TB HDD 4 GB GTX1050 17.3 FREEDOS (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
16
Favori
35.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nvidia shadow play var, çok fazla fps düşüşü yaratmıyor . Ayrıca canlı yayında yapabiliyorsunuz. googleden araştırın güzel bir özellik .

Oyuna girdiğinizde ctr+z yapı ordan yapıyorsunuz çok basit ve sade bir arayüzü var fakat video boyutları çok yüksek oluyor . Project cars orjinal video daha güzel ama 2.5 gb idi ben movie maker ile 1.5 gb'ta düşürdüm kalite biraz gitti .
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Malesef internetin upload hızı 40 :( 1.5 gb lik boyutu 2 haftaya upload eder heralde .
    Teşekkürler hocam
  • kanunisezer K kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bendede ayni hizlar mevcut oglen koydum aksam 9 yuklendi yinede sıkıcı interneti kullanamiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 26 Mart 2017; 18:49:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Evet otomatik hepsini indirip kuran guzel bir yazlimi var hp nin. 15 ekran olanada 64 bit kuracaksinjz.

o yazılımın linkini versene hocam.bi de fn ye basmadan çalışıyor tuşlar.hal böyle olunca f1 f2 tuşları kullanılmıyor
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt
    http://www.windows-movie-maker.org/

Hocam burdan indirdim ama ilk indirdiğimde lisans olmadığı için işlem yapamadım . kaldırdım yenisini ararken yine indirdim kurdum yine lisans istedi ama işlem yapmama izin verdi.
    hayır onu demiyorum,hpnin driverları indiren yazılından bahsettin onu istedim.bi de fn ye basmadan çalışıyor tuşlar.hal böyle olunca f1 f2 tuşları kullanılmıyor
  • Merhaba hocam hayirli olsun bende aldim bu bilgisayari suan kargo bekliyorum. Bu HP seri no su satarim demişsin ben almak isterim. iletişime geçersen sevinirim.

• Hocam bu arada cihazi pahaliya almişsin ben http://www.sinerji.gen.tr/hp-1dn09ea-17-ab201nt-i5-7300hq-8gb-128gb1tb-4gb-vga-173-dos-pmu403210 burdan 3600 tlye aldim.. bu arada yanliş anlaşilmasin bizden sonra alacak olanlar olursa diye yazdim gittgidiyordan almasinlar burda cok daha ucuz

• Hocam bende A10-4600M işlemcili HD7670M+7660G 2GB ekran kartlı, 8gb ram'li, 5200 RPM 1TB hdd'li bir bilgisayar var Samsung marka. En büyük sıkıntısı oyun ve Opera Chrome falan da gezinirken işlemcinin ortalama 90 derece olması ve fanın sürekli çalışması Evde eski bir hp bilgisayarım var kampanyadan yararlanabiliyorum. Sizce böyle bir ürün almak mantıklı mı bilgisayar 4 yıllık çoğu işimi hala görüyor biraz daha mı idare edeyim? 15 inc olanı düşünüyorum onda SSD slotu var mı?
    http://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-pavilion-17-ab200-notebook-pc/13810159/model/15209747#!&Z7_3054ICK0K8UDA0AQC11TA930O2%3Futm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Hocam üstteki linke tıkla ordan herhangi bir drivere indir de ufak bir pencere açılacacak orda "HP İndirme ve Yükleme Yardımcısı'nı Kullan (önerilir)" yaza zaten direk işaretli oluyor ileri diyorsunuz yazılımı indiriyor . evet oda bir özellik olarak konulmuş normallerin tam tersini yağmışlar bence güzelde olmuş alışınca .

• quote:

Orijinalden alıntı: HPab201nt 17

Hocam bu arada cihazi pahaliya almişsin ben http://www.sinerji.gen.tr/hp-1dn09ea-17-ab201nt-i5-7300hq-8gb-128gb1tb-4gb-vga-173-dos-pmu403210 burdan 3600 tlye aldim.. bu arada yanliş anlaşilmasin bizden sonra alacak olanlar olursa diye yazdim gittgidiyordan almasinlar burda cok daha ucuz

Hocam sinerjiden alıp sorun yaşayanlar yazmıştı diğer konuda, ilgisizlermiş çok bu yüzden gg üzerinden aldım 100tl de çhip para verdi . Kredi kartı taksit şeklinde aldım sinerji ile 3722 tl ye geliyor vade farkı koyuyor. yani benim için pek avantajı yoktu. Ayrıca çantada vermiyor . geçen aldığım bilgisayara ayrı bir çanta almak istemiştim eli ayağı düzgün çanta 100 tl den başlıyor. Bunlarıda göz önünde bulundururak gg üzerinden aldım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 26 Mart 2017; 22:50:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nano6824

Hocam bende A10-4600M işlemcili HD7670M+7660G 2GB ekran kartlı, 8gb ram'li, 5200 RPM 1TB hdd'li bir bilgisayar var Samsung marka. En büyük sıkıntısı oyun ve Opera Chrome falan da gezinirken işlemcinin ortalama 90 derece olması ve fanın sürekli çalışması Evde eski bir hp bilgisayarım var kampanyadan yararlanabiliyorum. Sizce böyle bir ürün almak mantıklı mı bilgisayar 4 yıllık çoğu işimi hala görüyor biraz daha mı idare edeyim? 15 inc olanı düşünüyorum onda SSD slotu var mı?

Amd işlemci ısınması normal .

Artık değişme zamanınız gelmiş. 15 inç 960m olan modeli alırsanız işinizi uzun süre görür . hem uyguna gelmiş olur işiniz görülür.

Hocam peki neden 15 inç 1050 olan değil de 960?
  • nano6824 kullanıcısına yanıt
    Maliyet açısından söyledim arada 1000 tl gibi fark oluyor, maddiyat sorun değilse ve ihtiyacınız doğrultusunda 17 ekran gtx1050 almanız daha isabetli olur tabiki .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Maliyet açısından söyledim arada 1000 tl gibi fark oluyor, maddiyat sorun değilse ve ihtiyacınız doğrultusunda 17 ekran gtx1050 almanız daha isabetli olur tabiki .

yok hocam o kadar fark.gtx 1050 15.6 inç olan goldda 3445 novabazarda(güvenilir site mi bilmiyorum) 3342. 960m li olan da 3200 civarı
    Daha iyi indirimdende yararlanırsa 15 ekran fiyatına 17 ekran almış olur .
  • Hocam klavyesi 15 inc olana göre değişik gözüktü bana arkadan aydınlatması var mı acaba klavyenin

• serokc kullanıcısına yanıt
    Arkadan aydinlatmali beyaz renk var.

• Arkadaşlar, 15.6 inç modelin yanında gelen 17.3 uyumlu çantayı satıyorum, poşetinde duruyor sıfır olarak. İhtiyacı olanlar bana ulaşabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • call of duty infinite warfare HP 17-AB201NT 1DN09EA İ5-7300HQ 8GB 128GB SSD+1 TB HDD 4 GB GTX1050 17.3 FREEDOS (ANA KONU)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.