Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.796
Cevap
23
Favori
110.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok cevaplandı ama unuttum kusura bakmayın.Oyun oynarken falan neden sadece numpad bölgesi ısınıyordu?
  • nowo kullanıcısına yanıt
    Bakir borular cpu bütün güç orada yatıyor. Hp nin Mühendislik anlayisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
  • dnz3 D kullanıcısına yanıt
    Ankara'da yetkili servis var fiyatlar 300 küsür liradan başlıyor ama ona ekran dahil değil ekrana 1,5 civarı ödersin gibi en az ama emin değilim müşteri hizmetlerini ara sor

• Tek fanlı 17 ekranlı model ile çektiğim güncel video. Ben çok memnunum cihazdan, sıcaklık olsun performans olsun beni hiç üzmedi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 2 Ocak 2018; 16:34:10 >
  • Hp support asistant dan güncelleştirmeleri kontrol ettiğimde sisteminiz analiz ediliyor kısmında x işareti çıkıyor.Ne yapabilirim ?HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ*

#edit : Aynı sorunu yaşayan başkası olabilir diye dönüt sağlıyorum.Hp sunucularını yenilediği için bazı support asistantlarda bu sorun olabiliyormuş.Sorun teknik desteğin yayınlanmayan yeni support asistantı bilgisayarıma kurması ile çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nowo -- 4 Ocak 2018; 13:51:2 >

• Merhaba, benim rahatsız olduğum bir konu var. ekranda koyu tonlu bir sayfa açınca parlaklığı düşüyor. beyaz sayfa açınca yükseliyor. bunun sabit durması için bir ayarı var mı?
  • nowo kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende vardı, bende sildim programı. Varsa yenisinin linkini verirmisin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuneytozbek

Merhaba, benim rahatsız olduğum bir konu var. ekranda koyu tonlu bir sayfa açınca parlaklığı düşüyor. beyaz sayfa açınca yükseliyor. bunun sabit durması için bir ayarı var mı?

Windows uyarlamalı parlaklık ayarı var ondan kaynaklı olabilir. güç ayarları---gelişmiş güç seçenekleri---Ekran kısmından uyarlamalı parlaklığı kapatırsan düzelebilir. Ayarı bulamazsan google'da ara nasıl yapılacağını yazan siteler var.
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Hocam tam okumadınız galiba.Yayınlanmayan versiyonunu yukledi.444 0307 yi arayin.ben dun aramisdim.bugun aradilar sorununuz devam ediyor mu baska sorununuz var mi diye .

• Arkadaşlar oyun esnasıda arka kapak açık bakabilecek var mı cihaza ? Fanların çiftininde dömediği söylendi ama cb serisinde dönüyor aynı anakart neredyse aynı bios. Speedfan onlarda da fan tek dönüyor gösteriyormuş.Gta 5 deneyebilecek bir babayiğit var mı ? Ben de gta 5 yok ve açma konusunda uzman sayılmam.
  • Biosa güncelleme gelmiş arkadaşlar. Sonunda bilgisayar boştayken fan sesi gelmiyor.
  • Meltdown acıgı icnmi bu guncelleme oyleyse simdilik bekleyecegim.
    Dediginiz fan sesi bios ayarında fan always on secenegini on yapınca kesiliyor. Su an oyle kullanıyorum F42 bios ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtatic

Meltdown acıgı icnmi bu guncelleme oyleyse simdilik bekleyecegim.
    Dediginiz fan sesi bios ayarında fan always on secenegini on yapınca kesiliyor. Su an oyle kullanıyorum F42 bios ile.

Bende off veya on farketmiyordu. Simdi tamamen sessiz olmuş. Sanirim dediginiz gibi açik icin de dahil sanirim bu guncelleme.

• aykut.. kullanıcısına yanıt
    Geekbench ile test yapabilir misiniz ? Sonuc ne olacak merak ettim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Geekbench ile test yapabilir misiniz ? Sonuc ne olacak merak ettim ?

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ*

Var mı farklılık ?
  • Ben cevap veriyim ... Bios F.42 Windows 10 1607

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtatic -- 8 Ocak 2018; 23:28:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtatic

Ben cevap veriyim ... Bios F.42 Windows 10 1607

Sanırım öyle ahım şahım bir şey yok ortada
  • HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ*

Bilgisayarı yeniden başlattım tekrar yaptım testi sonuç bu
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    f44 ile denemk lazım asıl meltdown güncellemesi f44 de geçerli.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.