Şimdi Ara

HP 15-BC019NT i5-6300HQ 12GB RAM GTX960M DDR5 4GB [ ANA KONU ] ★KULLANICILAR KULÜBÜ★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
8
Favori
20.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim ssd görmedim özelliklerde ve çift fanli dvd yok diyor ve fotoda havalandirma ortada ekran karti da 2 gb gtx950 li konudaki pc 4 gb gtx960

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBowTie

Kardeşim ssd görmedim özelliklerde ve çift fanli dvd yok diyor ve fotoda havalandirma ortada ekran karti da 2 gb gtx950 li konudaki pc 4 gb gtx960

Hocam çok pardon ya gecenin bu yarısı dikkatimden kaçmış yanlış okumuşum ben, benim hatam.
  • Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    Ne demek kardeşim, bu gtx 960 larda hp de 15inc 2 ürün bulabuldim ben 2side ayni biri tek biri çift fan. Birde 17inc olan model var o da ssd li ama tek fan 8gb ram

• Arkadaslar paraf ile alacaklar icin 2000 tl uzerine 70 tl parafpara var .. BAHAR yazip 3404 e gonderin sadece.. 31 marta kadar.. 70 de burdan geldi hadi hb sende dusur fiyatlari:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baggio2 -- 2 Mart 2017; 12:15:35 >
  • quote:

Ne demek kardeşim, bu gtx 960 larda hp de 15inc 2 ürün bulabuldim ben 2side ayni biri tek biri çift fan. Birde 17inc olan model var o da ssd li ama tek fan 8gb ram

Laptop elinize gectimi deneme firsatiniz oldumu?

• İyi forumlar. Sizce 6700hq gtx 950 yi mi seçmeliyim yoksa bunu mu? İ5 6300 hq nasıl bir işlemci 960 ile darboğaz yapar mı?

• 6700HQ GTX950 ye göre 6300HQ GTX960 oyunlarda daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Birde ekran kartları vs de önemli. Biri 2 GB DDR3 diğeri 4GB GDDR5 sede büyük fark olur. Sen iki ürününde linkini at kardeşim bi bakalım.
  • baggio2 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yarın sabah anca gelir kargo. Birde Win10 u USB ye yazamadım. Ofisteki PC ler hep kullanıcı, yönetici izni şifresi olmadan saat bie değişmiyor. Şirketin bilgi işlemi istanbulda bizim ofis ist. 1000KM uzak :) USB ye yazamazsam pc açamayabilirim yarın. Akşam bir çaresini bulucam artık :/ Ama Unboxing yaparım

• Kardeşim ilk attığın ürün 12 GB ram i5 ama model hq 4gb gtx960 var

2. Urunde 8GB ram i7 hq 2gb gtx950 var

Benim düşüncem kesinlikle oyun içinse ilki gtx 960 lı. İşlemciye pek takılma 6300HQ ile 6700HQ çok fark etmez bu iki ürün karşılaştırılırsa

• Hocam çok teşekkür ederim öğrenciyim adobe derslerim falan var da onlarda da i5 sorun olacağını sanmıyorum gtx960 modeli daha avantajlı galiba👍

• Sorun olacağını sanmıyorum ne program kullanacağını bağlı ama oyunda fark etmez diye düşünüyorum. Okul için programlar için de bi ssd almani tavsiye ederim

• Dreamweaver kullanıcam onun içinde yeterli olur sanırım. Ssd slotu da varmış galiba.

• Yterli olacaktır diye düşünüyorum ama kullanan bir arkadaşa sorman daha sağlıklı olur. Bneim cihaz bu gün geliyor kargodan :) M2 SSD var boşta
  • 3 gündür düşünüyordum dün gece siparişini verdim. Öncesinde hp kullanmıştım pek problem yaşamamıştım umarım bundada sıkıntı olmaz.

• 15-BC018NT modelini de ben satın aldım. Ancak emin olamadığım bir konu var. Normalde içerisinde 1TB HDD mevcut. Ürün özelliklerinde M2 SSD desteği veya 2.hdd için slot olduğu bilgisine rastlamadım.

HP'nin müşteri hizmetlerine sorduğumda 128GB destekli M2 SSD slot olduğunu söyledi. Bilgisi olan var mı? Yoksa ben cihazın içini mi açayım :)
  • Angeleo A kullanıcısına yanıt
    Model no verdikten sonra müşteri hizmetleri var dediyse vardır 018 bilmiyorum ama 019 da var özelliklerde depolama da veya girişlerde m2 sata veya ms ssd gibi m2li bir ibare var görünüyorsa ssd ekleyebilirsiniz. Model numarasi google yazarak hp sitesinden de teyit edebilirsiniz

Ben baktım 8gb ram i7 işlemcili gorunuyor win 10 home yüklü freedos da değil ssd için m2slot da görmedim sitede, çift fanlı görünüyor dışardan ama bilemedim

• Hp sitesinde de göremedim bu ifadeyi. Hp türkiyeyi arayarak sorguladım, ısrarla da sordum var mıdır diye. 128GB m2 sata desteklediğini belirtti arkadaş. Bugün fırsat bulursam içini açayım, hatta buraya da resim paylaşırım.

Eğer tek slot sata var ise mecburen 500GB civarı SSD takmam gerekecek. Malum cd/dvd rom olmadığı için oraya da ek yapamıyoruz.
  • Angeleo A kullanıcısına yanıt
    Zaten 2 GB GTX950 var diyor bence gerek yok konudaki i5 4gb gtx 960 daha mantıklı ama almışsın artık yapacak birşey de yok :)
  • quote:

Zaten 2 GB GTX950 var diyor bence gerek yok konudaki i5 4gb gtx 960 daha mantıklı ama almışsın artık yapacak birşey de yok :)

Her ne kadar oyun bilgisayarı olarak alsam da bilgisayarda oyunla pek işim yok.(oyun için ps4'üm var) O yüzden ekran kartını önemsemedim. İşlemci persormansları da piyasadaki karşılaştırmalara göre çok farklı değil ama yinede işlemciden yana tercih kullandım. Ek olarak SSD takabilirsem beni bir kaç sene götürür.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.