Şimdi Ara

Hp 1000-2000 arasi 160tl, 2000-3000 arasi 320tl iade. İyi firsat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
14
Favori
6.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende seri numarası arıyorum arkadaşlar..

Evdeki garantisi dolmuş laptop ticari görünüyor muş o yüzden olmadı.

Kullanmayan bir arkadaştan rica ediyorum, bi yemek ısmarlarım.

Edit: ben seri numarası buldum ve başvurumu yaptım, Hepsiburda Dan yeni bilgisayarımı aldım, gelince formu doldurup başvurumu nihayete erdirecegim insaAllah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 17 Şubat 2017; 23:47:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ne dediler ben de arayacağım menü böyleyse.
  • BiColaTesla kullanıcısına yanıt
    Hocam aramadım. HP Y7Y85EA kodlu pc yi aldım. Direkt başvuru yapacağım.
  • arkadaşımın hp laptopu var onun seri numarasıyla iade alabilirmiyim. Yeni pc alıcam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronnie_Pickering

Hocam aramadım. HP Y7Y85EA kodlu pc yi aldım. Direkt başvuru yapacağım.

Kaç para vatanda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısaca şöyle başvuru yapılıyor yeni cihazınızı almadan önce eski garantisi bitmiş olan cihazı seri numarası ile 444 0307 HP Müşteri Hizmetlerine kampanyaya katılmak istediğinizi söyleyerek adınıza kayıdettiriyorsunuz. Sonra onlar size kayıt formunu mail olarak gönderiyor. Yeni cihazınızı aldıktan sonra(Faturada ki isimle kayıt ismi aynı olacak!) mail de gelen kayıt formu dolduruyorsunuz. Yaklaşık 2-3 hafta sonra da formda verdiğiniz banka hesabınıza paranızı yatırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antrenmanKoçu -- 19 Şubat 2017; 15:37:41 >
  • Arkadaşlar benim laptop da ticariymiş. Seri numarası verebilecek varsa çok makbule geçer. Teşekkürler
  • Vatan freedos satmıyor hocam. Ayrıca fiyatları da aşırı pahalı. Ben gold.com.tr'den aldım 2080tl'ye.

N11 de bir satıcı 2070'e satıyor. Şuan axess'e 100 chip para var. Hp kampanyası ile birleştirildiğinde iyi bir fiyat çıkıyor düşünürseniz. 1650tl.http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-15-ay108nt-y7y85ea-i5-7200u-8gb-1tb-2gb-r5-m430-156-freedos-P152517198

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samir_Rallye -- 19 Şubat 2017; 19:3:28 >
  • Kodları satsak mı acaba..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa.com'da Webe Özel Hp Notebooklarda %15 İndirim var.
    HP PAVILION GAMING 15-BC 017NT 3389 Tl 480 TL geri iadeyle 2909 TL gibi bir fiyata geliyor. 2 hafta önce Vatanda da gece indirimlerinde bu fiyattan satıldı.
  • Arkadaslar ben bilgisayari kaydettirmedim simdi vatandan alsam yarin kaydettirsem olur mu

• Valla 3000₺ üzeri hp lerin performanslı olanlarından bulsam diyorum, lakin hiç anlamıyorum şu bilgisayar işinden.
    Birini soruyorum bakalım yardımcı olursanız makbule geçecek buradan.
    http://www.vatanbilgisayar.com/hp-envy-x360-15-w101nt-core-i7-6500u-2-5ghz-8gb-1tb-15-6-2gb-w10-notebook.html
    Buna ssd takılı olsaymış pek de iyi olacakmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 adet Pavilion var garantisi bitmiş olan. 160 TL lik bölümü kapsayan.
    PM den iletişime geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaranınKarası

Valla 3000₺ üzeri hp lerin performanslı olanlarından bulsam diyorum, lakin hiç anlamıyorum şu bilgisayar işinden.
    Birini soruyorum bakalım yardımcı olursanız makbule geçecek buradan.
    http://www.vatanbilgisayar.com/hp-envy-x360-15-w101nt-core-i7-6500u-2-5ghz-8gb-1tb-15-6-2gb-w10-notebook.html
    Buna ssd takılı olsaymış pek de iyi olacakmış.

Hocam bende pek anlamazdın ama kardeşime bilgisayar araştırırken öğrendiğim kadar bu bilgisayar bu para etmez. İşlemci 6500u sonunda u olanları değil hq olanları tavsiye ediyolar. Ekran kartıda gt930 hemde 2 gb.Benim aldığım 950 olmasına rağmen çöp muamelesi görüyor artık ekran kartlarında yeni dönem 1000 li seriler galiba.

• http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-gaming-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-2tb-128ssd-15-6-gtx960m-4gb-w10.html
    Bütçe yeterli ise bunu düşünebilirsiniz..
    Performans son derece mükemmel, ben yılbaşı kampanyasında almıştım oldukça memnunum, tavsiye ederim..
    @freedom1259 'un dediği gibi, en yeni nesil işlemciyi ve yüksek performansı tercih edebilirsiniz.
    O rakama çıkmışken biraz daha sıkışıp üst model almak daha iyi olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet572

Arkadaslar ben bilgisayari kaydettirmedim simdi vatandan alsam yarin kaydettirsem olur mu

HP ye kayıt rarihi ile aldığınız bilgisayarın fatura tarihi aynı gün ve sonrası olabiliyor. Bu gece alırsanız gün içerisinde mutlaka hp kayıdı yaptırmanız gerekiyor, ertesi güne kalırsa ki zaten haftasonu oluyor pazartesiye kalırsınız kampanyadan faydalanamazsınız.
  • TeNNiSeR kullanıcısına yanıt
    Valla şimdi ben de onu düşünüyordum vatan indirimi konusuna da yazdım.

Çıkmışken bi mac alsam bu HP'nin 4000 liralık olanları ile bir fark hissettirir mi diye.

Siz ne dersiniz?

• Orada ki mesajınızı gördüm ancak Mac ile pek bilgim yok açıkcası, kullanmadım, çok eskiden biraz el değmişliğim var sadece ve bu gün için fikir verirsem yanlış olur. Ama Android ile Ios farkı gibi düşünün, birisi samsung lg vs diğeri iphone misali..
  • TeNNiSeR kullanıcısına yanıt

Valla kaldık arada.

Teşekkürler bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet572

Arkadaslar ben bilgisayari kaydettirmedim simdi vatandan alsam yarin kaydettirsem olur mu

HP ye kayıt rarihi ile aldığınız bilgisayarın fatura tarihi aynı gün ve sonrası olabiliyor. Bu gece alırsanız gün içerisinde mutlaka hp kayıdı yaptırmanız gerekiyor, ertesi güne kalırsa ki zaten haftasonu oluyor pazartesiye kalırsınız kampanyadan faydalanamazsınız.

Musteri memnuniyeti adına kabul edebilirler bu konuda örnekler var :)

konuyu çok fazla kurcalamak istemem çünkü b... çıkaran arkadaşlar oluyor

yardımlaşma olmalı ama bindiğimiz dalı kesen arkadaşlar az degil

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.