Şimdi Ara

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.396
Cevap
28
Favori
47.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Frank Reis geriye dönüyor.Sensiz buralar çok soğuk reis.

• Dizi Netflix'in değil mi? Reytingler düşükmüş falan denmiş, Netflix reytinge bakmadan böyle kaliteli bir yapımı devam ettirir. Az önce ilk bölümünü izledim ve bu dizi bitmemeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Reytingler düşük falan değil ya. Hatta forumda haberi vardı. Netflix'te en çok izlenen diziler diye, bulamadım şimdi, bulan atsın, 3. mü 5.mi neydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 7 Şubat 2017; 17:58:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Reytingler düşük falan değil ya. Hatta forumda haberi vardı. Netflix'te en çok izlenen diziler diye, bulamadım şimdi, bulan atsın, 3. mü 5.mi neydi.

Netflix'in reyting sistemi yok popülerliğe göre demişlerdir onu. Bence HoC, Netflix'in en kaliteli ve en sağlam yapımıdır orası ayrı. Hatta bir çok kişiye Netflix markasını duyuran dizi bile olabilir, benim için öyleydi.
  • Kaç M izlendiğine dair bir haber vardı. OITNB ve Fuller House'tan sonra mı ne geliyordu. Tam hatırlamıyorum ama konuyu net hatırlıyorum.
    Edit: konuyu bulamadım ama bunun aynısıydı. 5.falan demiştim, 6.ymış.
    http://europe.newsweek.com/netflix-ratings-revealed-these-are-top-25-original-streaming-shows-2016-538877?rm=eu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 8 Şubat 2017; 0:04:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.bölümü izledim. Spacey reisss

Anlamadigim 1 2 sey var ;

Bu trafik cevirmesinde bi adami durdurdular. Sonra frank nezaretten cikartti kendi adami yapti falan. Bu adamin vasfi nedir ? Meclis uyesiyim dedi ama tam olarak ne gorevi ?

Bu egitim yasa tasarisini gazetede yayinladilar. Amac tasariyi ifsa edip baskanin itibarinimi zedelemek ? Yoksa baska seyler mi yatiyor altinda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Patricia Clarkson & Campbell Scott kadroya katıldı:

beşinci sezondan ilk görseller geldi:

• Dizinin imzası mevcut mudur acaba?
    Özellikle de Francis'in.
  • İlk sezonu tamamladım. Benim için, ilk sezon itibarıyla, başyapıtlar arasında yerini aldı. Tıpkı Westworld gibi.

• beyler dizi sıkıyor mu başlamayı düşünüyorum ama çok sıkıcı ve politik terimler yoktur inşallah
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Politika dizisinde politika terimi olmasın inşallah ne demek yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Politika dizisinde politika terimi olmasın inşallah ne demek yahu

hocam yani aşırı fazlaysa beni boğar bir zaman sonra o yüzden dedim.mesela heyecanla diğer bölümde ne olacak diye merak içinde bırakıyor mu
    Bence aşırı değil. Anlaşılmayacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Mantık sınırları dışında sürükleyici.
  • Yeni sezon ne zaman geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Swift.

Yeni sezon ne zaman geliyor?

2 ay sonra.
  • trump yönetimi obama kadar ılımlı değil umarım dizinin akışına müdahale gibi bir şey olmaz.
  • habbitt kullanıcısına yanıt
    Öyle bi şey mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: habbitt

trump yönetimi obama kadar ılımlı değil umarım dizinin akışına müdahale gibi bir şey olmaz.

hocam amerika'dan bahsediyoruz.Adamlar trump'a sövse bişi olmaz orada :D gerek talkshowlarda olsun gerek dizilerde herkes trump'a olsun obama'ya olsun rahatça laf sokuyor.Hiç bir diziye veya kimseye müdahalede bulunulmuyor ama.Sadece bir düşünün ki bunu türkiye'de yapsalar.Vatana ihanetten müebbet yemezse şerefsizim.
    direk fetöcüü olurlar
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.